• Geri dön

  • 118 Görüntülenme

  • 13 Haber

  • 11 İşletme görüntülenme


Yatak Odasında Şıklık Ergonomi İle Buluşuyor ARMİS HIPERIA KOLEKSİYONU

Ürünlerini yeni nesil teknoloji makine parkurunda üreten, Türkiye yatak sektörünün öncü markası Armis, inovatif serisi Hiperia ile klasik tarzın dışına çıkıyor. Hiperia, el işçiliği ile özel üretilen yatak başlığı ve ayak ucuyla yatak odalarına şıklık katarken, kumaş kaplı komodin ve sandıklı pufu ile birlikte satışa sunuluyor.

Hiperia Yatak, özel örgü kumaşı ile dikkat çekerken, yandan açılır bazası ile geniş bir depolama alanı sunuyor. Öte yandan bazanın oda şekline göre sağdan ve soldan açılmalı ayarlanabilir olması ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Sert ve düz bir yatakta uyumayı sevenler için ideal bir uyku konforu sağlayan Hiperia, kolay zemin temizliğine olanak sağlayan özel üretim ayaklar ve farklı renk seçenekleriyle üretiliyor.

Ayrıca, özel yay sisteminin sünger ile birleşerek oluşturduğu katmanla omurgaya destek sağlayan Hiperia, uzun yıllar kullanım avantajı sağlıyor.

Armis ürün yelpazesinde; yatak, baza, yatak başı, ayak ucu başlığının yanı sıra uyku konforunu tamamlayacak yorgan, yastık, alez, bebek takımlarından oluşan beyaz grubu da yer alıyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL