ARSUBAK TEMİZLİK

OSMANAĞA MAH. SÖĞÜTLÜÇEŞME CAD. ALTIN HAN NO:56 KAT:2 D:7 PK:34714 KADIKÖY - KADIKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.09.2020 20:50:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Ali R.

Ali R.

21 Tem 2020

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ARSUBAK TEMİZLİK
  • Yetkili : ALİ RIZA DOĞRU
  • Kuruluş Tarihi : 16 Mayıs 2018 Çarşamba
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KADIKÖY VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 20396504616
  • Ticaret Odası : ESNAF VE SANATKARLARI ODASI
  • Oda Sicil Numarası : 20396504616
  • NACE Kodu : 812201
  • Faaliyet Alanları : Temizlik Hizmetleri (Ev, İşyeri, Büro v.b.)
  • Çalışan Sayısı : 2-10

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

ARSUBAK TEMİZLİK - İSTANBUL TEMİZLİK FİRMASI
Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat Sonrası Kaba İnşaat Temizliği, Boya&Badana işleri
"Güvenilir bir temizlik hizmeti için hizmetinizdeyiz"

BİZ ETRAFI TEMİZ OLDUĞUNDA SEVİYORUZ!
Arsubak Temizlik olarak sadece en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz ve en iyi bildiğimiz işi yaparken eğleniyoruz.. İstanbul temizlik şirketleri arasında temizlik teklifi için firmamızdan keşif talebinde bulunabilirsiniz. Her türlü mekan veya alan için sürekli ya da tek sefer olmak üzere alan/mekan temizlik ihtiyaçlarınıza kolay, hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

HAKKIMIZDA
Kurulduğumuz yıldan beri temizlik hizmetleri sektöründe deneyim kazanmış firmamız, ihtiyaçlara ve bu sektörün dinamiklerine değer katmayı hedeflemiştir. Hizmet konusunda güvenilirliği, özveriyi ve kaliteyi prensip anlayışıyla ortaya koyarak kurulan firmamız, tesis Yönetim Hizmetleri, alışveriş merkezleri, rezidanslar, okullar, hastaneler, iş merkezleri, fabrikalar, toplu konutlar ve daha birçok alan ve mekanlarda müşterilerine iş ve hizmet sunabilen firmamız, sektöre yön veren bir konumdadır.

Yüksek çalışma standartları, eğitimli personeli, hizmet kalitesi, sektörlere göre hizmet planlama, çevreci ve organik temizlik ürünleri kullanarak gelişmiş teknolojiye sahip ekipmanlarla sektöre liderlik etmektedir.

Hizmetine İstanbul ili ve ilçelerine hizmet vermeyi hedeflemiştir.

GÖREV BİLİNCİMİZ
Faaliyette bulunduğumuz süre zarfında verilen tüm hizmetlerde sürekli kendini geliştiren, teknoloji ile birlikte hareket eden, gereken tüm yatırımları gerçekleştirip müşteri odaklı hizmet anlayışını aşan çözümler üretmeyi, tüm çalışma arkadaşlarımız ve paydaşlarımızla kurduğumuz bu düzeni daha sağlıklı ve verimli bir işbirliği sağlamayı kendimize göre biliyoruz. Kurumsal temelli, çevreye ve topluma karşı her daim sorumlulukla yaklaşmayı, bu sistem etiğini şirket kanunu olarak bağlı kalmayı temin ediyoruz.

SORUMLULUKLARIMIZ
Başarılı olmak için sürdürülebilir ve kalıcı değerler yaratan, İstanbul ve tüm ilçelerinde sürekli, kaliteli hizmet sağlayan lider kuruluş olma sorumluluğuyla çalışıyoruz..

NEDEN BİZ?
Türkiye’de ve dünyada gelişmekte olan teknolojiyle büyük bir uyum içinde yaşam alanlarımızı değiştiren ve temel ihtiyaçlar olan hastane, üniversite, rezidans, avm, iş merkezleri, plaza, villa vb. kategorilerde yer alan insan ihtiyacının doğduğu her türlü platformdaki şirket veya kurumlara;

Personel, Eğitim, Hizmet, Sorumluluk gerektiren hizmetleri en iyi bir biçimde sağlayan Tempo Grup, tüm hizmet alanlarında branşında deneyimli olan profesyonel personel ve ekipmanları kullanarak kalite odaklı hizmetleri vermeyi sağlamaktadır. Tempo Grup, günümüzde ilk olarak Ankara’da ve tüm Türkiye’de bir çok noktada binlerce uzman personeli sayesinde hizmetlerini geliştiriyor. Her müşteri branşına göre kişiselleştirilmiş özel çözümler sunar.

FARKIMIZ GÜVENİLİR
İşletme ve kurumlarda hizmetin gerekli görüldüğü her alanda, değer verdiğimiz insanın ve doğanın güvenliğini sağlamak güveni kazandırır.

ÖZEL
İşletmemizin bir prensibi; işletme veya kurum içinde yer alacak olan sektöründe olgunlaşmış uzman ve profesyonel personelleri hizmet sektöründe organize etmek, gerekli olan alanlarda ayrı ayrı projelendirerek çözüm oluşturmaktadır.

KALİTE FARKI
Bilindiklerinden daha disiplinli, duyarlı, tercih ve tespitleriniz de canlı ve hızlı çözümlenebilir olması, çalışmaların her aşamasında beklentilerinize göre uyarlanmış insan ve teknolojiyi birleştirerek kaliteli hizmet anlayışını hissettirmektir.

İLKEMİZ
Tüm çalışma personellerimize yetenek ve becerilerini kullanabileceği, aynı zamanda geliştirebilecekleri uygun mesleki ortam ve koşulları temin etmek. Karşılıklı olarak saygıyı, güveni, anlayışı yaşayarak çalışmalarını sağlamak. Çalışan bütün personellerini kendilerini en iyi bir biçimde geliştirmesini ve ilerlemesini sağlamak ve teşvikte bulunmak. Sahada çalışan personelin performansını objektif olan kriterlerle değerlendirerek ortalamayı değil, en başarılı olmayı teşvik etmek ve başarıyı gösteren çalışma arkadaşlarımızı ödüllendiren bir durum oluşturmak.

Güncel piyasa koşullarına göre uygun ücret ve ek imkanlar sunmak. Halihazırda çalışmakta olan personellerimizin insani değerlerine ve kriterlerine saygılı olmak. Oryantasyon eğitim programları sayesinde çalışanların gelişimine olumlu katkılar sağlamak. İş güvenliği ve çalışan işçi sağlığı açısından gerekli görünen güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmak, bu ortamın da devamlılığını sağlayabilmek. Çalışan iş arkadaşlarımızın kendilerini geliştirmelerine, yüksek performansla daha kaliteli çalışmalarına ve kariyerlerinde sıçramalarına imkan sağlayan sistemler kurmak aynı zamanda bu sistemleri yürütmek. Başarılı bir biçimde gelişerek olumlu değişimle ortak bir kültür oluşturmak. Firma sosyal etkinlikleriyle aidiyet, birliği ve beraberliği temin etmek.

HİZMETLERİMİZ
EV KONUT VİLLA TEMİZLİĞİ
İstanbul ve ilçelerinde ev temizliği hizmetleri için bizi arayın.

OFİS TEMİZLİĞİ
İstanbul ve ilçelerinde ofis temizliği hizmetleri için bizi arayın.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ
İstanbul ve ilçelerinde inşaat sonrası temizliği hizmetleri için bizi arayın.

İŞYERİ TEMİZLİĞİ
İstanbul ve ilçelerinde okul, avm, hastane ve işyeri temizliği hizmetleri için bizi arayın.

MERDİVEN TEMİZLİĞİ
İstanbul ve ilçelerinde merdiven temizliği hizmetleri için bizi arayın.

İÇ VE DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İstanbul ve ilçelerinde iç ve dış cephe cam temizliği hizmetleri için bizi arayın.

HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETLERİ
İstanbul ve ilçelerinde haşere ilaçlama hizmetleri için bizi arayın.

BOYA İŞLERİ
İstanbul ve ilçelerinde boya işleri hizmeti için bizi arayın.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ARSUBAK TEMİZLİK
İPTAL