ANGUN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DEMİRCİ MAH. DERE CAD. NO:36A PK:16270 NİLÜFER - NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 18.01.2022 15:07:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ANGUN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : ANGUN AMBALAJ
 • Vergi Dairesi : BURSA - NİLÜFER VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 0601315019
 • Ticaret Odası : BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI
 • Sicil Numarası : 111514
 • NACE Kodu : 464908
 • Faaliyet Alanları : Kağıt Ambalaj Malzemesi İmal ve Satıcılığı,Lastik, Plastik, Polyester ve Kauçuktan Mamul Eşya İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0069131501900001
 • E-Tebligat Adresi : 25949-03983-69960
 • Çalışan Sayısı : 11-50
Angun Ambalaj Endüstriyel Paketleme Ürünler
Angun Ambalaj olarak çeşitli alanlara yönelik farklı boyut ve türde ürünlere sahibiz.
Hastane, otel, okul, restoran gibi çok çeşitli alanlara araç-gereç ve ambalaj ürünleri sağlıyoruz.

BİZ KİMİZ
2003 Yılından Bugüne Sektörel Tecrübe
Çeşitli alanlara yönelik farklı boyut ve türde ürünlere sahibiz. Hastane, otel, okul, restoran gibi çok çeşitli alanlara araç-gereç ve ambalaj ürünleri sağlıyoruz.
Sızdırmaz Kaplar, Poşet ve Kağıt Ambalajlar, Alüminyum Folyo, Kağıt Havlular, Köpük Tabaklar, Hijyen Ürünleri, Streç Film, Çöp Poşetleri...

Ürün Gruplarımız
Sızdırmaz Kap Grubu, Poşet ve Kağıt Ambalaj Grubu, Alüminyum Folyo, Endüstriyel Kağıt Havlu Grubu, Köpük Tabak Grubu, Ev Tipi Ürünler, Hijyen Ürünleri, Streç Film Grubu, Baskılı Ürünler, Çöp Poşeti Grubu

Ambalaj, streç film, endüstriyel temizlik ürünleri, maske, el dezenfektanı, focus ürünleri, alüminyum folyo gibi ürünleri online olarak, güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz e-ticaret sitesi.

KATEGORİLER
FOCUS, FOCUS DETERJAN, DETERJAN, FOCUS APARAT, APARAT GRUBU, HİJYEN GRUBU, ÇÖP POŞETİ, GIDA GRUBU, BARDAK GRUBU, SIZDIRMAZ, PLASTİK KASE, KARTON KASE, ALÜMİNYUM GRUBU, ÇATAL-KAŞIK GRUBU, STREÇ GRUBU, FOLYO GRUBU, KÖPÜK TABAK, PLASTİK TABAK, PASTANE KUTULARI, POŞETLER, KİLİTLİ TORBA, PİPETLER, SARF MALZEME, TEMİZLİK GEREÇLERİ, KAĞIT GRUBU

ÜRÜNLER
Sızdırmaz Gıda Kapları ve Plastik Kaseler
Alüminyum Kase Kapak Grubu
Köpük Tabak Grubu
Endüstriyel Kağıt Havlu Peçete Grubu
Endüstriyel Kağıt Havlu Aparatları
Endüstriyel Hijyen Malzemeleri
Alüminyum Folyo Grubu
Çöp Poşetleri Grubu
Streç Film Grubu
Endüstriyel Plastik Çatal Kaşık
Endüstriyel Bardak Grubu
Endüstriyel Temizlik Ürünleri

Angun Ambalaj
Bu prensip ve ticari anlayış ile 2003 yılında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız, üstlenmiş olduğu görev ve sorumlulukların bilinci ile Bursa’nın güzide ilçesi Mustafakemalpaşa’da kurulmuştur. İnsana ve güvene dayalı temel esaslarının yanı sıra, gelişen pazarın ihtiyaçları doğrultusunda çok kısa bir süre içinde bölgesinin dinamikleri arasına girmeyi başarmış, sektörün önemli firmaları arasında yerini almıştır.

Artan talepler ve hedefleri doğrultusunda, 2015 yılı itibariyle şirket merkezini Bursa’ya taşıyarak, sağlamış olduğu lojistik destek alanını Güney Marmara Bölgesinin tamamına hizmet verecek şekilde genişletmiştir.

Siz değerli iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda, profesyonel çözüm önerileri ile en hızlı ve etkili şekilde sağlanması konusunda çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Müşterilerimiz
Mümkün olan en iyi şekilde işimizi yapmaya çalışıyoruz. Kalıcı müşteri ilişkilerimizi karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde kuruyor ve bundan gurur duyuyoruz.

Angun Ambalaj, sağlık kurumları, hizmet sektörü, endüstri bölgeleri gibi birçok farklı sektöre ürün tedariği sağlayan ve kendi pazarlama bölgesinde oldukça tanınmış ve güvenilir bir tedarikçi konumdadır.

Kalite Politikalarımız
İnovatif ürünler ve servisler geliştiren, sanayiye ve paydaşlarına değer yaratan ve dinamik bir çözüm ortağı olma misyonuna sahip Angun Ambalaj SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, müşteri odaklı bir yönetim anlayışıyla; ürün ve hizmetlerde kalite noktasında sürekliliğin sağlanmasını kendimize hedef olarak belirledik. Bu doğrultuda;

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları desteklemeyi, çalışanlarımızın teknik ve davranışsal yetkinliklerini arttırmayı,
Paydaşlarımızla birlikte sosyal sorumluluklarımızı yerine getirerek, sürdürebilirliği sağlayacak şekilde üretimi gerçekleştirmeyi,
Süreçlerimizin performansını ölçümleyerek, sürekli iyileştirmeyi sağlamayı,
Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle karşılıklı fayda ilişkileri içerisinde güvene dayalı işbirliği sağlamayı ve sürdürmeyi,
Ürün ve hizmetlerimizi etkileyen ulusal uluslararası mevzuatı ve ilgili diğer şartları takip edip uygulanmasını sağlamayı, taahhüt ederiz.

Hedeflerimiz
Angun Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Hedeflerimiz:
Özel olarak tasarlanmış ürün yelpazesiyle tüketicisini kaliteli ve erişilebilir fiyatlar ile buluşturmak.
Sektöründe, dünyada bilinen evrensel bir marka olmak, geçmişten gelen güçlü markasını pekiştirmek.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.
Sağlıklı, hijyenik ve çevreye duyarlı ürünleri ile global standartlar seviyesinde üretim gerçekleştirmek.
Gelişim ve büyümeyi sürdürülebilir kılmak.
Uzun süreli ve düzenli Sosyal Sorumluluk projeleri gerçekleştirmek, sosyal sorumluluk bilincini tüm çalışanları ile paylaşmak.
Çalışanlarını ve iş ortaklarını modern iş dünyasındaki değişimler ve yenilikler hakkında bilgilendirmek, gerekli eğitim imkanlarını sağlamak.
Paketleme sektöründe satış ve satış sonrası hizmet konularında standartları belirleyen marka olmak.

RESMİ FAALİYET KONUSU
TOPTAN VE DIŞ TİCARET / GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİNİN İMALATI, TOPTAN VE PERAKENDE TİCARETİ meslek grubunda NİLÜFER / BURSA Bölgesinde Tuvalet kağıdı, peçete, kağıt havlu ile kağıt tepsi, tabak, bardak, çocuk bezi vb. toptan ticareti (plastikten olanlar hariç) gibi konularda faaliyet göstermektedir.
HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ANGUN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL