ADEM OKUR DEFNE İNTERNET HİZMETLERİ

YILDIZTEPE MAH. 508. SOK. ALEMDAROĞLU İŞ MERKEZİ NO:2 A BAĞCILAR - BAĞCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 15.08.2020 23:01:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ADEM OKUR DEFNE İNTERNET HİZMETLERİ
 • Tabela Ünvanı : MODABİNGO
 • Kuruluş Tarihi : 24 Aralık 2018 Pazartesi
 • Sermaye : 100
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KOCASİNAN VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 63664271858
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 171031-5
 • Oda Sicil Numarası : 1160827
 • NACE Kodu : 829906
 • Mersis No : 6366427185800001
MODABİNGO.COM Online Mağazası olarak, fast fashion markaların ürünlerini siz müşterilerimize en uygun, en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırmak için yola çıktık. MODABİNGO.COM Online Mağazamız kalite, güvenilirlik, hız ve yenilikçilik açısından üzerine düşenleri gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı bir şekilde gelişmesi için gereken çalışmaların öncülüğünü üstlenmektedir. Hayallerimiz de hedeflerimiz de büyük. Online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımak ve sektöre yeni bir soluk getirmek için yatırımlarımıza son hızla devam ediyoruz. Profesyonel ve deneyimli müşteri temsilcilerimizle hizmet anlayışımızla fark yaratmak için vargücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

MODABİNGO.COM ailesi siz müşterilerimize eniyi hizmeti sunmak için yıllarca süren bir çabanın ve birikimin eseri olarak kurulmuştur.
E-ticaret ve müşteri hizmetleri konusunda EN GÜVENİLİR olmak için çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize en iyi satış sonrası hizmeti vermekteyiz.
Sektörde satılan bir çok düşük kaliteli ürünün yerine ciddi KALİTE süreçlerinden geçen ve tamamen BİRİNCİ KALİTE ürünlerden oluşan portföyümüzle sektörde farkımızı yaratacağız.

MODABİNGO.COM şu anda e-ticaret sektöründe satış yapan diğer firmalara oranlar %50 daha fazla ürün ve ürün çeşidi kapasitesiylede rakiplerine fark atıyor.
Önceliğin Müşteri Memnuniyeti olduğu çok daha kaliteli ürünlerin satıldığı ve sınırsız ürün portföyüyle MODABİNGO.COM size daha iyi, daha güvenli ve paranızın hakkını vererek alışveriş yapabileceğiniz ender e-ticaret sistemlerindendir.
Sizin Memnuniyetiniz Bizim Varlığımızdır.
MODABİNGO.COM

RESMİ FAALİYET KONUSU
TELEKOMÜNİKASYON Meslek Grubunda İSTANBUL / BAĞCILAR Bölgesinde Telefona dayalı destek faaliyetleri (telefon cevaplama ve uyandırma hizmetleri) konularında hizmet vermektedir. Firma İş Konusu: Telefona dayalı destek faaliyetleri (telefon cevaplama ve uyandırma hizmetleri) ve internet üzerinden her türlü malın satış işleri

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ADEM OKUR DEFNE İNTERNET HİZMETLERİ
İPTAL