ANEL HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

SARAY MAH. SİTE YOLU SOK. ANEL İŞ MERKEZİ NO:5/4 ÜMRANİYE - ÜMRANİYE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 11.09.2019 13:23:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ANEL HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 31 Mayıs 2011 Salı
 • Sermaye : 1.000.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ÜMRANİYE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 0690453246
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 779190
 • NACE Kodu : 642019
 • Mersis No : 0069045324600010
 • E-Tebligat Adresi : 25959-03935-76470
 • Çalışan Sayısı : 1001-5000
Rıdvan Çelikel (Anel Grup Yönetim Kurulu Başkanı, Kurucu):
“Dünyanın çeşitli bölgelerinde, kapsamlı ve kompleks projeleri hayata geçirmek bizim en büyük tutkumuz. 30 yılı aşkın süredir, değer yaratmak için gelişerek ve geliştirerek çok çalışıyoruz.”

Yaptığımız her işte varoluş amacımız bize yol gösteriyor:
“Mühendisliğimizi sürekli geliştirerek, işimizi en iyi şekilde yapmak, içinde bulunduğumuz çevreye saygıyla yerel ve toplumsal fayda sağlayan çalışmalara destek vererek dünyada değişim sağlamaktır.”

Yolculuğumuz Rıdvan Çelikel’in 1986 yılında Anel Elektrik’i kurmasıyla başladı

Kurucumuz Rıdvan Çelikel’in 1986 yılında Türkiye’de başlattığı yolculuğumuz, dünyanın farklı coğrafyalarında prestijli projeler ile devam ediyor. Bugün, aynı hedefe birlikte yürüyen yaklaşık 3.000 kişilik bir ekibiz.

30 yılı aşkın sürede, 3 kıta ve 14 ülkede, 13 milyon metrekareden büyük bir alanda, 200’den fazla projeyi başarıyla tamamladık. Türkiye, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dhabi ve Dubai), İngiltere ve Hollanda’da devam eden elektrik ve mekanik taahhüt operasyonlarımıza ek olarak, işletme bakım, alçak gerilim pano üretimi, yenilenebilir enerji, gemi elektrik ve elektronik sistemleri (savunma sanayi) ve geri dönüşüm alanlarında da hizmet sunuyoruz.

Attığımız her adımda, bizi biz yapan değerlerimiz olan Akılcılık, Gelişim, Saygı, Azim ve Beraberlik en kıymetli rehberimiz. Biz, çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve teknoloji gücünü stratejik becerileri ile birleştirerek yenilikçi girişimlerde bulunuyoruz. İşimizi en iyi şekilde yaparken toplumda değer yaratma hedefini de ön planda tutuyoruz. Başarımızı, sürekli gelişen ve geliştiren, yenilikleri takip eden, yaptığı işlerle olduğu kadar, gönüllülük faaliyetleriyle de toplumda değer yaratan büyük bir ekip olmaya borçluyuz!

İşimizi en doğru şekilde yapmanın yanı sıra, dünyada değerli ve kalıcı izler bırakmayı da önemsiyoruz. Eğitim, çevre ve sanat alanlarında gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk faaliyetleri ile toplumda değer yaratmaya odaklanıyoruz. Biz, hayal ettiğimiz dünya için çözümler üretmeye çalışan, krizi gelişim fırsatı olarak gören, sosyal sorumluluk projelerine gönülden ve aktif destek veren bir ekibiz.

Yolumuzda emin adımlarla ilerlerken, yarını bugünden düşünmeye ve tasarlamaya devam edeceğiz.HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ANEL HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL