• Geri dön

  • 110 Görüntülenme

  • 9 Haber

  • 23 İşletme görüntülenme


Yenilikçi otel markası YOTEL, “Efsane Cuma” indirimiyle seyahatleri tekrar takvimlere işletiyor. Heyecan verici %40 indirim fırsatı, 19 Kasım tarihinden itibaren 2021 yılı sonuna kadar olan ziyaretlerde geçerli olacak.

Minimalist tasarımı, akıllı alan kullanımı ve teknolojisiyle öne çıkan YOTEL’de, seyahat tutkunları indirimin keyfini çıkarıyor, YOTEL İstanbul Havalimanı’nda 78 Euro’dan başlayan, YOTEL Amsterdam’da ise 45 Euro’dan başlayan fiyatlarla konaklama fırsatını yakalıyorlar.

Ayrıca yotel.com üzerinden yapılan rezervasyonlarda esneklik opsiyonunu da kullanabiliyorlar.

Londra, Glasgow ve Washington DC’de yeni açılan; Porto, Miami, Dubai ve Cenevre’de ise açılacak olan otelleriyle YOTEL sayesinde dünyayı keşfetmek hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı.

Rezervasyon yaptırmak için: www.yotel.com

İndirime Dahil Olan Oteller

ŞEHİR OTELLERİ

YOTEL London

YOTEL Glasgow

YOTEL Porto

YOTEL New York

YOTEL Boston

YOTEL Singapore

YOTEL San Francisco

YOTEL Edinburgh

YOTEL Amsterdam

YOTEL Washington DC

YOTELPAD Park City

HAVALİMANI OTELLERİ

YOTELAIR Singapore Changi Airport (Kara tarafı)

YOTEL Istanbul Airport (Kara tarafı)

*19 Kasım – 01 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.

* “Efsane Cuma” indirimi günlük esnek fiyatlar üzerinden %30 oranındadır. YOTEL üyeleri ek olarak %10 üyelik indirimi almaya hak kazanır.

*Peşin ödeme zorunludur. Üyelik indirimiyle yotel.com’dan yapılan rezervasyonlar esnek olup, check-in gününden bir gün önce saat öğlen 3’e kadar iptal edilebilir.

*İndirim, YOTELAIR Londra Gatwick, YOTELAIR Londra Heathrow, YOTELAIR Amsterdam Schipol, YOTELAIR Paris Charles de Gaulle ve YOTELAIR İstanbul Havalimanı’nda geçerli değildir.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL