ATAKALE ELEKTRONİK LİMİTED ŞİRKETİ

ÇAMLICA MAH. 147 CAD. NO:4 I PK:06420 YENİMAHALLE - YENİMAHALLE / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 23.08.2020 03:22:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ATAKALE ELEKTRONİK LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 10 Aralık 2018 Pazartesi
  • Vergi Dairesi : ANKARA - YENİMAHALLE VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 0940250153
  • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 428181
  • NACE Kodu : 279008
  • Faaliyet Alanları : Güneş Enerjisi Aksamı İmal, Satış, Montaj ve Tamirciliği
  • Mersis No : 0094025015300001
  • E-Tebligat Adresi : 25979-50964-89489

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

Atakale; Güvenlik Sistemleri ve Solar Enerji - Güneş Paneli, İnvertör, Şarj Cihazı, Arıcılar için mobil güneş enerji, GES, Konstrüksiyon, Alarm Kamera Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri

ATAKALE FAALİYET ALANLARI
Atakale, Mobil Güneş Enerji Sistemleri üretiminde tek ve lider firmadır. Kendi tasarladığı, TIP10 belgeli, romork ve araç üzeri sistemleri üretmektedir. Özellikle Elektrik Enerjisinin ulaştırılmasının zor olduğu bölgelerde , kolayca montaj ve taşıma özelliklerine sahiptir. 24 Kw batarya kapasiteli, 2 Kw güneş paneli, ve 3KVA ofgrid inverter üzerinde bulunan sistemlerimiz , bir meskenin tüm ihtiyaçlarını 3 gün boyunca hiç güneş almadan sağlayabilecek seviyededir. Römork hidrolik sistmele , otomatik olarak açılan ,teleskobik çzelliklerde imal edilmektedir. İmalatın tamamı firmamız tarafından yerli ürünlerle yapılmaktadır. Patenti firmamıza aittir. Atakale Kablosuz Kamera ve Görüntüleme sistemleri için, kompakt güneş enerjisi besleme sistmeleri üretmekteidr.

Web tabanlı, çok kullanıcılı ve uzak noktaların tek bir veri merkezinde birleştirildiği ,Tur Kontrol Sistemleri (Devriye Tur Sistemleri) tamamıyle firmamız tarafından geliştirilmiştir. Dünyada , bu kapasitede geliştirilmiş en ciddi donanım-yazılım ürünüdür. Posta kutuları, RF ID Merkezi Güvenlik Denetim Birimleri, Ürün ve Personel Yönetim Projeleri için , geliştirilmiştir. 2007 yılında ilk Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde en hassas ve yüksek güvenlik isteyen birimleri için geliştirilmiştir. Ağ üzerinden biribrinden farklı il ve ülkelerdeki merkezlerin, bir ve birden fazla notada , Tur Kontrol Denetimini gerçekleştiren sistemimiz, Kamu Projelerinde başarısıyla bizler için övünç kaynağıdır.

Türkiyede ilk geniş alan kablosuz Kamera ve Data projelerini uygulayan firmamız, Bilkent, Ordu, Çorum gibi illerde MOBESE kurulumları yapmıştır. 3.5 ,5.8 ,10 Ghz Long Range Kablosuz Video , Data Aktarım ürünlerisatış ve proje çalışmalarını yapmaktadır. Sayısal Radyonlink, Kablosuz yerel bağlantı sistemleri, transmison ve fiber optik alanlarında sektörde uzmanlığını kanıtlamış, deneyimli kadrosu ile müşterileri için anahtar teslim projeleri sunmaktadır.

Atakale ihracatçı , ithalatçı vasfı ile Kamu kurumlarının, Özel Firmaların, Müteahhitlerin, ve özel projelerin öncelikle referans aldığı firmamız, Yangın Algılama, Otomatik Söndürme, Gaz Algılama, Acil Yönlendirme ,Ex-Proof Ürün Tedariki konularında keşif, eğitim, satış, satış sonrası servis, periyodik bakım, mühendislik ve supervizyon hizmetlerinin tamamını vermekte, geniş ürün yelpazesiyle de müteahhitler, mimarlar, mühendisler, proje büroları, bayiler ve satış mağzaları tarafından tercih edilmektedir. Sektörde Türkiye nin en önde gelen ve belki de tüm bu uzmanlık gerektiren konuları bünyesinde bir arada bulundurma başarsını göstererek tek firmadır.

IP,Thermal, Analog, Ex-proof, Infrared Kamera Sistemleri; ürün satışı, proje uygulamaları ve dünya lideri markaların tihalatını yapmaktayız. Video analiz, CCTV Storage, Wireless Video Transmitter, NVR, DVR, CMS yazılımları, IR illuminator ürünlerini müşterilerimize tedarik ve kurulumunu yapmaktayız. Akıllı video Scaning ve auto tracking fonksiyonlarıyla personele dayalı görüntüleme sistemlerinden, yazılım tabanlı kontrol sistemlerine geçişte mühendislik hizmeti sunmaktadır. Atakale Mobil DVR ve Araç uygulamalarını müşterilerine sunmaktadır.

Kurumsal projeler için sunduğumuz Hırsız Güvenlik Alarm sistemleri çözümlerimiz ile, Ülkemizde bir çok önde gelen kuruluşlara hizmet vermekteyiz. Müşteri pörtföyümüz arasında Bankalar,ATM ler, Müzeler, Okullar, Üniversiteler Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri bulunmaktadır. Her bir müşteri talebini bir proje olarak değerlendirir, oan göre teklif sunarız.Müşterilerimize ,konusunda uzman satış ve teknik personleimiz üzretsiz keşif çalışmasıyla 1997 yılından beri tecrübesiyle hizmetinizdedir. İhale , ve Temelden projelendirme ,Supervisorluk, mühendsilik hzimetleri konusunda başarımızın anahtarı, titizlik ve Kurulum öncesi planlamadır. Türkiyenin bir çok ilinde teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Seslendirme ,Video konferans sistemleri, Kablosuz Konferans Sistemleri Seminer ve iş toplantı sistemleri,Simultane çeviri sistemleri,Elektronik oylama sistemleri alanlarında, müşterilerimize sunduğumuz teknolojiler ekonomik ve ölçeklenebilir (scalable) haberleşme kapasitesine sahiptir. Atakale Küçük seslendirme sistemleri, düşük geniş bantta , gerçek HD video ve ses kalitesinde doğal, gerçekçi etkileşimler sunar aynı zamanda canlı,kristal berraklıkta ses,veri paylaşır ve yeni tam HD destekli, çift HD ekranlı, tam HD kameralı ve telefon ya da mikrofon seçenekli dijital dijital sistemler sunar. Siz değerli müşterilerimizi, sıradan çözümlere alternatif , profesyonel ve yükek teknoloji konseptlerini uygulayan Atakale ye davet ediyoruz.

Kartlı geçiş sistemleri ,Personel Devam Kontrol Sistemleri, Ödemeli Geçiş Sistemleri, Giriş Kontrol, Muhasebe ve puantaj ,Yemekhane Otomasyonu, Turnike Sistemleri, Devriye tur Sistemleri , Kantin Otomasyonu ,Üye takip sistemleri spor salonları, Havuz giriş kontrolü, Parmak İzi Yüz Tanıma gibi uygulamaları ürün tedariki ve proje çalışmalarını sunmaktayız. Atakale olarak bir çok kurumda Güvenlik geçiş sistemlerimiz üniversite, holding, plaza girişlerinde kullanılmaktadır. Personel devam takip sistemi puantaj hesabı gerektiren tüm işletmelere yönelik bir çözümler sunmaktayız. Üniversitelere yönelik kampus kart çözümlerinde hem güvenlik giriş hem de ödemeli sistemler projelerimiz ve yazılımlarımız entegre olarak kullanılmaktadır.

Görüntülü, Görüntüsüz Diafon sistemlerini, apartman, sitele villa ve ofislere proje ugulamaları komple zayıf akım proje çözümü tecrübemizin bir parçasıdır. Commax, Audio, Netelsan,Multitek, Na-de gibi türkiyede yaygın kullanılan ürünlerin toptan tedariki, montajı ve servisini vermekteyiz. Taahhüt projelerine , Site Yöneticilerine Kurumsal projelere, keşif ve Demo çalışmalarımız için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Güvenlik, bir bütündür, her bir parçasının entegrasyonu, tüm sistemlere hakim , tecrübeli firmalara emanet edilebilir.

Fiber Optik Kablolama, Data, CCTV, Alarm , Network altyapıların bir parçsıdır. Bu yüzden Atakale , Fiber Optik Kablolama, Sonlandırma, Testleri konusunda proje ihtiyaçlarına göre ,bünyesindeki teknik kadro ile hizmet vermektedir. Özellikle Fiber Video Konverter/Dönüştürücü konusunda ekonomik ve HD kalite görüntü aktarımı ürünlerin ithalatını ve tedarikin yapmaktadır. Fusion Teknolojisiyle sonlandırm ekipmanlarını yıllardır projelerinde kullanmaktadır. Veriyi daha hızlı aktarmanıza imkan veren fiber optik teknolojisini projelerimize uygulayarak, altyapı çalışmalarınızı yürütüyoruz.

ATAKALE & ŞİRKETLER GRUBU
1997 Yılında Ankara da , 3 Genç Elektrik-Elektornik Mühendisinin ortak girişimiyle kuruldu. Kuruluşunda Endüstriyel Otomasyon, SCADA ve Yazılım konusunda faaliyetler de bulundu, Kuruluşunun ilk yılında Afyon Jeotermal Enerji Santralinin tüm otomasyonunu , Ankara Büyükşehir Belediyesi Şirketi olan Bugsaş ile birlikte yapmıştır. Yavaş ve emin adımlarla büyümeyi prensip edinen firmamız, Her zaman insana , eğitime , Uzmanlığa yatırım yapmıştır. 1998 yılındaki Doğal Gaz Reglaj istasyonları otomasyon ve Scada projesinde , iletişim alt yapısını kendisi üretmiş ve uygulamıştır.

Atakale , Web tabanlı güvenlik sistemleri, Döküman yönetim yazılımları, ve endüstriyel PLC , RTU uygulamaları alanında başarılı çalışmalar yapmıştır Genç ve dinamik teknik kadroyla PTT ye Yurt Genelinde , kullanılan sistemler geliştirmiştir. Yrürüttüğü Projelere , Yüksek oranda ,Yerli Katma değer kazandırmak, düstrümuz olmuştur. Teknolojii yorumlamak, verimlilik, ekonomi, isabetli ürün seçimi, tecrübe ve araştırma gerektirir. 1997 yılından beri Firmamız işini iyi yapmaya odaklanmış, süreç takibini çağın gerekli kıldığı entrümanları kullanarak başarmıştır.

Firmamız her zaman AR-GE ye önem vermiş, şirket içi eğitimlerinde örnek olmuştur. Uluslararası gelişmeleri ve en yeni ürünleri Ülkemizde uygulama konusunda hep ilklere imza atmıştır. Proje bazında çalışmalarında kaliteli hizmet vizyonunu sabırla sürdürmüştür. Teknolojik yenilikleri projelerine adepte etme konusunda, tartışmasız Lider dirmalardan biriyiz.Doğru ürün, doğru zaman ve doğru hizmeti sizlere taşıma hedefinden ayrılmamıştır.

Şirketin profesyonel kadrosu çok uzun yıllardır Teknoloji sektörünün duayenlerindendir.Çalıştığı firmalarda proje liderliği yapmış uzman kadro,yurt içinde ve yurt dışında onlarca Türkiyenin gururu projelere imza atmıştır. Donanım konusunda sektörün önde gelen ithalatçı firmaları ile çözüm ortaklıkları kurarak hem bu firmalarla müşterilerine anahtar teslim projeler sunmuş, hem de müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

1997-2002 yılları arasında oluşan piyasa talepleri doğrultusunda kullandığı son teknolojiler ve kalite hizmetleri ile tanınırlığını arttırmıştır. 2002-2012 yılları arasında müteahhit ve alt yüklenici kimliği altında taahhüt işleri içinde yer almıştır. Bu süreç içinde kendisini sürekli olarak geliştirmiş ve genişleyen iş kapasitesi ile birlikte sektörde yerini almıştır. Atakale pazarda, işinin uzmanı , güvenilir ,teknolojisini geliştiren ve uygulayan müteahhit olarak , ülkemiz için gurur kaynağı projelere imza atmıştır.

Atakale , sadece lokal bulunduğu ilde değil, Tüm Türkiyede faalliyette bulundu. Edirneden Hakkariye kadar tüm yurtta , il ve ilçelerde yüzlerce projeyi tamamlamıştır. Ulusal çapta PTT Posta Kutuları, Orman genel Müdürlüğünün YAngın Kuleleri projeleri hız ve başarı açısından gururumuzdur. Ülkemizde hiçbir yerleşim yeri olmayan, kimi zaman en sarp dağların üstünde radyolink sistemleri kurduk, kimi zaman yeraltında , görüntüleme sistemleri uyguladık.

Atakale, Yurt dışında da proje ve ürün satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Irak, Gürcistan , Azarbaycan, Ürdün gibi Ortadoğu ülklerine Güvenlik Sistemleri, Otomasyon, Güneş Enerjisi ürünleri ithalatını yapmaktadır. Avrupa , Uzak Doğu, Amerikadan, dünyanın önde gelen üretici ve ürün sağlayıcıları ile partner ve iş ortaklığı çalışmalarınıda yapmaktadır. Vizyonumuz Türkiye ve çevresindeki ülkelerde, dünya standartlarında ev geliştirme perakendeciliği yapan lider kuruluş olmak.

Bizim gözümüzde, her üyemiz ayrı bir öneme sahiptir. Sizleri mutlu etmeyi, teknoloji ortağınız olmayı varlık sebebimiz olarak görüyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı alışverişinizden memnun kalmadığınız takdirde, satın aldığınız ürünü, 14 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden iade etmenize sağlıyoruz. Satın alma ve iade süreçlerinde, SMS ve e-posta yoluyla sizleri bilgilendiriyoruz. 7/24 müşteri hizmetleri uygulamasıyla da keyifli ve kolay alışverişin kapılarını aralıyoruz.

Atakale, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. , online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını Türkiye’de ilk alan sitelerden biri olduğu gibi, aynı güvenlik sistemine sahip Facebook e-mağazası ile üyelerine Facebook’tan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

Ürün pörtföyümüzün orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında , özel geliştirilmiş kalite testi ile, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir. Kaliteden ödün vermeden, müşteri ihtiyaçlarını gözeterek, yasal düzenlemelere ve etik değerlere bağlı kalarak; rekabet, verimlilik ve karlılık esaslarını gözeten ürünler vermek şirketimizin kalite politikasını oluşturur.

Atakale den, sipariş verdiğiniz andan itibaren ürünü teslim alıncaya kadar geçen süre içerisinde, siparişinizin durumu, kargo bilgileri v.b. işlemler hakkında e-posta adresinize bilgilendirme mesajları iletilir. Gönderilen ürünler e-postasında, gönderinin yapıldığı kargo , kargo firmasının web sitesi ve takip bilgileri size bildirilir.

Çalışmalarımız, yenilikçi ürünlerin yanı sıra, hukuğa ve ahlaki değerlere kendini adamış olan kurumsal kültürümüzü sürdürme ilkesine dayanır. Atakale Dürüst ,hatasını müşteriyle paylaşan,taahhüdünün arkasındadır. Atakale Yalnızca faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda uygulanan yasal düzenlemelerle uyan değil, aynı zamanda aynı zamanda, çalışanlarımız arasında "doğru tutum izleme" kültürünü teşvik etme prensibini kuruluşundan bu yana muhafaza etmiştir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
ELEKTRİK EKİPMANLARI Meslek grubunda, YENİMAHALLE / ANKARA Bölgesinde Kendine özel fonksiyonu olan elektrikli makine ve cihazların imalatı (anten yükselteçleri, çitlere elektrik verici cihazlar, tercüme veya sözlük fonksiyonlu elektrikli makineler, ses kayıt cihazlarında kullanılan gürültü azaltma üniteleri vb.) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ATAKALE ELEKTRONİK LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL