Find Hakkında

IDS Bilişim ve İnternet Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Faaliyet Belgesine Sahip ve Rehberlik Hizmeti de dâhil birçok alanda bilişim hizmet veren bir teknoloji şirketidir ve “Find®” tescilli markası ile www.find.com.tr internet sitesinin sahibidir.

İşletme Rehberlik hizmetleri platformunun bir parçası olan, find.com.tr İşletme Rehberi Türkiye genelinde tüm bölgeler ve şehirlerde bütün iş kollarında aradığınız detaylı ve coğrafi bilgiye ulaşmanızı sağlayan Türkiye Firma Rehberidir. find.com.tr profesyonel çevrimiçi iletişim ve reklam için kesinlikle gerekli bir araçtır.

Find.com.tr, Türkiye’nin en büyük Online İşletme Rehberidir. Find® Yerel İşletme Rehberi üzerinde, 35 ana meslek grubu 830'dan fazla alt kategori altında 1.850.000’den fazla işletme bilgisi yayınlanmaktadır.

Find firma rehberi, tüm büyük arama motorlarında 12.000.000 endekse sahiptir. Find.com.tr internet sitesi, işletme bilgilerinizi, ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize ulaştırmanın, en etkili yoludur. Find.com.tr kısmen “ÜCRETSİZ” hizmet veren bir internet sitesidir.

İşletmenizin ve iletişim bilgileri, adres krokisi, iletişim, ürünleri, hizmetleri, resimleri, firma tanıtım yazısı ve ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkındaki yorumlar "sizi arayan" müşterilerinize find.com.tr aracılığı ile ücretsiz gösterilir. İşletmenizi / Firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi internette tanıtmak için ekleyin.

Find.com.tr İşletmenizi düzenlemek:
Find.com.tr internet sitesindeki hatalı firma bilgilerini düzenlemek için; ilgili İşletme tanıtım sayfasının altında bulunan "Bu işletmenin sahibi misiniz?" bağlantısını kullanabilirsiniz.

İşletme bilgilerini düzenleme talepleri find.com.tr internet sitesi editörleri tarafından kontrol edilmekte doğrulanmakta ve akabinde yayına alınmaktadır.

Find.com.tr internet sitesi ile ilgili istek, şikâyet ve önerilerinizi, bilgi[at]find.com.tr e-posta adresine bize ulaştırabilir veya İletişim Formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede gerekli desteği sağlayacaktır.

Saygılarımızla
Find.com.tr