ARTLİFT ASANSÖR İNŞAAT TAAHHÜT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÜÇEVLER MAH. DUMLUPINAR NO:5/B/ NO:5 NİLÜFER - NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.09.2019 13:49:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ARTLİFT ASANSÖR İNŞAAT TAAHHÜT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 14 Mart 1997 Cuma
  • Vergi Dairesi : BURSA - OSMANGAZİ VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 8910030136
  • Ticaret Odası : BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • Sicil Numarası : 6798
  • NACE Kodu : 332099
  • Faaliyet Alanları : Asansör Kurulması, Bakımı ve Tamirciliği
  • Mersis No : 0891003013600012
  • E-Tebligat Adresi : 25999-80136-89678
Hakkımızda
Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve satış sonrası müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle, kaliteden ödün vermeden sağlamış olduğumuz yüksek güven ve iş ahlakımızla, müşteri memnuniyetini, can ve mal güvenliğini herşeyin üstünde tutarak çalışmalarımıza devam ederek değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Hem montaj hem de periyodik bakım pazarında iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de asansör denilince akla gelen ilk isimlerden biri olmaktır.

Firmamız Hakkında
Firmamız, Montaj, Modernizasyon ve Periyodik Bakım Hizmetleri sunabilmek amacıyla önce insan sloganıyla 1997 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kurulduğu günden çok kısa bir süre sonra tüm yeterlilik belgelerini tamamlayarak müşterilerine 7 gün 24 saat hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

1997 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak Bursa pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2005 yılı itibari ile Türkiye pazarında da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Kasım 2010 itibariyle yeni bir marka ve yeni bir kurumsal kimlikle servis ağını genişleterek hizmetlerine devam etmeye başlamıştır. Firmamızın amacı hem montaj hem de periyodik bakım pazarında iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de asansör denilince akla gelen ilk isimlerden biri olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında insan, hasta, yük ve araç, engelli, servis, panoramik asansörler, yürüyen merdiven ve bantlar, engelli ve yük platformları montajı, periyodik bakımı ve modernizasyonu bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima teknolojiyi takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmakta ve tercihlerimizi Türkiye ve Dünya’da lider konumda ki köklü firmalardan yana kullanmaktayız.

Amacımız size en güvenilir, en kaliteli ve en konforlu yolculuğu sunabilmektir.

Artlift olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Artlift Asansör Sanayi Ticaret Limited Şirketi

HİZMETLERİMİZ
Montaj

Tamamen yenilenmiş ürün yelpazemizi keşfedin ve neyin Artlift'i farklı kıldığını kendiniz görün. Artlift size her tip ve tasarımda düşey ulaşım ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmış geniş bir yelpazede asansör seçenekleri sunar.

Modernizasyon
Mevcut ürününüzün performansını, emniyetini ve estetiğini iyileştirmek istiyorsanız ya da bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri alıyorsanız Artlift'in sizin için çözümü modernizasyondur.

Bakım & Servis
Uzun vadeli kazanımlar, profesyonel servisle başlar. İhtiyaçlarınıza uyarlanmış bakım konseptleri ve yedek parça stokları ile Artlift servisleri yapınıza yaptığınız yatırımı uzun vadeli olarak korur.

Özel Çözümler
Standartların dışında asansör ihtiyaçlarınızda size özel çözüm ve projeler üreterek ihtiyacınız olan asansörü sorunsuz ve teknik şartlara uygun olarak kullanımınıza sunmak için gerekli bilgi birikimi ve iş gücüne sahibiz.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ARTLİFT ASANSÖR İNŞAAT TAAHHÜT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL