CENOVA LOJİSTİK İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

İNÖNÜ MAH. KAYIŞDAĞI CAD. NO:200/3 PK:34755 ATAŞEHİR - ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 7.11.2019 12:43:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : CENOVA LOJİSTİK İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 2 Haziran 2017 Cuma
  • Sermaye : 10.000,00 TL
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KOZYATAĞI VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 2060709098
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 86706/5
  • NACE Kodu : 494103
  • Mersis No : 0206070909800001
  • E-Tebligat Adresi : 25929-39710-90987
Dünyanın Heryerine Uluslararası Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

%100 Türk sermayeli olarak İstanbul’da kurulan Cenova Lojistik olarak, uluslararası taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından biriyiz. Yılların tecrübesiyle profesyonel bir hizmet sunmaktayız ve uluslararası pazara açılarak dünyanın dört bir yanına güvenle hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Alanında uzman ekibimizle sektördeki başarımızla birlikte müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutma hedefini gerçekleştiriyor olmaktan dolayı da ayrıca gururluyuz.

Bize göre “hizmet kalitesi” çok önemlidir. Bu uğurda öncelik olarak belirlediğimiz “müşteri memnuniyeti”ni kazanmak için verdiğimiz hizmet üzerine yoğunlaşarak tecrübelerimize tecrübe kattık. Deniz yolu taşımacılığıyla başladığımız bu yolda kara yolu taşımacılığı, hava yolu taşımacılığı, depolama hizmetleri, gümrükleme hizmetleri ve danışmanlık hizmetlerini ekleyerek hizmet portfolyomuzu geliştirdik. Ve sürekli eğitimler alarak kazandığımız sertifikalarımızla destekledik.

Lojistik sektöründe ticari hayatına 2017 yılında atılan şirketimiz, sektöre dair en önemli sertifikalara sahiptir. ISO 9001, ISO 10002 ve ISO 28000 sertifikalarının yanı sıra özellikle mesleki yeterliliğin kanıtı olarak tanımlanan C2 belgesine sahip olmamız Cenova Lojistik’in başarılarını aldığı uzmanlığı pekiştiriyor. Mevcut profesyonelliği yenilikçi ve dinamik bir kadroyla tamamlayarak sektöre dair teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Dünyaya açılan bir kapı ve beraberinde daha fazlasını getiren dış ticarette birlikte yola çıktığınız kurumun başarısı sizin de sektördeki pozisyonunuzu şüphesiz etkileyecektir. Sizlere o kapının anahtarını veriyor, bu süreçte yol arkadaşlığı yaparak güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan bir iş ortağınız olabilmek için Cenova Lojistik olarak her zaman yanınızdayız.

HİZMETLERİMİZ
Karayolu Taşımacılığı
Deniz Yolu Taşımacılığı
Havayolu Taşımacılığı
Uluslararası Taşımacılık
Depolama Hizmetleri
Gümrükleme Hizmetleri
Danışmanlık Hizmetleri
Dış Ticaret

RESMİ FAALİYET KONUSU
Lojistik hizmeti vermek amacıyla yurt içinde ve yurt dışında kara, deniz ve hava yolu taşımacılığı yapmak, bu amacına ulaşmak için gayesine uygun her türlü araç ve ekipmanı satın almak, kiralamak veya kiraya vermek, araçlara yük ve navlun bularak yüke araç bulmak veya bu işlerin komisyonculuğu veya acenteliğini yapmak ve her türlü kara, hava ve deniz yolu vasıtasıyla yurt içi ve yurt dışı Lojistik hizmeti vermek, özel antrepolar kurmak, park yerleri yapmak, işletmek ve işlettirmek, Lojistik hizmetlere ilişkin konusu ile ilgili bilcümle danışmanlık hizmeti vermek, konusuyla ilgili nakil vasıtaları ve ekipmanın ithalat ve ihracatını yapmak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
CENOVA LOJİSTİK İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL