İLK ÇİÇEK SEPETİ YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ

KONAKLAR MAH. AKÇAM CAD. NO:13/2 PK:34330 BEŞİKTAŞ - BEŞİKTAŞ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 14.02.2020 15:56:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
4 puan
1 yorum
Hasan K.

Hasan K.

30 Nis 2018

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : İLK ÇİÇEK SEPETİ YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ
  • Tabela Ünvanı : ÇİÇEK SEPETİ NET
  • Kuruluş Tarihi : 3 Ocak 2018 Çarşamba
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEŞİKTAŞ VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 33865418468
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 116390-5
  • NACE Kodu : 477602
  • Mersis No : 3386541846800001
Çiçek Sepeti kalitesiyle ucuz çiçek gönder. Sizler ve sevdikleriniz için hazırladığımız birbirinden güzel çeşitler içerisinden çiçek siparişi verin.

Çiçek Sepeti olarak her günü sizlere daha özel kılacak ve sevdiklerinize dahada yakınlaştıracak yüzlerce çeşit çiçek sunmanın gururunu yaşıyoruz. Geniş çiçekçi ağımız ile Türkiye'nin dört bir tarafına çiçek göndermeyi hızlı şekilde yapabilirsiniz. Vereceğiniz çiçek siparişi çiçekçilik konusunda deneyimli çiçekçiler tarafından hazırlanıp cicek sepeti güvencesiyle gönderilecektir.

1996 Yılında 4. Levent İstanbulda hizmet vermeye başlayan firmamız, çiçek sektöründeki 20 yılı aşkın birikimiyle sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturuyor. Bunu yaparken, çiçek sepeti olarak "Önce Kalite" sloganıyla çiçek hazırlama ve dağıtım servisleri ile aranjman, buket, kuru çiçek, yapay çiçekler, saksı çiçekleri konusunda tamamen kendi özgün tasarımlarımızla kaliteden ödün vermeyerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Online çiçek siparişleriniz firmamızın deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanıp çiçeğin son kontrolü yapıldıktan sonra servise hazır hale getirilip, deneyimli dağıtım personelimizce verdiğiniz adrese istemiş olduğunuz zaman aralığında en hızlı şekilde ulaştırılır. Tüm çiçek sipariş ve teslimat aşamalarında, hem mail eğer belirttiyseniz hemde sms yoluyla eksiksiz olarak bilgilendirilirsiniz.

Türkiye geneli ve yurt dışı için olan çiçek siparişlerinizde, çiçekleriniz göndermiş olduğunuz bölgedeki seçkin çiçekçiler tarafından çiçek sepeti kalitesi ve güvencesi ile sevdiklerinize ulaştırılacaktır.

ÜRÜNLER
AMACA GÖRE
Sevgi ve Aşk
Doğum Günü
Açılış - Tören
Geçmiş Olsun
Yeni İş - Terfi
Nikah Düğün
Anneler İçin
Doğum - Yeni Bebek
Cenaze Çelenkleri

ÜRÜNE GÖRE
Gül
Çiçek Buketleri
Aranjmanlar
Cam Vazolar
Çiçek Sepeti
Orkide
Saksı Çiçekleri
Ayaklı Sepet
Ferforje
Çelenk

RESMİ FAALİYET KONUSU
PEYZAJ VE ÇİÇEKÇİLİK Meslek Grubunda İSTANBUL / BEŞİKTAŞ Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda çiçek, bitki ve tohum perakende ticareti (meyve, sebze ve çiçek tohumları, kesme çiçek, dikim bitkileri, canlı bitkiler, yumrular ve kökler, aşı kalemleri, mantar miseli, ağaç fidanları vb.) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
1. Her türlü canlı ve yapay çiçeklerin, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını toptan ve perakende ticareti ile internetten satışını yapmak.
2. Çiçekçilikte kullanılan her türlü aksesuar ve malzemelerin, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak.
3. Her türlü bitkiler, buketler, açılış çiçekleri, saksı çiçekleri, orkideler, kaktüsler, güller, buketler, laleler, goncalar, fesleğen, çiçek ve gül çeşitleri, süs bitkileri, bahçe çiçek ağaçları, bütün çiçek ve bitkilerin tohumları ve bunların hertürlü malzeme ve aksesuarların, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak.
4. Çiçekçilik yapmak yurt içi ve yurt dışı sipariş almak, sipariş vermek verilen siparişleri yerine ulaştırmak, gelin arabaları süslemek, buketler, arajmanlar masa üstü arajman vebuketler, gelin duvağı çelenkler ve simitler, gelin buketleri, kuru ve yapay çiçekler hazırlamak, almak, satmak, ithal ve ihraç etmek, nikah şekerleri davetiyeler hazırlamak,organizasyonlar düzenlemek, bunlarla ilgili olarak gerekli malzemelerin alımını, satımını, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak
5. Kentsel ve kırsal kültürel ve sosyal yeşil alanların planlanması, düzenlenmesi için gerekli olan çiçeklerin, ağaçların, çimlerin ve buna benzer canlı ve yapay bitki ve tohumların, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
İLK ÇİÇEK SEPETİ YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL