E.S.T.EYÜP SABRİ TUNCER KOZMETİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

AYAZAĞA MAH. CENDERE CAD. 1B BLOK NO:109 B/45 PK:34396 SARIYER - SARIYER / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 22.05.2020 16:02:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : E.S.T.EYÜP SABRİ TUNCER KOZMETİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 24 Ocak 2007 Çarşamba
  • Sermaye : 7.350.000,00 TL
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - MASLAK VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 3230041948
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 613302-0
  • NACE Kodu : 204203
  • Mersis No : 0323004194800002
  • E-Tebligat Adresi : 25999-67615-08539
EYÜP SABRİ TUNCER
İnsanın doğayla dansı kokuyla başladı. Yakılan tütsüler, sandıkların içine saklanan kokular çağlar boyu insanların en önemli duygusunu hoşnut etmek içindi… Bu nedenle insanlık tarihinin gelişiminde koku hep vardı. Genç Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundan bu yana hep var olan Eyüp Sabri Tuncer gibi…

Türk koku tarihinin ana kahramanlarından biri olan Eyüp Sabri Tuncer, geçmişten günümüze değişmeyen bir gelenek yarattı: Türkiye'nin ilk limon kolonyası... Ankara'da küçük bir üretim atölyesinden yayılan bu kokunun alıp götüren gücü tüm yurda yayıldı, insanlara ferahlık ve mutluluk verdi. 92 yıldır süren bu serüven, güzel kokularıyla nam saldı ve kolonyanın adı oldu günümüze dek… Diğer taraftan ülke büyüdü ve gelişti. Hayat karmaşıklaştı, ihtiyaçlar farklılaştı.

Hayatın koşturmacası içinde boğulan insanlar, gün içinde tazelenme ihtiyacı duymaya başladı ve bu kişisel bir ihtiyacın ötesine geçerek insanların bulundukları ortama kadar yayıldı. Bu ihtiyacı önceden gören Türkiye'nin koku duayeni Eyüp Sabri Tuncer, tazelik veren farklı esanslı kolonyalar, kolonyalı mendil, şampuan, losyon, duş jeli, oda kokuları ve esans temelli vücut bakım ürünleri kategorilerini kapsayan 670'i aşkın farklı ürünü ile yurt içi ve yurt dışında yaşamın her köşesine ferahlık ve tazelik yaymaya bugün hala devam ediyor.

MİSYONUMUZ
En değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, kültürel değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak Türk kozmetiğinin dünyadaki güvenilir ve seçkin elçisi olmak.

VİZYONUMUZ
Köklü geçmişimiz ve bununla beraber miras edindiğimiz güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek.

STRATEJİMİZ
Geleneklere bağlı yenilikçi adımlarla büyüme kat etmek.

DEĞERLERİMİZ
İnsan haklarına ve doğaya saygı, iş ahlakı, kaliteli hizmet, doğruluk, hesap verebilirlik ve şeffaflık tüm iş süreçlerimizde esastır.

RESMİ FAALİYET KONUSU
Şirket aşağıda belirtilen maddelerin üretimlerini yetiştirilmelerini toplanmalarını elde edilmelerini imal edilmelerini sentezlerini analizlerini taze dondurulmuş soğutulmuş olarak saklanmalarını konserve edilmelerini toptan ve perakende alım ve satımlarını ithalat ve ihracatlarını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur, Kolonya, Diğer koku veren maddeler ve koku veren maddelerin karışımları alkoldeki sudaki çözeltileri, Kozmetik parfümeri ve tuvalat müstahzarları ve 23.6.1989 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler TAŞINIR TAŞINMAZ MAL İKTİSABI:(2.12.1980 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesi) Amacının gerektirdiği her türlü taşınır ve taşınmaz malı satın ve devir alabilir, kiralayabilir, bunlar üzerinde her türlü hukuki tasarrufta bulunabilir. Taşınmaz mal inşa ettirebilir, başkalarından kiralayabilir, taşınmazları onarabilir, genişletebilir, gerektiğinden ihtiyaç fazlası taşınır ve taşınmaz malları satabilir veya başkalarına kiraya verebilir, Mal varlığına dahil taşınır ve taşınmaz mallar üzerinde alacaklıları lehine her derece ve sırada ipotek ve rehin tesis edebilir, başkalarının şirket lehine tesis edeceği her derece ve sıradaki ipotekleri ve rehineleri kaldırabilir Bu ipotek ve rehinleri kaldırabilir.


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
E.S.T.EYÜP SABRİ TUNCER KOZMETİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL