İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ABACI FİLTRE SANAYİ
  • Kuruluş Tarihi : 2 Şubat 2008 Cumartesi
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 11531
Abacı Filitre, İstanbul Anadolu yakasında, Filtre imalatı yapan bir firma olup , her türlü endüstriyel tip filtreler, özel tip filtreler, Tır, Kamyon, Otobüs, Panelvan, Minibüs, oto filtreleri gibi ürünleri, uzman kadroları ile hatasız olarak üretmektedir.

Toptancılara, Fabrikalara, servislere her zaman hızlı servislerimiz mevcuttur.

Abacı filtre teknolojik alt yapısını hızla geliştirerek 2005 li yıllardan beri üretimine ara vermeden hedeflerine,istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir.
Üretim bandımızdaki endüstriyel tip filtreler uzman kadrolarımız tarafından itinalı olarak imal edilmekte olup,kalite kontrol aşamalarından geçmekte, daha sonra paketleme ve kolileme aşamalarından geçirerek, müşterilerimize planlanan zamanda teslim etmenin gururunu yaşamaktadır.

vizyonumuz,Sektörün istekleri doğrultusunda OEM sınıfında bir üretici olmanın gerekliliğini bilerek, ar-ge çalışmalarının yapılması doğrultusunda, planlama ve yeni yapılanma çalışmalarının çok hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi zorunluluğunun yerine getirmek olduğudur. Bu doğrultuda da çalışmalara hız verilmiştir.

SİSTEM YÖNETİM POLİTİKAMIZ;
Her işletmenin başarılı olabilmesi için öncelikli olarak oluşturulması gereken ve koşulsuz takip edilmesi lazım gelen Misyon ve Vizyon şartlarına uygun olarak, sürekli ve etkin bir biçimde uygulamaların gerçekleştirilmesi ,taviz verilmeyecek yegane hedefimizdir.

MİSYONUMUZ
Otomotiv sektöründe güvenilir ve lider firmalar ile birlikte aynı kulvarlarda ilerlemek.
Ülkemizin gelişme süreçlerine yapacağımız katkılar çerçevesinde yenilikçi ve uygun ürünleri, hizmetleri sunmak.
Bunlarla ilgili Ar-Ge çalışmalarına ağılık vermek. İnsanlığa, çevreye, doğaya ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.
Müşterilerimizin isteklerine, zamanına ve haklarına saygı duymak.
Mesai arkadaşlarımızın memnuniyet ve moral değerlerini arttırmak.
Kaliteli ve yüksek standartlı hizmetler vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeylere ulaştırmak.

VİZYONUMUZ
Üretimlerimizde, müşterilerimizin beklentilerini, ihtiyaçlarını, hatta bu beklentilerin daha da kalitelisini karşılamak.
Bu beklentileri karşılarken ise dünya standartlarını yakalamak.
Topluma ve doğal çevreye ayrıca insanlığa yararlı olmak için azami gayreti göstermek.
 Müşterilerimizin mutlak memnuniyeti, bizimle birlikte bu üretim sürecini paylaşan ve emek veren mesai arkadaşlarımızın motivasyonunu ve mutluluğunu sağlamaktır.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ABACI FİLTRE SANAYİ
İPTAL