İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : BARCA COSMİK KOZMETİK TEKSTİL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 24 Şubat 2021 Çarşamba
 • Sermaye : 350.000 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - MECİDİYEKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1421359721
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 296245-5
 • Oda Sicil Numarası : 1285956
 • NACE Kodu : 471901
 • Mersis No : 0142135972100001
 • E-Tebligat Adresi : 25868-75887-20473
PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, ŞİŞLİ / İSTANBUL Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda yapılan diğer perakende ticaret (giyim eşyası, mobilya, bilgisayar, hırdavat, kozmetik, mücevher, oyuncak vb. reyonları olan mağazalar (gıda, içecek ve tütün ağırlıklı olmayanlar)) konularında hizmet vermektedir.
Şirketin başlıca amaç ve konuları şunlardır
1-Her türlü dokuma mamullerinin, ham bez kumaş trikotaj ve sanayiinde faaliyetlerde bulunmak ,ipek, orlon, pamuk, triko, hazır giyim eşyaları ile çorap ve çamaşır, bay bayan ve çocuk giyim eşyaları, kot takımlar, kot pantolonlar, kot gömlekleri, kot montlar, her türlü diğer hazır giyim eşyaları yurt içinde ve yurt dışında alımı satımı ithalatı ve ihracatı ile pazarlamasını yapmak.
2-Her türlü mefruşat, çeyiz, havlu, bornoz alımı satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
3-Her türlü elektronik eşya alımı satımı ithalatı ve ihracatı
4-Ağız ve diş sağlığı müstahzarları, traş öncesi ve sonrası müstahzarları, banyo müstahzarları, her türlü deodorantlar, tüy dökücüler, çeşitli kozmetikler ve tuvalet müstahzarları, traş kremleri ve kokulu müstahzarları, ithali, ihracı, alımı ve satımı,
5-Her türlü güzellik, manikür, pedikür, alet malzeme ve cihazları, deniz malzemelerinin ithali , ihracı, alımı, satımı, 6-Her nevi elektronik yedek parça alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak,
Şirket bu amaçlarını gerçekleştirebilmek için;
Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir.
Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir.
Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir
-Şirket gayelerinin oluşmasını teminen kısa, orta ve uzun vadeli istikrazlar akdedebilir, aval ve kefalet kredileri temin edebilir.
Şirketin kuracağı tesisleri için gerekli iç ve dış kredileri dahili ve harici finansman kurumlarıyla yerli ve yabancı kuruluş ve işletmelerden temin edebilir.
-Şirket konusuyla ilgili olan şirket kurabilir, ortaklık yapabilir, mevcut ve ileride kurulacak işletme ve şirketlere iştirak edebilir.
Şirket konularıyla iştigal eden firmaları ve ticari işletmeleri devren iktisap edebilir, aracılık yapmamak kaydıyla kurulmuş ve kurulacak şirketlerin, hisse senetlerini ve paylarını satın alabilir veya satabilir, devredebilir ve bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunabilir.
Yukarıda gösterilen konulardan başka ilerde şirket için faydalı ve lüzumlu görülecek başka işlere girişilmek istendiği takdirde genel kurul karar aldıktan sonra şirket bu işleri de yapabilecektir.
Ana sözleşme değişikliğinde olan işbu karar tescil ve ilan ettirilerek uygulanacaktır.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BARCA COSMİK KOZMETİK TEKSTİL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL