AĞBABA ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KAHRAMANLAR MAH. EMRE ÖZDESTAN SOK. DEREN İŞ MERKEZİ NO:17/54 PK:35230 KONAK - KONAK / İZMİR / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 22.11.2020 03:07:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : AĞBABA ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 25 Ekim 2017 Çarşamba
 • Sermaye : 10.000
 • Vergi Dairesi : İZMİR - KORDON VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 0090753045
 • Ticaret Odası : İZMİR TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 199257
 • Oda Sicil Numarası : 1853841
 • NACE Kodu : 801005
 • Mersis No : 0009075304500001
 • E-Tebligat Adresi : 25929-09945-96467
Ağbaba Özel Güvenlik Hizmetleri
2017 yılında kurulan ve faaliyete geçen AĞBABA özel güvenlik hizmetleri, alanında uzman kadrosu ve dinamik yapısı ile güvenlik sektöründe öncü olmayı hedeflemiş, yerli sermaye ile kurulmuş bir firmadır.

5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun çerçevesinde, İçişleri Bakanlığından faaliyet izin belgesini alan firmamız, fiziki ve elektronik olmak üzere GÜVENLİK hizmetlerinin yanında içinde güvenliği de kapsayan ENTEGRE TESİS YÖNETİM hizmetlerini de bir bütün olarak tek merkezden sunmaktadır. Gerek teknolojik gelişmeleri gerekse dinamik insan kaynaklarını en verimli şekilde kullanan firmamız, değerli müşterilerine zaman ve maliyet kazancı sağlamak üzere, sürdürülebilir bir hizmet anlayışını hayata geçirmiştir. Kısa zamanda, aralarına her geçen gün yenilerini kattığı referanslarıyla alanında lider kuruluşlar içinde yer almayı başarmıştır.

Vizyon ve Misyonumuz;
Çalışma hayatının, ihtiyaç duyduğu kaliteli yönetim anlayışına sahip olan kuruluşumuzun, ‘’önceliği Güvenlik, amacı ise ailenizin Güvenilir bir parçası olmaktır.’’ AĞBABA Özel Güvenlik ve Tesis Yönetim Hizmetleri, ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere hizmet vermek ve güvenliğinizi sağlamak adına çalışmayı ilke edinmiştir.

Değerlerimiz;
• Yüksek Müşteri Memnuniyeti
• Alanında Uzman Kadro
• Dürüstlük ve Profesyonellik
• Huzurlu Çalışma Ortamı
• Kaliteli Ekipmanlar
• Sürdürülebilir Çalışma Planları

Hizmetlerimiz
Fiziki Güvenlik Hizmetleri
Elektronik Güvenlik Hizmetleri
Tesis Yönetim Hizmetleri

Neden Ağbaba Özel Güvenlik
Profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.
Alanında uzman personel ve yönetim kadromuzla "Önce Güvenlik" dediğiniz her yerde, kuruluşunuzun güvenilir bir parçası oluyoruz. Mükemmel hizmet kalitesi anlayışıyla, uygulama ve işgücü verimliliğiyle hizmetinizdeyiz.

Resmi işlerinizle biz ilgileniyoruz.
Ağbaba Özel Güvenlik olarak, resmi kurum ve kuruluşlara yapacağınız müracaat, yazışmalar ve bildirimleri biz yapıyoruz. Sizlere yapacağınız işlerinizde zaman tasarufu sağlıyoruz.

Hızlı ve sürdürürebilir çözümler sunuyoruz.
Projelerde oluşabilecek tüm sorunların bizim sorumluluğumuzda olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Anlık ve sürdürülebilir çözümler üreterek, hizmet aksamalarının önüne geçiyoruz.

Sabit maliyet sunuyoruz.
Koruma hizmeti verilecek olan tesisin tüm ekonomik planlamasını yapıp, vereceğimiz hizmetin sözleşme dönemince maliyetini sabit tutuyoruz.

Geniş İnsan Kaynakları Yönetimi
Üstlendiğimiz projemizde personel bazında gerçekleşecek tüm sirkülasyonları, hızlı ve ek maliyet yükü olmadan geniş insan kaynağımızla ikame edilmektedir.

Teçhizat Temini
Projede gereksinim duyulan tüm güvenlik ekipmanları tarafımızca karşılanmaktadır. Ayrıca teknik bakım ve onarım hizmetleride Ağbaba Özel Güvenlik tarafından karşılanmaktadır.

Hizmetlerimiz
Sanayi Tesisi - Fabrika Üretim Alanı Güvenliği

Endüstriyel tesislerin üretim yapan tüm ünitelerinde gerek sahanın sevk ve idaresini gerekse personel araç giriş çıkışlarının düzenini sağlamak adına üst düzey güvenlik hizmeti veriyoruz.

VIP Güvenliği
Özel korumaya ihtiyaç duyan müşterilerimize, yakın koruma eğitimi almış silahlı-silahsız personellerimizle koruma hizmeti veriyoruz. Escort araç, şehir içi veya şehir dışı transfer ihtiyaçlarınızı donanımlı VIP araçlarımızla sağlıyoruz. Ayrıca kıymetli eşyalarınızı ulaşmasını istediğiniz yere güvenle naklediyoruz.

Tüm Kamu - Özel Sektör Kurum - Kuruluşların Fiziki Güvenliği
Alan, sektör, mekân, kurum ve kuruluş fak etmeksizin korumaya ihtiyaç duyduğunuz her yerde nitelikli özel güvenlik hizmeti veriyoruz.

Alışveriş Merkezi - İş Merkezi Güvenliği
AVM ve İş Merkezlerinde gerek teknolojik alt yapımız gerek sektöre has uzman ekibimizle, müşterilerinizin hoşça geçirecekleri vakitlere huzur katıyoruz.

Özel Hastane, Okul ve Üniversite Güvenliği
Özel Hastane, Özel Üniversite ve Özel Okul gibi insan yoğunluğunun çok fazla olduğu projelerde, Risk Analizini gerçekleştirip, oluşabilecek kargaşaları en aza indirgeyip, tesisin işleyişini kolaylaştırıyoruz.

Otel ve Turizm Tesis Güvenliği
Otel ve tatil köylerinde konaklayan misafirlerinizin, en rahat ve en güvenli şekilde tatillerini geçirmeleri için dil konusunda yeterli ve donanımlı personellerimizle hizmet sunuyoruz.

Liman, Depo ve Antrepo Güvenliği
Hareketin yüksek olduğu tesislerde; çevre güvenliği, giriş çıkış kontrolü, arama operasyonu yönetimi, güvenlik kontrol noktası, devriye hizmetleri ve araç trafiği yönlendirmesiyle operasyonel faaliyetleri daha güvenli hale getiriyoruz.

Site - Yaşam Alanı Güvenliği
Ağbaba Özel Güvenlik olarak, elektronik ekipmanlar desteği ile yaşam alanlarınızda insan giriş çıkışların denetlenip kayıt altına alınması, araç trafiğinin kontrolü, kamera sistemi ile saha takibi, devriye tur sistemlerimizle kontrollü alan hakimiyetiyle bütünleşik bir güvenlik anlayışı sunuyoruz.

Toplantı - Organizasyon - Spor Müsabaka Güvenliği

Konser, etkinlik, festival, spor müsabakaları vb. organizasyonlarda tüm alanın bir koruma planı doğrultusunda kontrolü, katılımcı yönlendirilmesi, bilet kontrolünün denetlenmesi, elektronik cihazlarla üst taramasının sağlanması gibi güvenlik ihtiyaçları doğrultusunda tam koruma sağlıyoruz. Bu tür büyük etkinliklerde oluşabilecek güvenlik açıklarını en aza indirgiyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ Meslek grubunda, KONAK / İZMİR Bölgesinde Özel güvenlik faaliyetleri (şirketlerce zırhlı araç sağlama, para, vb. değerli şeylerin toplanması ve dağıtımı, koruma ve devriye, araç park kontrol, koruma köpeği eğitimi, parmak izi tespiti vb. dahil, kamu güvenliği hariç) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
AĞBABA ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL