• Geri dön

  • 34 Görüntülenme

  • 12 Haber

  • 2.424 İşletme görüntülenme


Okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte, çocuklar tatil hayalleri kurmaya başladı. Kış mevsiminde tatil yapılabilecek en keyifli yer ise, kuşkusuz kayak merkezleri. Tatilsepeti, yarıyıl tatilinde gönlünce seyahat etmek ve dinlenmek isteyenler için birbirinden avantajlı tatil alternatifleri sunuyor.

Okulların tatile girmesiyle, çocuklu aileler bu arayı en iyi şekilde değerlendirmek için planlar yapmaya başladı. Bu planların başında ise kış mevsiminin, karın ve eğlencenin doyasıya yaşandığı kayak merkezleri geliyor. Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, 22 Ocak’ta başlayıp 15 Şubat’ta bitecek ara tatil için %45’e varan indirim oranlarıyla, ailelere birbirinden avantajlı kayak tatili önerileri sıralıyor.

Dört mevsim ayrı doğal güzellikler sunan ülkemizde, yazın olduğu kadar kış mevsiminde de birbirinden eşsiz tatil seçenekleri mevcut. Kayseri’den Erzurum’a uzanan kış tatili rotasını Bursa Uludağ, Kocaeli Kartepe, Bolu Kartalkaya ve dahası birbirinden eşsiz manzaralarda konumlanan tatil beldeleri takip ediyor. Özellikle kış sporları meraklılarının her sene tercih ettiği kayak otelleri, misafirlerine sağladığı teleferik, telesiyej ve dahası ayrıcalıklı hizmetler ile konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Tüm misafirler, konakladığı otellere ait kayak merkezlerinden faydalanarak keyifli bir kaçamak yapabilir. Detaylı bilgiye https://www.tatilsepeti.com/kis-tatili linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

2 çocuk ücretsiz otel seçeneği
Muğla, Marmaris, Antalya, Bodrum, Çeşme, Fethiye ve benzeri destinasyonlarda yer alan otellerde 2 çocuğunuz için de ücretsiz konaklama imkanı sunan otellere https://www.tatilsepeti.com/2-cocuk-ucretsiz-otelleri linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Gece Bizden kampanyası
Tatilsepeti’nin 3 gece kal 2 gece öde yahut 4 gece kal 3 gece fiyatı öde gibi avantajlar sağladığı Bir Gece Bizden kampanyası ile ücretsiz gecelemeden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.tatilsepeti.com/yurtici-oteller?ara=oda:2;tarih:15.01.2021,18.01.2021;kampanya:3&RT=7 linkini ziyaret edebilirsiniz.

“Varınca Para” kampanyası
Tatil tercihlerinde misafirlerine ödeme kolaylığı sunan Tatilsepeti, “Varınca Para” kampanyasıyla, ödemeleri de tatille beraber başlatma seçeneği sunuyor. Yalnızca online yapılan rezervasyonlarda geçerli Varınca Para kampanyası, sadece kredi kartı ile yapılan rezervasyonlarda geçerli olup rezervasyonlarınız ile alakalı tüm ödeme süreçleri Tatilsepeti tarafından gerçekleştirilir. Kampanya hakkında detaylı bilgiye https://www.tatilsepeti.com/kampanya/varinca-para#campaignConditions linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Worldcard'a özel 200 TL hediye
25 Ocak 2021 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 25 Aralık 2020-01 Kasım 2021 günleri arasındaki konaklamalarda geçerli 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL Worldpuan kazanılmaktadır. Yurt içi otellerde geçerli olan kampanyada, peşin fiyatına 3,6,9 ve 12 taksit tercihi olup 18 taksit seçeneğinde vade farkı uygulanmaktadır. Yurt içi kültür turlarında ise, peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit seçenekleri geçerli olup 12 ve 18 taksit seçeneklerinde vade farkı uygulanmaktadır.

Bu kampanyaya katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 25 Aralık 2020-25 Ocak 2021 tarihleri arasında, bankalara ait sanal ve fiziki POS'lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş "Yapı Kredi" tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için “Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni”ni https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207 linki üzerinden okuyabilirsiniz.

Varınca para uygulamasında dahil olmayan bu kampanya, https://www.tatilsepeti.com/yurtici-oteller?ara=oda:2;tarih:10.05.2021,15.05.2021;click:true;kampanya:4&RT=7 linkinde yer alan tüm oteller için geçerlidir.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL