ABDÜLHAKİM AY AY FOTO

HOCAPAŞA MAH. HOCAPAŞA SOK. HAYYAM İŞ HANI NO:29/102 FATİH - FATİH / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 8.08.2019 15:33:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ABDÜLHAKİM AY AY FOTO
  • Tabela Ünvanı : AY FOTO
  • Kuruluş Tarihi : 6 Eylül 2018 Perşembe
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - HOCAPAŞA VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 51664493356
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 153974/5
  • NACE Kodu : 477822
  • Faaliyet Alanları : Fotoğraf Baskı Makineleri Elektronikçiliği,Fotoğraf Malzemeleri Satıcılığı,Fotoğrafçılık
  • Mersis No : 5166449335600001

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

Ay Foto, Kurucusu Hekim Ay 'ın sektördeki on yıllık profesyonel çalışmalarının Türkiye'de fotoğraf denilince ilk akla gelen ve "Türkiye fotoğrafçılığının kalbi" olarak nitelendirilen Hayyam İş Hanı'nda mağaza açmasıyla faaliyetine başladı.

Ay Foto'nun öncelikli amacı müşteri memnuniyetidir. Bunun için butik bir işletme anlayışıyla müşterileriyle sürekli iletişimde olmak ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en optimum çözümleri önermek, en kaliteli cihazları en uygun fiyatlarla müşterine sunmak temel politikasını oluşturmaktadır.

Temel politikaları paralelinde bünyesinde sektörün öncü markalarını barındırmaktadır. Sony, Nikon, Canon, Fujifilm, Olympus, Panasonic Lumix fotoğraf makineleri ve GoPro kameralar olmak üzere diğer kamera ve fotoğraf makinelerini ve bunların aksesuarlarını sıfır veya ikinci el olarak bulmanız mümkündür.

Ay Foto müşterileri diledikleri ürünü uygun ödeme koşullarında alabilirler, kendi ürünlerini en iyi fiyatlarla Ay Foto 'ya satabilirler, takas edebilirler.

Ay Foto 'da müşteri ilişkileri satışla bitmez, bilakis satışla başlar ve devam eder. Ay Foto her müşterisini zincirin bir halkası kabul ederek faaliyetlerini yürütür. Bu bizim vizyonumuz gereğidir.

Misyonumuz; sektörümüzde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalıcı bir yer edinmek, istikrarlı bir şekilde büyümektir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
FOTOĞRAFÇILIK Meslek Grubunda İSTANBUL / FATİH Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda fotoğrafçılık malzemeleri ve aletlerinin perakende ticareti konularında hizmet vermektedir. Firma İş Konusu: Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda fotoğrafçılık malzemeleri ve aletlerinin perakende ticareti

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ABDÜLHAKİM AY AY FOTO
İPTAL