SELİMİYE MUHALLEBİCİSİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MALTEPE MAH. LONDRA ASFALTI CAD. NO.32/1I ZEYTİNBURNU - ZEYTİNBURNU / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 3.07.2019 00:51:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : SELİMİYE MUHALLEBİCİSİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : SELİMİYE MUHALLEBİCİSİ
 • Yetkili : NAİM ÜLKER
 • Kuruluş Tarihi : 18 Ekim 2016 Salı
 • Sermaye : 200.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ATIŞALANI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7600502527
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 52643-5
 • NACE Kodu : 107103
 • Faaliyet Alanları : Muhallebi, Dondurma v.b. İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0760050252700015
 • Çalışan Sayısı : Yalnızca kendim
Selimiye Muhallebicisi

RESMİ FAALİYET KONUSU

a. Her türlü gıda maddelerini almak,satmak,gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak,işletmek,kiralamak,kiraya vermek.
b.Her türlü gıda ürünleri ve fast food gibi hazır yiyecek ve içeceklerin satılabileceği cafe pastane,büfe,restoran,lokanta açabilir,işletebilir,alab ilir,satabilir,kiralayabilir ve kiraya verebilir,Franchise alabilir ve verebilir.
c.Kamu ve özel kurumların toplu yemek sözleşmesi ile ilgili tabldot ihalelerine girmek işletmelerin gıda ihtiyaçlarının karşılanması üzerine sözleşmeler yapmak.
ç.İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak,soğuk,dondurulmuş,kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek.
d.Fırın işletmek.Her türlü un ile undan mamul ekmek,tost ekmeği,hamburger ekmeği,sandviç,pasta ve pasta çeşitleri,galeta,simit,poğaça,börek,tatlı tuzlu ve tuzsuz unlu gıda maddeleri yufka,kadayıf, makarna,peksimet,francala yöreselekmek çeşitleri ve benzeri un ve unlu mamullerin üretimi,ambalajlanması,depolanması,pazarlanması,t optan ve perakende satışı ile ithalatını ve ihracatını yapmak.
e.Un ve undan mamul gıda maddelerinin üretiminde kullanılacak her çeşit çörek otu,maya,susam,şeker,tuz,yağ,razmol,ekmek-katkı maddesi,nişa sta gıda boyaları ile bu ürünlerin toptan ve perakende alım satımını yapmak.
f.Her türlü kahve çeşitleri,yöresel kahveler,kafeinsiz,kahveler,aromalı kahveler,pres kahveler,çay ve çay çeşitleri,süt,süt ürünleri,gazlı ve gazsız içecekler,şekerler ve bunlarla ilgili her türlü ürünlerin,saklama kaplarının imalatını,alımını,satımını itha latını ihracatını toptan ve perakende ticaretini yapmak.
g.Her türlü tabldot yemek üretimi ve satışını,üretilen yemeklerin servis hizmetlerini,pazarlamasını ve dağıtımını yapmak.Gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak yemek üretim tesislerikurmak kurulu olanları devir almak.
h.Toptan perakende gıda maddeleri ve temizlik mamullerinin imalatının ihracatını alımını satımın ambalajlamasını pazarlamasını ve dağıtım işlerini yapmak.
i.Gıda maddeleri,baklava,çikolata,şekerleme,lokum,helva,reçe l,marmelat,pekmez,kraker,krikkrak,bisküvi,kek,çörek,kurabiye ,börek,pasta sandviç ekmekleri,ekmek çeşitleri,un ve undan yapılmış ürünlerin,reçel,bal,lokum,helva şeker ve her türlü tatlılar ve çeşitlerinin imalatı,alımı ve pazarlanması toptan ve perakende dahili ticareti yapmak.
j.Gıda maddelerinin işlenebilmesi için gerekli fabrikaları ve tesisler işletmek,kiralamak ve kiraya vermek
k.İnternet üzerinden yapılabilecek interaktif hizmetler ve alışveriş hizmetlerini yürütmek.
l.Her türlü kahve ve çay makineleri,kahve değirmenleri,bunların her türlü aksesuarları,yardımcı malzemelerinin alımını,satım ını,ithalatını,ihracatını,toptan ve perakende ticaretini yapmak.
m.Her türlü inşaat taahhüt işleri;konut,işyeri,ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
n.Her türlü mimarlık hizmetleri vermek,şehir ve imar planları hazırlamak,uygulamalarını yapmak,kentsel dönüşüm çalışmalarında bulunmak,bu konularda müşavirlik hizmetleri vermek.
o.Gayrimenkuller alıp satmak,inşa etmek ve inşaat ile ilgili özel ve resmi kuruluşlarla,yurt içi ve dışı taahhüt işleri yapmak.
p.Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut,iş hanları,fabrikalar,yollar,baraj ve göletler,park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler,tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.
q.Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde,resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf,açık arttırma,eksiltme,teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek.
r.Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak. Her türlü mimarlık hizmetleri vermek,şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak. Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak.
s. Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak. Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otobüs,minibüs,kamyon,kamyonet,traktör,tak si,motorsiklet,bisiklet,trayler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara,hava,deniz taşıtlarının,grayder,silindir v.b. ağır iş ve sanayi makinelerinin,yükleme,boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında imalatını ve ticaretini ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
SELİMİYE MUHALLEBİCİSİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL