BETCO DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SEYHAN MAH. 12 SOK. METE APT. NO:3 İÇ KAPI NO:A PK:01260 YÜREĞİR - YÜREĞİR / ADANA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 28.03.2024 05:46:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : BETCO DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : BETCO TARIM
 • Firma Türü : LİMİTED ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 4 Kasım 2010 Perşembe
 • Sermaye : 50000,00 TL
 • Vergi Dairesi : ADANA - YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1670544632
 • Ticaret Odası : ADANA TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 60460
 • Oda Sicil Numarası : 57508
 • NACE Kodu : 461901
 • Mersis No : 0167054463200001
 • E-Tebligat Adresi : 25949-23876-35580
BETCO DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 1992 yılından beri Modern Seraları, Doku Kültürü ve Biyoteknoloji Laboratuvarı, Islah Parselleri ve konusunda deneyimli mühendisleri ile Türkiye meyvecilik sektörünün öncü firmalarından olan BETA FİDAN ve 2006 yılından beri deneyimli mühendis ekibiyle Türkiye ve yurt dışında anahtar teslim sulama projeleri yapan BETA SULAMA firmalarının oluşturduğu BETA GRUP bünyesinde 2011 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana başta tarımsal sulama sistemleri ve meyve fidanları olmak üzere her türlü tarımsal ekipmanın toptan ihracatını yapmaktadır.

Ülkemizin ve dünyanın önde gelen tarımsal sulama sistemleri tedarikçisi olan firmamız uzman mühendis kadrosuyla birçok ülkede distribütörler ve bayiler aracılığı ile dünya pazarında yer almaktadır.

Her geçen gün ürün yelpazesini arttıran firmamız, tarım sektöründeki yenilikleri yakından takip etmektedir.
Türkiye’nin meyve fidanı ve tarımsal sulama sistemleri konusunda en geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmakta ve her yıl ağını genişletmektedir.

İyi organize olmuş lojistik ve satış ağımız, deneyimli yöneticileri tarafından sağlanan mükemmel teknik destek sayesinde en zor sulama projelerinde dahi eksiksiz çözümler üretebilen ve güvenle kullanılan ürünleri kullanıcıların hizmetine sunmaktayız.

Damla sulama boruları ve ek parçaları, yağmurlama boruları ve ek parçaları, mini sprinkler, hat üstü damlatıcılar, pop-up sprinkler, damla sulama ek parçaları, kaplinler, vanalar, mini vanalar, plastik ve metal filtreler olmak üzere yüzlerce çeşit ürünümüzle hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

BETCO olarak, kaliteli ürün ve yüksek müşteri memnuniyeti en önemli ilke ve amaç olarak kabul etmiş ve bütün gücümüzü ve kaynaklarımızı bu ilke ve amaçlar doğrultusunda kullanmaktayız.
Kalite, BETCO ailesinin en önem verdiği konudur ve bütün personelimize gerekli eğitimler sürekli verilmektedir.
Bu sebeplerden dolayı satışını yaptığımız ürünlerin tamamı standartların üzerindedir ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
Ürünlerimiz ülkemizde ve dünyada 30’dan fazla ülkede tercih edilmektedir.
Hedefimiz, satış yaptığımız her müşterimizin bizimle uzun yıllar boyunca sürecek bir partner olarak bize geri dönmesidir.

Neden Betco Tarım?
Kurulduğu günden bu yana başta tarımsal sulama sistemleri ve meyve fidanları olmak üzere her türlü tarımsal ekipmanın toptan ihracatını yapmaktadır.
Güncel Teknolojik Ürünler
Müşteri Memnuniyeti

RESMİ FAALİYET KONUSU
TOPTAN VE DIŞ TİCARET meslek grubunda YÜREĞİR / ADANA Bölgesinde Çeşitli malların bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar gibi konularda faaliyet göstermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BETCO DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL