APTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MİMAR SİNAN MAH. ÜSKÜDAR CAD. YEDPA APT. NO:1 E/11 PK:34888 ATAŞEHİR - ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 30.04.2021 18:48:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : APTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 26 Mayıs 2015 Salı
 • Sermaye : 100.000,00
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KOZYATAĞI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 0740512610
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 976416-0
 • Oda Sicil Numarası : 973885
 • NACE Kodu : 620201
 • Mersis No : 0074051261000017
 • E-Tebligat Adresi : 25949-52998-37828
Aptek Bilişim Teknoloji Aptek Teknoloji Ürünleri 2015 yılında kurulan Aptek Teknoloji Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. ; yazılım, danışmanlık, proje, kurumsal satış, bayi satış ve teknik destek departmanlarından oluşan bir sistem entegratörüdür.

Yapısal kablolamadan, server ve storage yapılandırmasına, Local Area ve Wide Area network dizaynlarından, sistem güvenliğine kadar çeşitli konularda projelendirmeler yapmakta ve sistem destek kadrosu ile bu projelerin hayata geçmesini sağlamaktadır.

Bayi Kanal satışı ile Türkiye genelinde bulunan bayilerinin projelerine destek vermektedir.

Kurulduğu tarihten itibaren gelişen ve değişen teknolojik gelişmeleri takip ederek, bu yönde müşterilerine alternatif çözümler sunan Aptek Teknoloji Ltd.Şti. müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Profesyonel kadrosuyla Sektördeki tecrübesini birleştiren Aptek Teknoloji kurumsal müşterilerine, üretici firmaların çeşitli düzeylerde ki partner lıkları ile çözümler sunmaktadır bu anlamda en iyi çözümü iyi fiyat ve iyi kalite ile müşterilerine sunup hızlı çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

İlkesi olan müşteri memnuniyeti ile kurulduğundan bu yana bünyesine katılan müşterilerini pörtföyünde tutmuştur.

Aptek Teknoloji ekibi sizlere daha fazla verimlilik, daha düşük maliyet ve daha iyi iletişim sağlamak için çalışmaktadır.

FAALİYET KONUSU
Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri ,endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılımve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek. internet üzerinden hertürlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, web sitesi hazırlamak, hazırlatmakve internet servis sağlayıcılığı yapmak.

Her marka bilgisayar ve alt mikro işlemcileri ile bilgi kaydedici, saklayıcı, yazıcı, çizici, iletici, gösterici, tahvil edici, yorumlayıcı cihaz aksesuar donanım ünite parça ve yedek parçaları imali, montajı, servisi, dahili ve harici ticareti,eğitimi.

Ticari amaçlı bilgi işlem merkezleri kurmak, bu merkezlerin yurtiçi ve yurtdışı data şebekeleri ile irtibatını sağlamak.

Veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemleri veya hizmetlerini yapmak, satmak, yada bunları kiraya vermek, internet üzerinde yayınlamak.

Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak.

Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerin alımı, satımı, pazarlaması, imali, montajı, bakımı için gerekli ham mamul yarı mamul sistemlerinin ünitelerin parçaların ve yedeklerinin ve bunlara uygun her türlü bilgisayarlar ile kontrol edilebilecek ve gelecekte uygulanabilecek teknolojide imal edilmiş mamul ve yarı mamul parça sistem ve üniteler olarak alım satımı, ithal ve ihracı.

Bilgisayar sistemlerinin kurulması ve bunun için her türlü elektrik elektronik donanım imal ve montajını yapmak.

Bilgisayar makineleri, donanımları, yazılımları ve sistemleri ile disk, disket, manyetik bant, dosya, kağıt, yazıcı şeridi, kartuş vb. bilgisayar tüketim malzemeleri ve bilgi teknolojilerini üretmek, almak, satmak, ithal ve ihraç etmek.

Kamu, özel ve tüzel kişilere bilgisayar yazılım ve donanım seçiminde fizibilite raporları hazırlamak, mühendislik, müşavirlik, eğitim, destek ve servis hizmeti almak, vermek.

Kırtasiyelerde satılması mutad olan her nevi okul malzemesinin, iş yeri için gerekli faks, fotokopi makinesi, ozalit, teksir makineleri, hesap makinesi, yazar kasa, yazıcı ve benzeri gibi mekanik elektronik büro malzemelerinin alımı, satımı, kiralanması, tamir ve servis bakım işçiliğini yapmak.

Her derecede okulların ihtiyacı olan okul malzemelerini imal etmek, satmak, bayiliğini yapmak.

Kurşun kalem, tükenmez kalem, dolma kalem, silgi, cetvel, pergel, ataç, uhu, mürekkep, şeffaf bant, koli bandı, pastel boya, kuru boya, sulu boya, keçeli kalem, raptiye, defter, cep ve not defterleri ve bilumum kırtasiye malzemelerinin alım satımı, ithali ihracı ve dahili ticaretini yapmak.

Yurt dışından hertürlü mal ithal etmek, ihracatını yapmak tekstil ürünleri züccaciye ürünleri dahil, hertürlü emtiayı internet üzerinden pazarlamak satmak, gerekirse üretimini yapmak.

Her türlü oyuncakların üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü elektronik ve mekanik oyuncak imal etmek ve bu amaçla fabrikalar ve tesisler kurmak. Güvenlik ve korumaya ilişkin tüm elektronik, optik, görsel-işitsel mekanik cihaz,kameralar ve monitörler üretimi, alımı satımı, dağıtımı, pazarlamasını, ithalatını ve ihracatını yapmak ve yaptırmak. Konusu ile ilgili kamera ve alarm sistemleri için gerekli yedek parça ve alt yapı malzemelerini üretimi, alımı satımı, dağıtımı, pazarlamasını, ithalatını ve ihracatını yapmak ve yaptırmak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
APTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL