• Geri dön

  • 16 Görüntülenme

  • 55 Haber

  • 11 İşletme görüntülenme


19.yy’a damgasını vuran Art Nouveau akımından esinlenerek Alegra koleksiyonunu beğeniye sunan Artemis Halı, yaşam alanınızı adeta sanatsal bir mekâna dönüştürüyor. Zarif dekoratif çizgilerin hâkim olduğu Artemis Halı’nın Alegra koleksiyonunda, her bir detay sizi farklı derinliklere sürüklüyor. Krem, bej, gold, gri ve kahve tonları ile etkileyici bir renk kombinasyonu oluşturan Artemis Halı, Alegra koleksiyonu sayesinde evinizin tüm güzelliğini ortaya seriyor.

“Güzel, her yerde güzel.” mottosuyla yenilikçi ve özgün koleksiyonlarını beğeniye sunan Artemis Halı, zamansız izleri günümüze taşıyarak yaşam alanlarına değer katıyor.

Art Nouveau akımından ilham alınan Alegra koleksiyonunu hazırlayan Artemis Halı, günümüze uyarlanan zarif çizgiler ve iddialı tasarımlarıyla yüksek kaliteli işçiliği gözler önüne seriyor. Eviniz için ihtiyaçtan öte, değerli bir aksesuara dönüşen Artemis Halı’nın Alegra koleksiyonu, güzelliği ile kendine hayran bırakıyor.

Estetik ve sanatsal dokunuşlarıyla yaşam alanınızın atmosferini değiştiren Artemis Halı, Alegra koleksiyonu renk paletinde krem, bej, gold, gri ve kahve tonlarıyla modern ve klasik mobilyalara kusursuz şekilde uyum sağlıyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL