BİOTECH TEKNOLOJİ GİYİM ELEKTRONİK EŞYA KİŞİSEL BAKIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CUMHURİYET MAH. İNCİRLİ DEDE CAD. A.FRASER PLACE RES. NO:6/187 PK:34380 ŞİŞLİ - ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 10.09.2020 19:04:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : BİOTECH TEKNOLOJİ GİYİM ELEKTRONİK EŞYA KİŞİSEL BAKIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 20 Ağustos 2020 Perşembe
 • Sermaye : 100.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1760906213
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 260194-5
 • Oda Sicil Numarası : 1249962
 • NACE Kodu : 479114
 • Mersis No : 0176090621300001
 • E-Tebligat Adresi : 25909-32868-73947
PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, ŞİŞLİ / İSTANBUL Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
1. Bilgisayar makineleri, donanımları, yazılımları ve sistemleri ile disk, disket, manyetik bant, dosya, kağıt, yazıcı şeridi, kartuş vb. bilgisayar tüketim malzemeleri ve bilgi teknolojilerini üretmek, almak, satmak, ithal ve ihraç etmek.
2. Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak.
Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak.
3. Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
4. Her türlü ipek,pamuk, yün,sentetik tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak.
5. Her türlü kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, botları, çizmeleri, terlikleri ve benzeri mamulleri üretmek, ürettirmek, alıp satmak, pazarlamak, ithal ve ihraç etmek, bu amaçla yurt içinde ve yurt dışında sınai ve ticari tesisler kurmak.
6. Her nevi ayakkabı tabanı, kösele, lastik, plastik, kauçuk ve ayakkabılarda kullanılan her çeşit astarlık ber, astarlık deri yapıştırıcılar, aksesuar, toka, bağ vb. fort, bombe, tela gibi malzemeler ökçeler, ökçe kalıpları, vardelaların imalatı, ithalatı, ihracatı, dahili ticareti yapmak.
7. Şirket kozmetik, güzellik müstahzaratı, vücut ve cilt bakım ürünleri,kişisel bakım ürünleri, kolonya, parfüm, şampuan ve benzerlerinin ithalat, ihracat, alım satımı ve pazarlamasını yapmak.
8.Her türlü kozmetik, güzellik müstahzaratı, vücut ve cilt bakım ürünleri, kolonya, parfüm şampuan ve benzerlerinin, her türlü elektrikli, elektronik eşyanın, her türlü mutfak eşya ve ekipmanlarının, sanayi mutfaklarının, aksam ve aksesuarlarının, her türlü kırtasiye ve ofis malzemeleri ile kitap, dergi, cd, dvd ve benzeri yayınların, her türlü hediyelik eşya, oyuncak ve benzerlerinin, her türlü temizlik malzemeleri ve ürünlerinin, her türlü müzik aletleri, enstrümanları, film, cd, dvd ve benzerlerinin, tekstil ürünleri, spor malzemeleri ve aksesuarlarının, hırdavat malzemeleri ve aletlerinin, oto aksam ve aksesuarlarının, evcil hayvanlarla ilgili her türlü pet ürünlerinin, her türlü bahçe malzeme ve ekipmanlarının, çiçek, film, fotoğraf makineleri, hırdavat ürünleri, spor ve sağlık ürünleri, kişisel bakım ve hobi ürünleri, takılar, saat, gözlük, beyaz eşya, ev elektronik ürünleri, oyuncaklar, çocuklara ve büyüklere yönelik eğitim setlerinin internet ortamında pazarlamasını, alım, satımını, ithalat ve ihracatını yapmak.
9. Sirket amacını gerçeklestirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve sahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Sirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir.
Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçeklestirbilir.
10. Sirketin lüzümlü borç ve alacaklarını, kefalet ve teminatların ile alacagı kredilerinin teminatını temin için sirketin lehinde veya alehinde olmak üzere borç ipotekleri, alacak ipotekleri, teminat ipotekleri, kefalet ipotekleri alınması, verilmesi her türlü teminat ve kefaletlerin verilmesi, alınması, ticari isletme rehini akdedilmesi.
11. Sirketin konusu ile ilgili her türlü markaların, ihtira hakları ve beratlarının, ruhsatnamelerin, ustalık haklarının ticaret ünvanlarının brövelerin alınması, satılması, kiraya alınması, kiraya verilmesi,
12. Amaç ve konusu ile ilgili hususların tahakkuk ettirebilmesi için teminatlı veya teminatsız yurt içi veya yurt dısı kurumlarda kendi nam ve hesabına kaynak saglamak, yurt içinden ve yurt dısından kısa, orta ve uzun her türlü kredileri almak ve gerektiginde sirketin her türlü menkul ve gayrimenkul malları ve haklarını, rehin vermek ipotek etmek, ticari isletme rehni ile rehnetmek ve gerekli durumlarda fek etmek.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BİOTECH TEKNOLOJİ GİYİM ELEKTRONİK EŞYA KİŞİSEL BAKIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL