BELLADONNA SAĞLIK ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ

KISIKLI MAH. ALEMDAĞ YAN YOLU CAD. SBK İŞ MERKEZİ B BLOK NO:5/3 PK:34690 ÜSKÜDAR - ÜSKÜDAR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 31.10.2020 17:27:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : BELLADONNA SAĞLIK ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : UYGUNECZANE.COM
 • Firma Türü : TEK PAY SAHİPLİ ANONİM ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 12 Şubat 2020 Çarşamba
 • Sermaye : 50.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ÜMRANİYE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1630853082
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 235295-5
 • Oda Sicil Numarası : 1225050
 • NACE Kodu : 479114
 • Mersis No : 0163085308200001
 • E-Tebligat Adresi : 25919-63871-96437
 • Çalışan Sayısı : 2-10

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

Uygun Eczane | Evinizin En Uygun Eczanesi
Uygun Eczane yüzlerce ürünü sizlere tekbir alanda sunuyor. Yüzlerce içerik yüzlerce ürün uyguneczane.com'da Kapıda ödeme, Hizmetleri ile sadece burada.

BELLA DONNA; Sağlıklı yaşam ürünlerini uygun fiyat ve kaliteli bir hizmetle sizlere sunuyoruz.

Ürünler

Medix, Omron, New Life, Zade ,Vital, Sebamed, Bayer, Bebelac, Aptamil, Otacı, Bioxcin

UygunEczane bir Belladonna Sağlık Ürünleri A.Ş kuruluşudur.

Online satışa ilk olarak 2019 yılında başlayan uyguneczane.com'un kurucuları uzun yıllardan beridir sağlık sektöründe hizmet vermektedir.
Ayrıca kullanıcılarına uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir e-ticaret kuruluşudur.

Genç ve çalışkan kadromuzla e-ticaret sektöründe sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.
Her daim ürünlerimizi hijyenik ve sağlıklı ortamda muhafaza ediyor ve özenle paketleyip sizlere ulaştırıyoruz.
Sizlerin değerli görüş ve önerileriyle kendimizi geliştiriyor, desteğinizle büyümeye devam ediyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, ÜSKÜDAR / İSTANBUL Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
1.Şirket Radyo, TV, Posta yoluyla veya İnternet Üzerinden yapılan Perakende ve toptan ticaretini yapmak.
2.İnsan sağlığına yardımcı ürünler olarak hastanelerin, aynı nevide şirketlerin, doktorların, kliniklerin ve diğer tesislerin ihtiyacı olan her nevi tıbbi araç ve gereç, medikal malzeme, kimyevi, veteriner ve zirai ilaç ve ilaç hammaddesi ve yan mamulleri, bilgisayarlı elektronik, mekanik elektrikli teşhis ve tedavi makinalar spor ve kondisyon aletleri, masaj malzeme ve ürünleri ile bunların elektronik sarf malzeme ve aparatları, bant, disk yazılım ve işletme aparatları, tıbbi eğitim ve öğretim araç ve gereçleri ölçü ve ayar kontrol cihazları, bunların yedek aksam ve parçalarının gerek mamul gerekse yan mamul şeklinde imalat, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
Ecza depoları açmak, ilaç ruhsatı almak, ilaç ruhsatı kiralamak.
3.İnsan sağlığını korumak ve devamlılığını temin etmek amacı ile sağlıklı yaşam ürünleri, her türlü yiyecek maddeleri, gıda takviye ürünlerini ve içecek maddelerinin iç ve dış piyasadan tedarik ederek imalatını yapmak, paketleme, nakil depolama alım satımı ile ithalat ve ihracatını yapmak.
4.Her nevi yurt içinde ve yurt dışında imal edilen beşeri ilaç ve ilaçların toptan alımı satımı pazarlaması, dahili ticareti ithalatı ve ihracatını yapmak.
5.Beşer ilaç ve ilaç hammadelerinin toptan satışı, Her nevi ilaç, ilaç hammaddesi, ameliyat malzemesi, serum, hormon aşı, bebek beslenme ve bakım ürünleri, hijyenik ürünlerin dahili ticaretinin ithalatını ve ihracatını yapmak.
6.Her türlü dermokozmetik ürünlerinin dahili toptan ticareti, depolanması, ambalajlanması, ithalatını ve ihracatını yapmak.
7.Her türlü Itriyat ürünlerinin dahili toptan ticareti, depolanması, ambalajlanması, ithalatını ve ihracatını yapmak.
8.Şirket kozmetik, güzellik müstahzaratı, vücut ve cilt bakım ürünleri, kolonya, parfüm, şampuan ve benzerlerinin ithalat, ihracat, alım satımı ve pazarlamasını yapmak.
9.Hastane, klinik, poliklinik, laboratuar ve doktor muayenehaneleri ile sağlık kuruluşlarının ihtiyaçları olan her türlü tıbbi cihaz ve yedek parçaları, Laboratuvar malzemeleri, röntgen alet ve malzemeleri, cerrahi malzemeler, radyoloji ve nükleer tıp malzemeleri, steril malzemelerinin alımı, satımı, ithali ve ihracatını yapmak.
10.Ortopedik ayakkabı, bot, sandalet, tabanlık, protezler, cihazlar, korseler, varis çorabı, suni diz mafsalı, dirsek çalışır estetik eller, yürüme cihazı, koltuk değneği ve bilumum ortopedik ürünlerin alımı, satımı, ithalatı ve ihracatı nı yapmak. 11.Her türlü optik malzemeleri, gözlük çerçeveleri, gözlük camları, kontak lenslerin alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak.
12.Her türlü otomatik ve mekanik, optik cam kesme ve gözlük tamir makineleri alım satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak.
Her türlü gözlük ve gözlük camı takma ve tamir işlerini yapmak.
13.Her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir.
Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir.
Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.
14.Lüzumlu görülecek menkul malları satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, yahut kiraya verebilir, yurt içinde ve yurt dışından, teminatlı yahut teminatsız, her türlü borç alabilir.
Şirketin sahip olduğu her türlü menkul ve gayrimenkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbaşları üzerinde gerek namına gerekse üçüncü şahıs ve tüzel kişiler namına teminat, kefalet, işletme rehni ve ipotek tesis edebilir, fek edebilir.
Alacaklarına karşılık, ipotek veya rehin alabilir, borçlarının teminatı olarak veya üçüncü şahıslar lehine, ipotek yahut rehin verebilir, bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, her türlü teminatı verebilir.
15.Hastane, klinik, hasta veya yaşlı bakım evleri gibi insan sağlığı ile ilgili rehabilitasyon yerleri ile anlaşarak kara, deniz ve hava ulaşım araçlarını yurt içinden veya dışından hasta getirerek tedavilerini yaptırmak, bu konu ile ilgili araçlardan oluşan ambulans servislerini kurmak, işletmek, gerçek ve tüzel üçüncü kişilere işlettirmek; bu çeşit servisleri ve araçları kiralamak ve kiraya vermek.
16.Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için her türlü taşınır, taşınmaz mal, her türlü ayni hak, motorlu araç, teçhizat, donanımı iktisap edebilir.
Bu şekilde iktisap ettiği taşınır ve taşınmaz malları satar, kiralar, kira sözleşmelerini tapuya şerh ettirebilir, başkalarına devredebilir veya bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunabilir, bunları başkalarına tahsis edebilir, veya bölebilir, gerek kendi, gerek üçüncü şahısların her türlü borçlarını teminen ipotek tesis edebilir.
Alacaklarını sağlamlaştırmak amacıyla ipotek ve her türlü ayni veya şahsi teminat alabilir, keza menkullerini gerek kendi, gerek üçüncü şahısların her türlü borçlarına karşılık teminat olmak üzere rehin edebilir.
Bunlar üzerinde ticari işletme rehini tesis edebilir ve şirket lehine rehin alabilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BELLADONNA SAĞLIK ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL