BEYMAKS HIRDAVAT TEKSTİL KOZMETİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALTINTEPE MAH. İSTASYON YOLU SOK. N0:3/1 PK:34840 MALTEPE - MALTEPE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 14.08.2020 02:49:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : BEYMAKS HIRDAVAT TEKSTİL KOZMETİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 29 Temmuz 2020 Çarşamba
 • Sermaye : 250.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KÜÇÜKYALI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1671154894
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 257125-5
 • Oda Sicil Numarası : 1246895
 • NACE Kodu : 461604
 • Faaliyet Alanları : Hırdavatçı (Nalbur) İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0167115489400001
 • E-Tebligat Adresi : 25888-23850-15418
EV TEKSTİLİ Meslek grubunda, MALTEPE / İSTANBUL Bölgesinde Tekstil ürünlerinin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar (iplik, kumaş, ev tekstili, perde vb. ürünler) (giyim eşyaları hariç) konularında hizmet vermektedir.
1. Bilumum hırdavat malzemelerinin pazarlanmasını, ithalatını, ihracatını, toptan alımını satımını yapmaktır.
2. Yurt içi ve yurt dışında her türlü demir, çelik, döküm veya sarıdan mamul cıvata, somun, gijon, bağlantı elemanlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı ve ticaretini yapmak.
3. Her türlü kesici takım malzemelerini almak, satmak, imalatını yapmak. Bu ürünlerin tamir ve bakımlarını yapmak, yedek parçalarını almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak.
4. Her nevi sınai yarı mamul ve mamul; matkap uçları, elmas matkap uçları, raybalar, kesici ağızlar, bıçaklar, testere ağızları, her türlü el aletleri, zımpara taşları, zımpara kumu, polisaj, parlatma malzemeleri, iş makineleri, çeşitli güç ve tonajlardaki presler, vinçler, saç kıvırma ve işleme tezgahları metal işleyen makineler, profil kesme ve taşlama takım tezgahları, her nevi ölçü aletleri, kaynak makineleri, transformatörler, her nevi arabalı ve benzeri şeritler, motor yağ ve devir daim pompaları, filtre pompaları, bilyalı rulo veya makaralı rulmanlar ve bunların çeşitli aksam ve parçaların imalatı, alımı, satımı, ithalatı, ihracatını yapmak.
5. Her türlü sanayi kolunda kullanılan ölçü, ayar, tamir ve bakım malzemelerinin, avadanlıklarının, teçhizat ve hırdavatın alımı, satımı, imalatı, ihracatı.
6. Her türlü kilit ile ilgili ham maddenin, yarı mamullerin veya mamullerin alımını, satımını, imalini, ithalat ve ihracatını yapmak.
7. Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
8. Her türlü ipek,pamuk, yün,sentetik tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak.
9. Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak. Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak.
10. Her türlü yün, orlon ve sentetik ipliklerden örülmüş bay, bayan ve çocuk trikolarının imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
11. Her nevi bayan ve çocuk gelinliklerin, nişanlıkların dikimi; gelin başı, eldiven, jüpon ve benzeri malzemelerin alım satımı, işçilik, ithalat ve ihracatını yapmak.
12. Gelinlik ve nişanlıkla ilgili her türlü kumaş, güpür dantel, tül, saten ve sair malzemelerin imalatı, toptan ve perakende alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 13. Pamuklu ve sentetik kumaştan her türlü kadın, erkek, çocuk iç çamaşırları, gecelik, pijama imalatı, ihracatı ve ithalatını yapmak.
14. Her türlü erkek, kadın, çocuk çorabının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatı.
15. Her türlü dokuma ve dokuma ürünlerini imal etmek.
16. Her nevi dokuma etiket imalatı ve toptan satışı,baskı etiket imalatı alım satımı
17. Emniyet kemeri,paraşüt kolonu,tüfek kayışı,palaska ,bel kemerleri,çanta kolonları,kolon kurdele,ekstrefor,şerit,sargı bezi,bel lastiği,tuhafiye lastik çeşitleri,ayakkabı şerit ve biyeleri,erkek ve çocuk pantolon askıları ve her çeşit dar dokuma çeşitleri imalatı ,ihracatı ve ithalatını yapmak
18. Tekstil ürünlerine nakış işlemlerini yapmak, yaptırmak.
19. Her türlü tekstil ve konfeksiyon sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat, yedek parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin üretimini, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak.
20. Güzellik salonları açmak.
21. Her nevi saç ve suni olarak yapılmış perukların alımı, satımı, ithalatı, ihracatı, bakımı, onarımını yapmak.
22. Saç ekimi ve saç ekimi ile ilgili ürünlerin satışını yapmak.
23. Kuaförlük yapmak; cilt bakımı, saç bakımı, manikür, pedikür, ağda, solaryum, makyaj işleri yapmak.
24. Lazer epilasyon, iğneli epilasyon, varis tedavisi, kolojen tedavisi, selüleit tedavisi, botoks, mezzoterapi gibi her türlü estetik sağlık hizmetleri yapmak.
25. Şirket kozmetik, güzellik müstahzaratı, vücut ve cilt bakım ürünleri, kolonya, parfüm, şampuan ve benzerlerinin ithalat, ihracat, alım satımı ve pazarlamasını yapmak.
26. Bayanlara ve baylara yönelik olmak üzere jimnastik, masaj ve sauna salonları açabilir, işletebilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BEYMAKS HIRDAVAT TEKSTİL KOZMETİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL