İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : TEMELHAN TEKSTİL KOZMETİK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 9 Ekim 2020 Cuma
 • Sermaye : 400.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - MERTER VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 8380887926
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 270287-5
 • Oda Sicil Numarası : 1260049
 • NACE Kodu : 471901
 • Mersis No : 0838088792600001
 • E-Tebligat Adresi : 25919-16137-02107
PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, GÜNGÖREN / İSTANBUL Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda yapılan diğer perakende ticaret (giyim eşyası, mobilya, bilgisayar, hırdavat, kozmetik, mücevher, oyuncak vb. reyonları olan mağazalar (gıda, içecek ve tütün ağırlıklı olmayanlar)) konularında hizmet vermektedir.
Şirketin başlıca amaç ve konuları şunlardır;
1-Her türlü dokuma mamullerinin, ham bez kumaş trikotaj faaliyetlerinde bulunmak ,ipek, orlon, pamuk, triko, hazır giyim eşyaları ile çorap ve çamaşır, bay bayan ve çocuk giyim eşyaları, kot takımlar, kot pantolonlar, kot gömlekleri, kot montlar, her türlü diğer hazır giyim eşyaları yurt içinde ve yurt dışında ithalatı ve ihracatı ile pazarlamasını yapmak.
2-Tekstil sanayiine ait her türlü hammadde yarı mamul ve mamul maddelerin, giyim sanayi ürünleri her nevi yünlü, pamuklu, ipekli, suni sentetik plastik maddeler iplik ham bez ve kumaşların yurt içinde ve yurt dışında alım ve satımı ithalat ve ihracatı, yurt içinde ve yurt dışında pazarlaması.
3-Her türlü mefruşat, çeyiz, havlu, bornoz alımı satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
4-İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak.
5-Yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat tesisat elektrik ve hafriyat konularında taahhütlerde bulunmak ve yerine getirmek, 6-Ağız ve diş sağlığı müstahzarları, traş öncesi ve sonrası müstahzarları, banyo müstahzarları, her türlü deodorantlar, tüy dökücüler, çeşitli kozmetikler ve tuvalet müstahzarları, traş kremleri ve kokulu müstahzarları, ithali, ihracı, alımı ve satımı, 7-Yakılarak kullanılan kokulu müstahzarlar, ter önleyici sabunlar ve diğer yüzey aktif organik maddeli banyo müstahzarları, parfüm ve kozmetik emdirilmiş kağıt, kumaş veya dokunmamış mensucatlar, ithali, ihracı,alımı, satımı, 8-Her türlü güzellik, manikür, pedikür, alet malzeme ve cihazları, deniz malzemelerinin ithali , ihracı, alımı, satımı,
Şirket bu amaçlarını gerçekleştirebilmek için;
-Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir.
Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir.
Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.
-Şirket gayelerinin oluşmasını teminen kısa, orta ve uzun vadeli istikrazlar akdedebilir, aval ve kefalet kredileri temin edebilir.
Şirketin kuracağı tesisleri için gerekli iç ve dış kredileri dahili ve harici finansman kurumlarıyla yerli ve yabancı kuruluş ve işletmelerden temin edebilir.
-Şirket gayelerini gerçekleştirmek için tüm sınai mali ve hukuk işlem ve tasarruflarda bulunabilir, resmi ve özel bilumum ihalelere iştirak edebilir, acentelik, mümessillik, komisyonculuk, bayilik, distribütörlük alabilir ve verebilir.
Yukarıda gösterilen konulardan başka ilerde şirket için faydalı ve lüzumlu görülecek başka işlere girişilmek istendiği takdirde genel kurul karar aldıktan sonra şirket bu işleri de yapabilecektir.
Ana sözleşme değişikliğinde olan işbu karar tescil ve ilan ettirilerek uygulanacaktır

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
TEMELHAN TEKSTİL KOZMETİK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL