AKTİFMAK MATBAA MAKİNALARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MALTEPE MAH. GÜMÜŞSUYU CAD. ODIN TOPKAPI CENTER BLK. NO:28/159 PK:34010 ZEYTİNBURNU - ZEYTİNBURNU / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 10.05.2022 00:20:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : AKTİFMAK MATBAA MAKİNALARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Sermaye : 25000
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - DAVUTPAŞA VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 0420362227
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 926777-0
  • NACE Kodu : 332090
  • Mersis No : 0042036222700019
  • E-Tebligat Adresi : 25969-75927-77371
AKTİFMAK
1999 yılının Temmuz ayında halihazırda hizmet verdiği yerleşkesinde faliyet göstermeye başlamıştır.

Bilindiği gibi baskı ve baskı sonrası endüstrisinde geniş ürün gamına sahip, lider markalar ile çalışan aktifmak, kurduğu işbirlikler ve sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile baskı ve baskı sonrası endüstrisinde geniş çözüm üretebilme yeteneğine sahiptir.

Özellikle baskı ve baskı sonrası endüstrisinde satış, satış sonrası destek, teknik destek ve ikinci el satış konusunda hizmet veren Aktifmak geniş hizmet ağını, müşteri odaklı hizmet felsefesiyle üst düzey seviyede hizmet ve desteği müşterileriyle buluşturuyor.

Aktifmak halihazırda çalıştığı markalar ve verdiği desteklerle Baskı endüstrisinde söz sahibi firmalar arasına girmiş, bu konudaki yükselişini, işbirlikleri ağını genişleterek devam etmektedir.

VİZYON​
Güvenli, uzun ömürlü, yüksek kalite ve uygun maliyetli Matbaa ve Baskı sonrası endüstrisine yönelik projeleri hayata geçirmek.

Yurt içi ve Yurt dışında kurduğumuz ortaklıklarla yeni nesil teknolojiyi kullanarak güncel çalışma parkurlarını oluşturmak.

MİSYON
Dünya genelinde hizmet veren, Matbaa ve Baskı sonrası endüstrisinde akla ilk gelen, en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak

RESMİ FAALİYET KONUSU
MAKSAT VE KONU MADDE - 3 UĞRAŞMA KONUSU Şirketin ana uğraşma konusu her nevi ticari ve sanayi işletmelerin ihtiyacı olan,her çeşit elektrikli,elektronik ve mekanik makineler,alet,edevat,aparat ve yedek parçalar ile bu işletmeler için gerekli olan ham,yarı mamul,mamul ve yardımcı maddelerinin ithalatı,ihracatı,alım-satım,pazarlama,temsilcilik ve dahili ticaretidir. a) Şirket konusu ile ilgili olarak matbaacılık, renk ayrımı, sinemacılık, fotoğrafçılık, emprimecilik, serigrafi, klişecilik, plastik sanayi vb. gibi işletmelerin ihtiyacı olan her çeşit elektrikli,elektronik ve mekanik makineler, alet, edevat, aparat ve yedek parçalar ile bu işletmeler için gerekli olan ham,yarı mamul,mamul ve yardımcı maddelerinin ithalatı, ihracatı, alım-satım, pazarlama, temsilcilik ve dahili ticareti ile uğraşabilir. Bu maksatla; Konu ile ilgili olarak teşhir ve satış mağazaları açabilir. iştigal mevzuu ile ilgili taahhütlerde bulunabilir b) Şirket matbaa makineleri, matbaalarda kullanılacak diğer makineler, bu makinelerin yedek parça, aksam, aparat,araç ve gereçleri ve matbaacılık sektörü için gerekli tüm madde be malzemelerin ithalat, ihracat ve dahili ticareti ile uğraşabilir. c) Şirket maksat ve konusuna giren konularda ithalat, ihracat, imalat, fasonculuk, dâhili ticaret, komisyon ve mümessillik, pazarlamacılık ve taahhüt işleri yapabilir. d) Şirket her türde tab ve montaj işlerini yapabilmek gerekli her tür ve nevi den makineler, bu makinelerin yedek parça, aksam, aparat, araç ve gereçleri ve matbaacılık sektörü için gerekli tüm madde be malzemelerin ithalat, ihracat ve dahili ticareti ile uğraşabilir. B) UĞRAŞMA KONUSUNUN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ a) Şirket yukarıda yazılı amaç ve konusunu elde edebilmek için yurt içinde ve yurt dışında fabrika, atölye, imalathane, matbaa, depo, ambar, mağaza ve benzeri tesisler kurabilir, bunları satın alabilir, satabilir veya inşa ettirebileceği gibi kiralayabilir, kiraya verebilir. Nakil vasıtaları satın alabilir, kiralayabilir ve gerektiğinde bunları başkalarına satabilir, kiraya verebilir.
b) Şirket maksat ve mevzuu ile ilgili olarak yurtiçi ve yurtdışında gayrimenkuller iktisap edebilir, kiralayabilir ve gerektiği hallerde bunları kiraya verebilir, satabilir, bu gayrimenkuller üzerinde rehin, ipotek ve diğer aynı haklar tesis edebilir iştigal konusu çerçevesinde ve ticari muamelat gereği başkalarının gayrimenkullerini rehin, ipotek ve diğer aynı hak ile lehine tahyit ve tesis edebilir. c) Şirket konusu ile ilgili kurulmuş ve kurulacak şirketlere ortak olabilir. Aracılık Yapmamak şartıyla hisse senetleri, ortaklık payları edinebilir, tahvil alabilir veya sahip olduğu menkul kıymetleri ve ortaklık haklarını satabilir, devredebilir veya başkaları ile değiştirebilir d) Şirket doğrudan doğruya marka tescili, alameti farika, patent telif hakkı, ihtira beraatı, Royalty, imtiyaz ve izin alabileceği gibi bunları kısmen veya tamamen üçüncü şahısların istifadelerine devredebilir, kiraya verebilir veya başkalarının bu haklarından faydalanabilir ve bu işler için gerekli anlaşmaları yapabilir. e) Şirket konusu ile ilgili nakliyat, acentelik, mümessillik, bayilik ve temsilcilik işleri ile iştigal edebilir. Keza yurtiçinde ve dışında acentelik, bayilik ve temsilcilik verebilir. g) Şirket konusu ile ilgili resmi ve özel bilumum ihalelere iştirak edebilir, taahhüt İşlerini deruhte edebilir.


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
AKTİFMAK MATBAA MAKİNALARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL