AVİNO BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KURNA YENİŞEHİR MAH. BAKÜ CAD. ARMA RESİDENCE NO:6A/158 PK:34912 PENDİK - PENDİK / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 20.02.2020 17:32:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Engin T.

Engin T.

19 Şub 2020

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : AVİNO BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 21 Şubat 2017 Salı
 • Sermaye : 100.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - PENDİK VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1050614961
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 71703-5
 • Oda Sicil Numarası : 1061668
 • NACE Kodu : 620902
 • Faaliyet Alanları : Bilgi İşlem Yazılım, Tasarım, Kurulum Hizmetleri
 • Mersis No : 0105061496100014
 • E-Tebligat Adresi : 25939-49883-05858
İşinizi Kolaylaştıran Profesyonel Çözümler...
2017 yılında kurulan Avino A.Ş. 5 yıllık bir araştırma geliştirme süreci sonunda doğmuştur. Konusunda uzman elektronik mühendisleri, bilgisayar mühendisleri, veteriner hekimler ve ziraat mühendislerinden oluşan bir ekibe sahiptir. Datatracer 3 farklı sektörde 100’ün üzerinde işletmede 500’den fazla kümeste kullanılmaktadır.

Amacı; öncelikle kanatlı sektöründe operasyonel takip sistemi geliştirmek, endüstriyel cihaz ve yazılımları gerçekleştirmektir.

Avino A.Ş. TUV güvencesiyle aldığı ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemine sahiptir.

Sektörel bilgi ve tecrübelerimiz ile online veri takip sistemleri, cihaz ve yazılımları geliştiriyoruz. Güncel teknolojiyi takip ederek, işinizi kolaylaştıracak yenilikler üzerinde çalışıyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ - Diğer bilgi teknolojisi ve bilgisayar hizmet faaliyetleri (kişisel bilgisayarların ve çevre birimlerinin kurulumu, yazılım kurma vb.)
1- Her türlü bilişim sektörü ile ilgili , yazılım, donanım, tasarımı ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmak ve bunların tamamı ile yan do­nanımları ve her nevi sarf malzemesini üretmek, pazarlamak ve bu ürünlerin yurt içi ve yurt dışı ticaretini yapmak, kirala­mak ve kiraya vermek.
2- Elde edilen yeni teknolojileri ve yurtdışından getirilen yeni teknolojileri, geliştirilen sistemleri üretmek, pazarlamak, işletmek, proje­lendirmek ve bu konularda yapıla­cak uygulamalara katılmak
3- Her türlü bilişim teknolojileri ürünlerinin tasarımı konularında ; yeni teknolojiler ve sistemleri oluş­turmaya veya mevcut sistemleri geliştirmeye yönelik Ar-ge faaliyetlerinde bulunmak.
4- Her türlü bilişim ve yazılım sistemleri , ürünleri ve yan donanımlarının, bakım onarım işlemleri ile ilgili teknik servis hizmetleri vermek.
5- Her türlü bilişim sistemleri ve program­ları konusunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına uygun olarak özel eğitim merkezleri kur­mak, kurslar düzenlemek, özel eğitim yayınları çıkarmak, satın al­mak ve satmak.
6- Her türlü dayanıklı tüketim malları, her türlü beyaz eşya, her türlü elektrikli ve elektronik emtia üretimi, alımı, satımı, imalatı, mümessillik, ithalat ve ihracatını yapmak. Bunların montaj servisi ve bakım istasyonlarını kurmak, servis ve bakım hizmetlerini yapmak.
7- Her Türlü elektrik, elektronik ve kameralı güvenlik sistemleri, bilgisayar, iletişim, haberleşme ve telsiz sistemleri kurmak, sistemlerin ve yan ürünlerinin üretimini, alımını satımını, imalatını, ihracat ve ithalatını yapmak, bakım ve servis hizmetleri vermek. Resmi ve özel kuruluşların elektrik, elektronik, bilgisayar, otomasyon ve güvenlik sistemleri ihalelerine iştirak etmek.
8- Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
9- Bilgisayar danışmanlık faaliyetleri (donanım gereksinimleri gibi donanımla ilgili bilişim konularında uzman görüşü sağlanması, bilgisayar gereksinimlerinin belirlenmesi, bilgisayar sistemlerinin planlanması ve tasarlanması vb.)
10- Her türlü bilgisayar teknik ve yazılım desteği ve satışını, bilgisayar malzemesi alım ve satımı, bilgisayar aksesuar, sarf malzemeleri ve akşamları, üretimi; her türlü bilgisayarlı telekomünikasyon sistemlerinin ve bu sistemlerde kullanılan alet ve akşamlarının üretimi, alımı, satımı, ithali, ihracı ve pazarlamasını yapmak.
11- Internet üz­erinden her türlü bilgi ses ve görün­tü hizmeti vermek, web sitesi ve bilgisayar programlan hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
12- Veri işleme, barındırma ve ilgili faaliyetler (veri girişi, verinin işlenmesi, özel raporların oluşturulması, depolanması, vb.)
13- Her marka bilgisayar ve alt mikro işlemcileri ile bilgi kaydedi­ci, saklayıcı, yazıcı, çizici, iletici, gösterici, tahvil edici, yorumlayıcı, cihaz aksesuar donanım ünite parça ve yedek parçalan imali, montajı, servisi, dahili ve harici ticaretini yapmak.Veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemleri veya hizmet­lerini yapmak, satmak yada bunlan kiraya vermek, internet üzerinde yayınlamak.
14- Her türlü Motorlu ve motorsuz taşıt araçları, iş makineleri, motosiklet ve bisiklet alımı satımı, bayiliği, ithalat ve ihracatı ile bunların servis ve bakım istasyonları kurmak, servis ve bakım hizmetlerini yapmak. Her türlü kullanılmış otomobil ile kullanılmış motorlu ve motorsuz taşıtların alımı ve satımını yapmak, her türlü hurda araç ve parçalarının alimim satımını yapmak
15- Biyoteknolojiyle ilgili araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri 16- Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri yapmak (tarımsal araştırmalar dahil)
17- Fosfatlı veya potasyumlu gübreler, iki (azot ve fosfor veya fosfor ve potasyum) veya üç besin maddesi (azot, fosfor ve potasyum) içeren gübreler, sodyum nitrat ile diğer kimyasal ve mineral gübrelerin imalatı
18- Tarım, hayvancılık, gıda ve sağlık sektörlerine ilaç, aşı, biyolojik ürünler, dezenfektan,sarf malzemeleri ve ekipmanların , üretimi, pazarlaması, satışı, ihracatı ve ithalatı
19- Dezenfeksiyon, kemirgen ve haşere mücadelesi uygulanması faaliyetleri,
20- Zirai mücadele alet ve makinalarının üretimi,pazarlaması, satışı , ihracatı ve ithalatı
21- Her türlü ölçü aletleri, tartım sistemleri alım satım üretim ithalat ihracatı yapmak ve kalibrasyonu yapmak.
22- Bitki besleme ürünleri, gübreler , sıvı gübreler ve bitki koruma ürünlerinin üretimi pazarlaması , satışı, ihracatı ve ithalatı,
23- Veterinerlik hizmetleri ve danışmanlığı yapmak, veterinerlik hizmetleri üzerine kliniklerce sağlık merkezleri açmak
24- Her türlü sağlık üzerine eczacılık faaliyetleri ile ecza depoculuğu faaliyetleri yapar.
25- Her türlü canlı hayvan alım satımı ile kanunla izni alınmış olarak bunlardan gıda ürünleri imali yapar, bunları pazarlar ithalat ve ihracatını yapar. 26- Her türlü doğalgaz sistemlerinin kurulması, ısıtma ve soğutma sistemlerinin kurulması taahhüt işleri, bakım ve servis işlerinin yapılması ile gerekli sarf ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
AVİNO BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL