ACR GRUP TURİZM OTELCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ

KÜÇÜKKÖY MAH. İSTİKLAL CAD. HURİYE HANIM APT. B BLOK NO:4 AYVALIK - AYVALIK / BALIKESİR / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 24.09.2019 15:10:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ACR GRUP TURİZM OTELCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : ROMEO TUR
 • Kuruluş Tarihi : 15 Şubat 2016 Pazartesi
 • Vergi Dairesi : BALIKESİR - AYVALIK VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 0050556467
 • Ticaret Odası : AYVALIK TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 4956
 • Oda Sicil Numarası : 4956
 • NACE Kodu : 791101
 • Faaliyet Alanları : Otel, Motel, Pansiyon ve Han İşletmeciliği,Turist Rehberleri
 • Mersis No : 0005055646700019
 • E-Tebligat Adresi : 25949-49923-53408
Romeo Tur Hakkımızda
Yurtiçi tatil programları, yurtdışı paket turları, yurtiçi uçak biletleri, şehir otel seçenekleri, ulaşım, eğlence organizasyonları, bayii teşvik gezileri ve alt yapı olarak çok esnek bir tasarımın kullanıldığı Romeotur.com.tr web sitesi ile kullanıcılarına online rezervasyon olanağı sunmakta ve sorunsuz yolculuklar için size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Müşteri profilini yakından tanıyan satış kadromuz; tercihleriniz, tatil alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda en kısa sürede hizmet alabilmeniz, tüm havayolu şirketleri ile dünyanın her noktasına en kısa sürede ve ekonomik şekilde seyahat edebilmeniz için en ideal seçim olacaktır.
Romeotur.com.tr, kendi bünyesinde yetiştirilmiş, konularında deneyimli ve güler yüzlü seyahat danışmanları ile rezervasyonlarınızı ve tatil programlarınızı gerçekleştiriyor.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan çağdaş yapımız ve tüm konuklarımızı VIP seviyesinde gören kalite anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz. Başarılı organizasyon yapısı ve büyüme grafiği ile ön plana çıkan Romeotur.com.tr’nin kalite politikası, tüm misafirlerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılayarak hizmet standardının sürekli bir şekilde iyileştirilmesi olarak belirlenmiştir.

Vizyonumuza giden yolda misyonumuz, Türk turizmine yıllarını vermiş dinamik kadromuz ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitemiz ile maksimum kalite ve güven anlayışı içinde bir sonraki tatil planınızın yine tek adresi olmaktır. Edinmiş olduğu dürüstlük ve etik anlayış çerçevesinde hizmet verdiğimiz misafirlerimizden kazanmış olduğu sağlam dostluklar, iyi imaj ve “YİRMİ SANİYEDE EN UYGUN FİYAT İLE REZERVASYON” sloganıyla turizme yeni soluk getirmiştir.

Ekonomik fiyatı sağlayabilmek için en ucuz maliyetli pazarlama kanalları ve aracısız çalışma prensibinden yola çıkarak maliyetleri indirmiş, bunu siz misafirlerimize uygun tatil seçenekleri olarak sunduk. Ü
Misafirlerimize kaliteli ve iyi hizmet imkanları sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak, tatil adresinizin Romeotur.com.tr olarak kalabilmesi için tüm sınırları zorluyoruz. Tüm Misafirlerimize Unutulmaz Bir Tatili Şimdiden Vaat Ediyoruz…

Tatil Midilli Hakkımızda

Tatil Midilli (ACR Grup Turizm Otelcilik Ltd. Şti) olarak faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

Rezervasyonhatti.COM Hakkımızda
Yurtiçi tatil programları, yurtdışı paket turları, yurtiçi uçak biletleri, şehir otel seçenekleri, ulaşım, eğlence organizasyonları, bayii teşvik gezileri ve alt yapı olarak çok esnek bir tasarımın kullanıldığı Rezervasyonhatti.com web sitesi ile kullanıcılarına online rezervasyon olanağı sunmakta ve sorunsuz yolculuklar için size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Müşteri profilini yakından tanıyan satış kadromuz; tercihleriniz, tatil alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda en kısa sürede hizmet alabilmeniz, tüm havayolu şirketleri ile dünyanın her noktasına en kısa sürede ve ekonomik şekilde seyahat edebilmeniz için en ideal seçim olacaktır.

Rezervasyonhatti.com, kendi bünyesinde yetiştirilmiş, konularında deneyimli ve güler yüzlü seyahat danışmanları ile rezervasyonlarınızı ve tatil programlarınızı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan çağdaş yapımız ve tüm konuklarımızı VIP seviyesinde gören kalite anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz.

Başarılı organizasyon yapısı ve büyüme grafiği ile ön plana çıkan Rezervasyonhatti.com’un kalite politikası, tüm misafirlerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılayarak hizmet standardının sürekli bir şekilde iyileştirilmesi olarak belirlenmiştir.

Vizyonumuza giden yolda misyonumuz, Türk turizmine yıllarını vermiş dinamik kadromuz ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitemiz ile maksimum kalite ve güven anlayışı içinde bir sonraki tatil planınızın yine tek adresi olmaktır.

Edinmiş olduğu dürüstlük ve etik anlayış çerçevesinde hizmet verdiğimiz misafirlerimizden kazanmış olduğu sağlam dostluklar, iyi imaj ve “YİRMİ SANİYEDE EN UYGUN FİYAT İLE REZERVASYON ” sloganıyla turizme yeni soluk getirmiştir. Ekonomik fiyatı sağlayabilmek için en ucuz maliyetli pazarlama kanalları ve aracısız çalışma prensibinden yola çıkarak maliyetleri indirmiş, bunu siz misafirlerimize uygun tatil seçenekleri olarak sunduk.

Misafirlerimize kaliteli ve iyi hizmet imkanları sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak, tatil adresinizin Rezervasyonhatti.com olarak kalabilmesi için tüm sınırları zorluyoruz.
Tüm Misafirlerimize Unutulmaz Bir Tatili Şimdiden Vaat Ediyoruz…
Rezervasyonhatti.com, Acr Grup bünyesinde bulunan A-9761 belge numaralı Romeo Tur internet satış portalıdır.

Neden Romeo?
Romeo Tur olarak amacımız, her geçen gün büyüyen turizm sektöründe misafirlerimize özledikleri samimi yaklaşım ile unutulmayacak bir tatil yaşatmak. Sizlere özel olarak hizmet verecek olan “kişisel seyahat uzmanımız” sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz tatil planlamasını en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. “Müşteri memnuniyeti vazgeçilmezdir” anlayışı ile çıktığımız bu yolda, sizlere tatil planlamasından itibaren, tatilinizin bitişine kadar eşlik etmekteyiz.

Romeotur ailesi olarak, gelişen turizm endüstrisinde en son teknolojik gelişmeleri takip ederek misafirlerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sizlere özel hizmet veren seyahat uzmanımıza, ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz. Kişisel seyahat uzmanımız aracılığı ile uygun fiyatlarla, kısa sürede aradığınız otele ulaşıp, keyif alacağınız bir tatıl geçirebilirsiniz. Dilerseniz alışılagelmişin dışında rotalar oluşturup, sizlere hiç görmediğiniz yerler için seyahat deneyimleri kazandırabiliriz.

Misyonumuz:
En geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşterilerine hizmet sunmak.

Vizyonumuz:
En yenilikçi, en güvenilir ve turizm denildiğinde ilk akla gelen, lider turizm markası olmak.

RESMİ FAALİYET KONUSU
YOLCU TAŞIMACILIĞI VE SEYAHAT ACENTELERİ Meslek grubunda, AYVALIK / BALIKESİR Bölgesinde Seyahat acentesi faaliyetleri (hava yolu, deniz yolu, kara yolu, demir yolu ulaşımı için bilet rezervasyon işlemleri ve bilet satışı, seyahat, tur, ulaşım ve konaklama hizmetlerinin toptan veya perakende satışı, vb.) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ACR GRUP TURİZM OTELCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL