İSTA LOJİSTİK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ERGENEKON MAH. HALASKARGAZİ CAD. UYGAR APT. NO:43/2 PK:34373 ŞİŞLİ - ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 24.11.2021 21:42:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : İSTA LOJİSTİK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 16 Ekim 2015 Cuma
 • Sermaye : 100.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 4810607880
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 4698-5
 • Oda Sicil Numarası : 994783
 • NACE Kodu : 522907
 • Mersis No : 0481060788000013
 • E-Tebligat Adresi : 25939-81591-12904
 • Çalışan Sayısı : 2-10

AMAÇ VE KONUSU SANAYİ İLE İLGİLİ OLARAK TEKSTİL, KONFEKSİYON
a. Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü ipek, pamuk, yün, sentetik tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak.
c. Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak.
Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak.
d. Her türlü yün, orlon ve sentetik ipliklerden örülmüş bay, bayan ve çocuk trikolarının imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak
e. Her nevi bayan ve çocuk gelinliklerin, nişanlıkların dikimi; gelin başı, eldiven, jüpon ve benzeri malzemelerin alım satımı, işçilik, ithalat ve ihracatını yapmak.
f. Gelinlik ve nişanlıkla ilgili her türlü kumaş, gipür dantel, tül, saten ve sair malzemelerin imalatı, toptan ve perakende alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
g. Pamuklu ve sentetik kumaştan her türlü kadın, erkek, çocuk iç çamaşırları, gecelik, pijama imalatı, ihracatı ve ithalatını yapmak.
h. Her türlü erkek, kadın, çocuk çorabının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatı.
i. Her türlü dokuma ve dokuma ürünlerini imal etmek.
j. Her nevi dokuma etiket imalatı ve toptan satışı, baskı etiket imalatı alım satmak.
k. Emniyet kemeri, paraşüt kolonu, tüfek kayışı, palaska, bel kemerleri, çanta kolonları, kolon kurdele, ekstrefor, şerit,sargı bezi, bel lastiği, tuhafiye lastik çeşitleri, ayakkabı şerit ve bayileri, erkek ve çocuk pantolon askıları ve her çeşit dar dokuma çeşitleri imalatı ,ihracatı ve ithalatını yapmak
l. Tekstil ürünlerine nakış işlemlerini yapmak, yaptırmak.
m. Her türlü tekstil ve konfeksiyon sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat, yedek parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin üretimini, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak. DERİ
-Her türlü ham deri, suni deri, işlenmiş deri, yan ürünleri, vinleks ve benzeri gibi ürünlerin imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak, Ham deriden, mamul deri, kösele ve süet üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
Her nevi deri, güderi ve deriden mamul giyim eşyası; kürk, mont, kaban, ceket, yelek, kemer gibi ürünlerin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
Deriden mamul kalemlik, kitaplık gibi ürünlerin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü deri, kemer, çanta, cüzdan, giyim ve kıyafet benzeri deri ürünleri imal etmek, imal ettirmek, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
Her türlü deri ürünleri için düğme, toka, her türlü metal aksesuar alım satımı yapmak.
BOYA
-Her türlü boya ve boya malzemelerinin, kimyevi maddeler, yapı kimyasalları, vernik ve incelticilerinin imalatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak, ithalat ve ihracatını yapmak Halı, kilim, battaniye, yastık ve yolluk, her nevi tekstil ve tekstil ürünleri ile deri ürünleri, her nevi kumaş örme iplik elyaf ve her türlü iç ve dış giyim ile ilgili her türlü ham madde yarı mamul ve mamul maddelerin boyaların kimyasal yabancı maddelerin kimyasal müstahzarların alım ve satımı, yurt içinde ve yurt dışında üretilmesi, ithalat ve ihracatı.
İmalat, ticaret ve hizmet sektörleri ile nihai tüketimde kullanılan her türlü toz ve yaş boya, tabii, sentetik ve madeni boyalar, astar boya, silikonlu ve silikonsuz mat boyalar, ahşap, metalik, plastik iç ve dış yüzey boyaları üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
TUHAFİYE
Her türlü dantel, iplik çeşitleri, fisto, kurdele, lastik, tela, kasnak, şiş, tığ, kanaviçe, çıtçıt, makas, perde şerit, larç çeşitleri, terzi taşı, mensura, cırt bant, sutaşı, vatka ve kol düğmesi ve düğme çeşitleri üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
Her türlü kemik, plastik ve metal fermuar ile fermuar yan malzemeleri üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
ULUSLARARASI NAKLİYAT İLE İLGİLİ OLARAK
1- Şirket her türlü kara, hava, deniz taşımacılığı yapabilir.
Her çeşit vasıta ile kara, deniz hava yolu ile iç ve dış nakliye işleri ile bu konularda komisyonculuk, acentecilik ambar işletmeciliği ve mümessillik yapar yaptırır.
Yük taşımacılığı ile ilgili tesisler, depolar, antrepolar kurar, işletmeler açar.
Bunlar:
A. Kara yoluyla Uluslararası Eşya Taşımacılığı,
B. Kara yoluyla uluslararası (eşya) taşıma işleri acenteliği yapmak.
C. Kara yoluyla uluslararası eşya taşıma komisyonculuğu yapmak.
A- Amacına ulaşmak için uçak, otobüs, minibüs, otomobil, kamyon, kamyonet tır ve çekici, deniz taşıtları ve avadanlıkları, yedek parçaları alabilir, satabilir devir edebilir, devir alabilir.
İhracat ...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işlerHATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
İSTA LOJİSTİK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL