YB MEDYA KARGO VE ÇAĞRI HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YEŞİLOVA MAH. 2.ER SOK. NO:3 İÇ KAPI NO:6 KÜÇÜKÇEKMECE - KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 30.10.2021 22:43:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : YB MEDYA KARGO VE ÇAĞRI HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 13 Eylül 2021 Pazartesi
 • Sermaye : 50.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 9460493489
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 327680-5
 • Oda Sicil Numarası : 1317888
 • NACE Kodu : 532010
 • Faaliyet Alanları : Kargo ve Kurye Hizmetleri
 • Mersis No : 0946049348900001
 • E-Tebligat Adresi : 25959-35001-56000
KARGO, POSTA VE DEPOLAMA Meslek grubunda, KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL Bölgesinde Paket ve koli gibi kargoların toplanması, sınıflandırılması, taşınması ve dağıtımı faaliyetleri (dökme yükler ve evrensel hizmet yükümlülüğü altında postacılık faaliyetleri hariç) konularında hizmet vermektedir.
Kurye a)Araçlı ve araçsız kurye hizmetleri vermek.
Posta
a) Yurt içinde ve yurt dışında her türlü taşımacılık hizmetlerini de içerecek şekilde posta, koli, kargo ve lojistik hizmetlerini vermek Çağrı Merkezi İşleri
a. İlgili mercilerden izin almak kaydıyla Türkiyeye umumi telefon hatları, özel telefon hatları, yüksek ve düşük hızda data, faks, video konferans ve buna bağlı işlemleri içeren hizmetlerini sağlama,
b. Her çeşit telefon, cep ve mobil telefonları, telefon santralleri, telsiz haberleşme cihazları, nakil vasıtaları ve bunların yedek parça ve aksesuarlarını haberleşme hizmetlerini sağlamak için gereli olabilecek her türlü donanımın dağıtımı, kiralanması ve başka suretle teminini sağlamak,
c. Yukarıda sayılanlarda dahil olmak üzere, program sorumluluklarının yürütülmesini teminen teknik pazarlama, işletme türlerini sözleşmeler ile temini konuları ile iştigal etmek, Dağıtım ve Kargo a)Yurtiçi ve Yurtdışı her türlü paketlenmiş malların dağıtımını yapmak
b.) Yurt içinde ve dışında her nevi kara, hava ve deniz nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı, nakliye komisyonculuğu yapmak.
c). Şirket faaliyeti ile ilgili her türlü nakil vasıtaları alır, satar, kiralar ve kiraya verir.
d) Yurt içinde ve yurt dışında paket, zarf ve kargo taşımacılığı yapmak.
Araçlı araçsız kurye hizmetleri vermek.
e) Hava, deniz ve kara yolları ile her nevi kargonun nakliyesini, tahmil ve tahliyesini yapmak.
E-Ticaret
a)-Her türlü kozmetik, güzellik müstahzaratı, vücut ve cilt bakım ürünleri, kolonya, parfüm şampuan ve benzerlerinin, her türlü elektrikli, elektronik, eşyanın, her türlü mutfak eşya ve ekipmanlarının, sanayi mutfaklarının, aksam ve aksesuarlarının, her türlü kırtasiye ve ofis malzemeleri ile kitap, dergi, cd, dvd ve benzeri yayınların, her türlü hediyelik eşya, oyuncak ve benzerlerinin, her türlü temizlik malzemeleri ve ürünlerinin, her türlü müzik aletleri, enstrümanları, film, cd, dvd ve benzerlerinin, tekstil ürünleri, spor malzemeleri ve aksesuarlarının, hırdavat malzemeleri ve aletlerinin, evcil hayvanlarla ilgili her türlü pet ürünlerinin, her türlü bahçe malzeme ve ekipmanlarının, çiçek, film, fotoğraf makineleri, hırdavat ürünleri, spor ve sağlık ürünleri, kişisel bakım ve hobi ürünleri, takılar, saat, gözlük, beyaz eşya, ev elektronik ürünleri, oyuncaklar, çocuklara ve büyüklere yönelik eğitim setlerinin internet ortamında pazarlamasını yapmak
b) Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak ve bunların internet ortamında pazarlamasını yapmak
Şirket maksat ve amacına erişebilmek için;
Konusu ile ilgili olarak her türlü, hammadde, yarı mamul maddelerin ithalat, ihracat , imalat ve dahili ticaretini yapabilir.
Konusu ile ilgili İnternet siteleri kurmak , internet üzerinden alım satım yapmak hizmet vermek ve e-ticaret yapmak.
Şirket tek başına veya yerli ve yabancı hakiki ve tüzel şahıslar ile işbirliği yaparak serbest bölge ve limanlarda yürürlükteki mevzuatlar dairesinde konusu ile ilgili her türlü ticari faaliyetlerde bulunabilir.
Bu hususların tahakkuku için de ilgili mercilerden izin ve ruhsat istihsal edebilir.
Maksat ve mevzunun icap ettirdiği ve bunların tahakkuku için gerekli görülen her türlü emtiayı yürürlükteki mevzuatlar dairesinde ithal edebilir, ihraç yapabilir.
Konusu ile ilgili her türlü mali hukuki tasarruflarda bulunabilir.
Konusu ile ilgili yurt içinde ve yurtdışında resmi ve özel kuruluşlarca açılacak ihalelere katılabilir, harici ve dahili teminatlar alabilir ve verebilir.
Konusu ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında taahhüt işleri acentelik, komisyonculuk ve mümessillik ile bayilik yapabilir.
Yurtiçinde ve Yurtdışındaki firmalardan, mümessillik, distribütorlükler, acentelikler ve franchısıng alabilir, verebilir.
Şirket maksat ve mevzunun gerçekleştirmek için gayrimenkuller satın alabilir, satabilir ve ipotek edebilir.
Alınan gayrimenkuller üzerinde bina inşa edip tesisler kurabilir yada kiralayabilir, kiraya verebilir.
Şirket, maksat ve mevzunun tahakkuku için bilcümle motorlu ve motorsuz nakil vasıtalarını iktisap edebilir, devir alabilir ve edebilir, kiraya verebilir veya karalayabilir.
İştigal mevzuuna giren işler için dahilden veya dış piyasadan uzun , orta ve kısa vadeli krediler alabilir, bu nedenle ilgili müesseselerle anlaşmalar yapabilir.
Şirket maksat ve mevzuna giren işleri ile ilgili yerli ve yabancı sermaye ve ortaklıklar ile işbirliği yapabilir.
Yeni ortaklıklar kurabilir.
Lisans, imtiyaz, telif ve ihtira beratı, ticaret unvanı fabrikasyon marka gibi gayri maddi hakları iktisap edebilir, kullanabilir, devir edebilir, satabilir, verebilir veya kiralayabilir.
Şirket amaç ve konusu ile ilgili çalışmaları gerçekleştirmek için ya teknik bilgi, eğitim ve kurs için yurt dışına eleman gönderebilir yada eleman getirtebilir.
Şirket konusu ile sponsorluk yapabilir ve alabilir.
Şirket, konusu ile ilgili her türlü dahili ve harici ticaret yapabilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
YB MEDYA KARGO VE ÇAĞRI HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL