ARİSSA LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ESENTEPE MAH. YILDIZ TABYA ALİBEYKÖY CAD. NO:134/B PK:34065 EYÜPSULTAN - EYÜPSULTAN / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 14.08.2020 02:52:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ARİSSA LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 24 Ocak 2020 Cuma
 • Sermaye : 50.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 0790709251
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 231304-5
 • Oda Sicil Numarası : 1221065
 • NACE Kodu : 532010
 • Mersis No : 0079070925100001
 • E-Tebligat Adresi : 25929-02984-70960
KARGO, POSTA VE DEPOLAMA Meslek grubunda, EYÜPSULTAN / İSTANBUL Bölgesinde Paket ve koli gibi kargoların toplanması, sınıflandırılması, taşınması ve dağıtımı faaliyetleri (dökme yükler ve evrensel hizmet yükümlülüğü altında postacılık faaliyetleri hariç) konularında hizmet vermektedir.
A) Taşımacılık:
1-Yurt içinde ve yurt dışında paket, zarf ve kargo taşımacılığı yapmak.
2-Araçlı ve araçsız kurye hizmetleri vermek.
3-Hava, deniz ve kara yolları ile her nevi kargonun nakliyesini, tahmil ve tahliyesini yapmak.
4-Yurt içinde ve yurt dışında ticari amaçlarla ve kar elde etmeyi hedefleyerek Kara, Hava, Deniz ve Demiryolları nakil vasıtaları ile her türlü yük, yolcu, kargo ve ticari emtianın taşımacılığını yapmak,
5-Yurt içi veya Yurt dışı lojistik hizmetleri konusunda gerekli organizasyonların kurulması, planlanması ve işletilmesi konusunda danışmanlık yapmak,
6-Her türlü ulaşım ve iletişim araçlarını kullanarak Türkiye genelinde amacına uygun gayrimenkulleri ve taşıtları kiralayarak veya satın alarak yapacağı lojistik hizmetine uygun vasıta ve elemanlarla her türlü sektörde faaliyet gösteren işletmelere lojistik ve destek hizmeti vermek. Araç kiralamak ve bunlarla yük, yolcu ve ticari emtia taşımacılığı yapmak.
7-Taşımacılık ile ilgili, hizmet ihaleleri, mal ihaleleri, eğitim ihaleleri ve faaliyet alanı ile ilgili her türlü ihaleye girmek,
8-Yurt içinde ve yurt dışında taşımacılık ile ilgili anlaşmalar yaparak taşımacılık komisyonculuğu ve temsilciliği yapmak. Konteyner taşımacılığı yapmak, bu amaç doğrultusunda konteyner satın almak kiralamak kiraya vermek, konteyner parkı kurmak, işletmek ve devralmak.
9-Şirket taşımacılık konusunda Resmi kurumlara, Her türlü tüzel ve gerçek kişilere bünyesindeki personel ve uzmanlar yardımı ile danışmanlık yapabilir, kalifiye personel tedarik edebilir. Şirket Taşımacılık isi ile ilgili olarak Kamu ve özel sektör tarafından açılan her türlü ihaleye katılabilir, teklif verebilir, gerekli taahhüt işlemlerini yerine getirebilir.
10- Karayoluyla şehirlerarası ve uluslararası nakliyat ambarı işletmeciliği, kargo işletmeciliği, lojistik işletmeciliği, tasıma isleri organizatörlüğü, terminal işletmeciliği, oto kiralama işletmeciliği, dağıtımcılık yapmak,
11-Karayolu Tasıma Yönetmeliği kapsamında her türlü faaliyetlerde bulunmak.
B) Depolama
1-Yasal izinleri alınmak koşuluyla antrepolar kurulması, işletilmesi ve bu faaliyet ile ilgili diğer lojistik, hizmetlerinin verilmesi, serbest depolama sahalarının kurulması, satın alınması, kiralanması bu alanların tamamında veya bir bölümünde depolama hizmetlerinin verilmesi, kiralanması ve diğer lojistik hizmetlerinin sağlanması, müşterilerin bünyesinde bulunan depolarda işletim, yönetim, stok takip ve diğer lojistik hizmetlerinin verilmesi,
2-Sirket depolama konusunda, Resmi kurumlara, her türlü tüzel ve gerçek kişilere bünyesindeki personel ve uzmanlar yardımı ile danışmanlık yapabilir, kalifiye personel tedarik edebilir. Şirket Depolama isi ile ilgili olarak Kamu ve özel sektör tarafından açılan her türlü ihaleye katılabilir, teklif verebilir, gerekli taahhüt işlemlerini yerine getirebilir.
Diğer Hizmetler:
Amaç ve Konusunda Yazılı İşlerin Tahakkuku İçin: Şirket amaç ve konusunda yazılı isleri yerine getirebilmek için aşağıda bulunan is ve işlemleri yapabilir.
1-Yurt içinde ve Yurt dışında arazi, bina ve sair gayrimenkuller satın alabilir, imar ve inşaatlarını yapabilir, satabilir ve kiraya verebilir.
2-Yurt içinde ve Yurt dışında arazi, bina ve sair gayrimenkuller kiralayabilir, bunları kiraya verebilir, istifade sağlamak amacıyla anlaşmalar yapabilir.
3-Şirket amacına ulaşabilmek için Yurt içinde ve Yurt dışında gerekli makine, tesisler ile gayrimenkuller kiralayabilir, satın alabilir, devir ve ferağ edebilir, kiraya verebilir, tapu siciline kira şerhinde bulunabilir, gayrimenkuller üzerinde irtifak, intifa, sükuna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat mülkiyeti, kat irtifakı tesis edebilir.
4-Yurt içinde ve Yurt dışında faaliyet konusunun gerektirdiği her türlü aracı satın alabilir ya da kiralayabilir. Bu araçları kiraya verebilir yada satabilir.
5-Yurt içinde ve Yurt dışında temsilcilikler, acentelikler, distribütörlükler, umumi vekillikler, bayilikler verebilir.
6-Şirket aynı amaç ve konuda çalışan yerli veya yabancı, kurulmuş veya kurulacak şirketlerle, özel ve tüzel kişilerin temsilciliğini ve acenteliğini, müşavirliğini yapabilir.
7-Özellikle karayoluyla Yurt içinde ve Yurt dışında yolcu ve eşya taşımacılığı ile ilgili olmak fakat sınırlı olmamak ve tüm iştigal konularını kapsayacak şekilde, aracılık faaliyeti ve menkul kıymet portföy işletmeciliği niteliğinde olmamak üzere, bu konularda acentelik ve komisyonculuk yapabilir.
8-Şirket, yukarıda belirtilen amaçlarını gerçekleştirmek için marka, lisans, ihtira beratı gibi fikri ve gayri maddi haklar tesis edebilir. Her türlü know-how anlaşmaları yapabilir. Mümessillik, temsilcilik ve distribütörlük alabilir veya verebilir.
9-İştigal konuları ile ilgili Yurt içinde veya Yurt dışında kamu kurumlarının ve özel kesim kurumları tarafından açılan ihalelere katılabilir, teklif verebilir, gerekli taahhüt işlemlerini yerine getirebilir, taahhüt isleri deruhte edebilir, taahhüt ettiği isleri ihaleye çıkarabilir.
10-İştigal konusu ile ilgili araç ve makine ithalatı ve ihracatı yapabilir. Gerekli yedek parçaları ithal ve ihraç edebilir.
11-Üstlenendiği isleri yapabilmek için Yurt içinde ve Yurt dışında her türlü ham, yarı mamul, mamul ve yardımcı madde ve gereçleri ve gerekli ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ARİSSA LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL