BARAN BAYUK İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

OBA MAH. ECZACILAR CAD. ÇALIŞ APT SİT. A BLOK APT. NO:27/A ALANYA - ALANYA / ANTALYA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 19.04.2019 02:27:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Baran B.

Baran B.

17 Nis 2019

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : BARAN BAYUK İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
  • Yetkili : BARAN BAYUK (Yönetim Kurulu Başkanı)
  • Kuruluş Tarihi : 10 Eylül 2018 Pazartesi
  • Vergi Dairesi : ANTALYA - ALANYA VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 1410536369
  • Ticaret Odası : ALANYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • Sicil Numarası : 23309
  • NACE Kodu : 412002
  • Mersis No : 0141053636900001
  • E-Tebligat Adresi : 25949-85803-63671
Baran Bayuk - İnşaat Mühendisi
Firmamız Ağırlıklı Olarak Baraj ve Sulama Projelerinin, yol sanat yapılarının ve Baraj İşlerinin Tüm Mühendislik, inşaat ve enjeksiyon işleri ile iletim tünelleri ve sanat yapıları betonarme işlerinin taşeronluğunu yapmaktadır.
Bunların Haricinde Tüm İnşaat İşlerinin Fizibiliteden Başlayarak Proje Takibi ve Keşif Maliyet Hesaplamalarında Danışmanlık Hizmeti vermektedir.
Konusunda Uzman olan personeller ve her projeye özgü kadrosu ile hizmet vermeye özen gösteren bir anlayış ile çalışmaktayız.
Eğer sizde en uygun koşullarda en kaliteli hizmeti en uygun maliyetlerle almak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İşiniz ile ilgili Teklif Almak veya Analiz Talepleriniz için mutlaka önce bizimle temasa geçiniz.

HİZMETLERİMİZ
Danışmanlık Hizmetleri

Deneyimli kadromuz ile proje kontrollüğü ve proje danışmanlığı ile finansal danışmanlık konularında da hizmet vermekteyiz. Özellikle betonarme yapılar,hidroelektrik santralleri ve tüneller konularında uzman olan ekibimiz yüksek katlı yapılar, tünel kalıp , metro tünelleri,hes iletim tünelleri, betonarme yapılardaki olası proje zafiyetlerinin tespiti alanlarında ve devam eden projenin teknik danışmanlık hizmetleri ile fizibilite hazırlanması konularında geniş bir tecrübeye sahiptir.

Müteahhitlik ve Alt Taşeronluk
Projenin ön etütlerinden imalat safhalarına ve imalat kontrollüğüne kadar genel anlamda hizmet vermekteyiz. Şirket olarak üstün kalitede inşaat imalatları ve hizmetleri sunarken; çevre sağlığını korumak, çalışanlarının moral düzeyini yüksek tutmak, iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda en yüksek standardı uygulamak ve tüm faaliyetlerimizde iş ahlakını ön planda tutmak ve diğer alternatiflerimizden daha uygun fiyata daha hızlı ve sağlam taahhütler yapabilmek temel prensibimizdir.

Fizibilite ve Projelendirme
Fonların ve imkanların kullanımını gerektiren hemen her yerde, gelecekte kazanç getirecek bir işe kalkışıldığında, söz konusu olacak yatırımın değer olup olmadığını, ne ölçüde karlı olabileceğini ortaya koymak için yatırım projesi ile ilgili önemli bütün hususların değerlendirilmesi işini tüm alternatiflerini sunarak en güvenilir ve en dogru şekilde yapmaktayız.

Teklif ve Analiz Hazırlanması
Fizibilite çalışmaları tamamlanmış inşaatı başlamaya hazır keşif çalışması yapılmış tüm projelerin teknik şartnameler çerçevesinde fiyatlandırılması işini de en hızlı ve doğru şekilde yapmaktayız.Hes iletim tünelleri sulama ve karayolu tünelleri hes projeleri ve tüm betonarme sanat yapıları konularında E-mail ile teklif ve maliyet analizi çıkartılması işi için lütfen temasa geçiniz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
KONUT İNŞAATI Meslek grubunda, ALANYA / ANTALYA Bölgesinde İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BARAN BAYUK İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL