AVRUPA VİZE BAŞVURU MERKEZİ TURİZM DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BLV. ÇİFTÇİ APT. NO:143/14 PK:06420 ÇANKAYA - ÇANKAYA / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 10.06.2019 01:16:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Bekir K.

Bekir K.

28 Oca 2019

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : AVRUPA VİZE BAŞVURU MERKEZİ TURİZM DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Tabela Ünvanı : AVRUPA VİZE BAŞVURU MERKEZİ
  • Kuruluş Tarihi : 23 Mayıs 2018 Çarşamba
  • Vergi Dairesi : ANKARA - ÇANKAYA VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 1061084715
  • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 422064
  • NACE Kodu : 799090
  • Mersis No : 0106108471500001

AVBM - Avusturya Konsolosluğu Vize
Vfs Global - Avusturya Konsolosluğu Vize Randevu
Almanya Vize- Schengen Başvuru
iData Almanya Vizesi İçin, Profesyonel Destek. 

Almanya Vizesi İDATA Aracılığı

Ekibimiz sizlere vize ve konsolosluk işlemleri konusunda profesyonel şekilde yardımcı olacaktır.

Yapmanız gerekenler hakkında bizi hemen arayabilirsiniz.

Danışmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. Bu sayede başvurunuzu sorunsuzca tamamlayabilirsiniz.

91 güne kadar olan vize başvurunuz için konsolosluğa gitmeden İDATA ofislerinden başvurunuzu sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

İDATA randevu sistemi ile çalıştığından başvurunuzdan önce tarafımızdan randevu talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vize başvuru merkezi olarak faaliyet gösteren İdata, Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirler başta olmak üzere ülkenin pek çok şehrinde hizmet veriyor.

Almanya vizesi için gerekli evraklar, vize başvurusu, idata randevu oluşturulması ve seyahat sigortası gibi işlemlerle hizmet sunuyor.

İdata vize randevu merkezi ticari alanda aktif ve nitelikli hizmet veren, özel sektör kuruluşudur.

Konsolosluk başvuruları için yetkilendirilen vize başvuru merkezleriyle doğrudan çalışan bir aracı kurumdur.

İdata Almanya vize başvuruları için eksiksiz hizmet sunumu ve vize randevu sistemiyle profesyonel hizmet sunuyor.

Online sistem üzerinden, telefon numaralarından veya merkez ofislerinden direkt olarak randevu alınabilir, vize başvurusu yapılabilir.

HAKKIMIZDA
Büyükelçilikler ve Başkonsoloslukları vize hizmet kalitesini arttırmak amacıyla bir sürü tedbir almış, ancak eleman sayısı yetersizliği, çalışma alanı vb. sınırlı nesnel koşullardan ötürü istenilen ideal durum elde edilememiştir. Son yıllarda Dünyada birçok ülke Büyükelçilik ve Başkonsoloslukları da aynı sorunla karşılaşmış olup, vize başvuru merkezi kanalıyla başvuruda bulunan kişilere daha kapsamlı ve verimli hizmet vermeye başlamışlardır. Bu nedenle, vize talebi yüksek olan ülke Büyükelçilik ve Başkonsoloslukları vize başvuru merkezi yeni model uygulamasını hayata geçirmiş durumdadır.

Avrupa Vize Başvuru Merkezi (AVBM) bulunduğu ülkedeki kanun ve yönetmeliklere göre kayıtlı , operasyonel ticari hizmet veren ve aynı zamanda konsolosluk başvurularına ve yetkililerine aracılık eden sorumlu hizmet kuruluşudur. Ancak, Avrupa Vize Başvuru Merkezi Büyükelçilik ve Konsolosluklarının uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu değildir . Başlıca faaliyet alanları aşağıda sıralanmıştır:

(1) Vize başvurusunda bulunan şahısları kabul etmek. Büyükelçilik/Başkonsoloslukların ve yetkililerinin taleplerine göre her tür vize başvuru evraklarını düzenlemek.

(2) Başvuruda bulunan şahıslara yönelik ara işlem hizmeti vermek: Temel bilgilerin girilmesi, yetkili vize merkezleri ve Büyükelçilik/Başkonsolosluklar için randevunun alınması, pasaport, vize ve başvuru evrakları teslim etmek ve teslim almak vb. hizmetleri içermektedir.

(3)Büyükelçilik/Başkonsoloslukların talebi doğrultusunda, vekaleten vize harcı, ekspres vize harcı ve süper ekspres vize harcı tahsil etmek, Büyükelçilik/konsoloslukları temsilen pasaport ve vizeleri başvuruda bulunan şahıslara teslim etmek.

(4) Büyükelçilik/Başkonsoloslukların talebi doğrultusunda ilgili vize bilgilerini yayınlamak, web sitesi, kabul salonu danışma masası, danışma telefon hattı , e-mail vb. kanallarla başvuran şahısların sorularını yanıtlamak ve ilgili yardımı sağlamak.

(5) Büyükelçilik/Başkonsoloslukların talepleri doğrultusunda başvuruda bulunan şahıslara yönelik diğer gerekli hizmetleri sağlamak.

(6) Bu web sitesi sitesi Avrupa Vize Başvuru Merkezi şirketine bağlı olarak Almanya vizesi içerikli bilgiler paylaşmakta ve alınan danışmanlık hizmetleri yine Avrupa Vize Başvuru Merkezi tarafından sunulmaktadır. Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere tüm illerden yapacağınız başvurular için hizmet verilmektedir.

(7) Alınan ücretler hizmet bedeli karşılığında adınıza faturalıdır. İDATA Koordinasyon ve Konsolosluk Vize Harcı ücretleri bu faturaya dahil değildir. Ücretler hakkında detaylı bilgi için iletişim kurulması gerekmektedir.

(8) Güvenlik güçlerine hizmet bedelinde arttırıma gidilmeden en az %25 ve Gazilere %50 indirim uygulanır. Şehit ailelerine ise hizmetler tamamen ücretsiz sunulur. Başvuru sahibi bu durumlardan herhangi birine sahipse belgelemekle yükümlüdür.

HİZMETLERİMİZ
Vize ve konsolosluk başvurunuz için hangi hizmetleri sunuyoruz?
Gerekli evraklar hakkında bilgilendirme,
İDATA Randevunuzun oluşturulması,
Dosyanızın başvuruya hazır hale getirilmesi,
Başvurunuzun sorunsuzca gerçekleştirilmesi
ve daha bir çok konsolosluk işlemleri için sizlere hizmet sunuyoruz.

Bilgilendirme
İDATA, Almanya vize başvurusunda bulunacak bireyler ile Almanya konsolosluğu arasında koordinasyon hizmeti sunan tek yetkili kurumdur. Almanya konsolosluğu 2012 yılında başlanan yeni model vize başvuru merkezi sistemini hayata geçirmiştir. Bu tarihten itibaren doksan gün ve daha kısa süreli Schengen vize başvuruları iDATA aracılığı ile yapılmaktadır. Yeni nesil başvuru merkezi sistemi sayesinde Almanya konsolosluğu önünde yaşanan yoğunluğun önüne geçilmiş ve konsolosluk çalışanlarının iş yükü azaltılmıştır. Saatlerce sıra bekleyen ve eksik evraklar nedeni ile mağdur olan vatandaşlar artık bu tarz sorunlar ile karşılaşmadan vize işlemlerini idata aracılığı ile tamamlayabileceklerdir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ Meslek grubunda, ÇANKAYA / ANKARA Bölgesinde Bys. diğer rezervasyon hizmetleri ve ilgili faaliyetler (devre mülk takas faaliyetleri, turizmi arttırma faaliyetleri, vb. dahil, seyahat acentelerinin ve tur operatörlerinin faaliyetleri hariç) konularında hizmet vermektedir.FİND Önemli Uyarı:
BU İŞLETME iDATA (Türkiye’de Almanya vize başvurusu için yetkilendirilmiş tek kuruluş) DEĞİLDİR.
LÜTFEN İŞLEMLERİNİZDE DİKKATLİ OLUNUZ.
Bazı kişi ve kurumların kendilerini iDATA, yetkili acente veya resmi temsilcilik gibi göstererek bu bağlamda dolandırıcılık maksadıyla yasal olmayan kişisel bilgi ve para taleplerine karşı siz değerli başvuru sahiplerimizi önemle uyarmak isteriz.


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
AVRUPA VİZE BAŞVURU MERKEZİ TURİZM DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL