BİREVİM TASARRUF GAYRİMENKUL OTOMOTİV ORGANİZASYON PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH. MERDİVENKÖY YOLU CAD. NO.2/A PK:34750 ATAŞEHİR - ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 17.09.2020 00:56:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : BİREVİM TASARRUF GAYRİMENKUL OTOMOTİV ORGANİZASYON PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : BİREVİM
 • Kuruluş Tarihi : 27 Nisan 2016 Çarşamba
 • Sermaye : 4.000.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ÜSKÜDAR VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1770366460
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 34244-5
 • Oda Sicil Numarası : 1024298
 • NACE Kodu : 683101
 • Faaliyet Alanları : Emlak Komisyonculuğu ve Danışmanlığı
 • Mersis No : 0177036646000011
Bir Evin Olsun İstiyorsan | Birevim
Bir evim olsun diyen herkesi, ev sahibi yapmak için faizsiz ödeme fırsatı sunmaktadır. Birevim ile faizsiz ev alma fırsatı yakalayın. Peşinatlı ve peşinatsız ev alma fırsatı sunan Birevim ile faizsiz ev sahibi olun. Ev almak bu kadar kolay olmamıştı.

Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemini Yeniden Tanımlıyoruz.Yola çıkarken; “Bir evim olsun.” diyen milyonlarca insanın hayatına dokunmayı, mutluluklarına ortak olmayı amaçladık. Doğru bildiğimiz değerlerimiz yolumuzu aydınlatan ışığımız olurken, özümüz bir, sözümüz bir, mutluluğumuz bir…

Birevim Faizsiz Ev Sahibi Olma Yönteminin önce ülkemizde daha sonra dünyanın pek çok ülkesinde en çok tercih edilen yöntem olacağına inanıyoruz. Bu inançla geliştirdiğimiz yeni iş modelimizle faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlıyoruz.

Faaliyetlerimizin ana hatlarını; ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin faizsiz ve uygun maliyetli alınmasını sağlamak oluşturuyor. “Bir evim olsun” diyen milyonlarca insanın hayalini yeni, akılcı, faydalı ve sıra dışı bir yöntemle gerçekleştirip, mutlu olmalarına vesile oluyoruz.

Faizsiz ev sahibi olma yöntemlerinin uygulanmasında büyük tecrübelere sahip, genç, dinamik, heyecanlı ve yüksek gelişim gösteren kadrolarımızla, birbirinden farklı ihtiyaçları ve hassasiyetleri doğru tespit ederek kalıcı çözümler sunuyoruz.

Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin alımında; faizsiz çözümlerimiz, yenilikçi yaklaşımımız, uygun maliyetli çözümler sunan yöntemlerimiz, güçlü sermayemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kadrolarımız, şube ağımız, teknolojik altyapımız ve operasyonel mükemmellik standartlarımızla gelir durumuna bakmaksızın insanların ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanıyoruz.

Faaliyetlerimizi ülke ekonomisi için değer yaratma sorumluluğuyla sürdürüyoruz. Bireylerin küçük birikimlerini ekonomiye kazandırma hususunda önemli yapı taşlarından biri olmayı amaçlıyoruz. Bireysel ve düşük motivasyonla yapılması oldukça zor olan, milyonlarca insanın birincil ihtiyacı “ev sahibi olmayı” kolektif bir şuur ve yüksek motivasyonla gerçekleştiriyoruz.

Önceliğimiz; ev sahibi olmak isteyenler için tasarladığımız faizsiz çözümleri geliştirerek sürdürülebilir hale getirmek olacaktır.

Birevim nedir?
Birevim; bir evim olsun diyen herkese, tasarrufa dayalı, tamamen faizsiz, hiç fark ödetmeyen ev alma modeli sunar. Ev sahibi olmak isteyen kişiler Birevim ile Türkiye şartlarında en uygun koşullarda ev sahibi olurlar.

Birevim; ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkullerin Türkiye şartlarında en uygun şekilde alınmasını sağlar. Ev sahibi olmak isteyen kişiler; Birevim’in kendine özgü tasarruf yöntemlerini kullanarak almak istedikleri eve faiz, vade farkı, evin maliyetini artıran kira ödemesi ya da başka başka farklar ödemeden sahip olurlar. Birevim ile Türkiye’nin her yerinden isteyen herkes beğendiği satılık herhangi bir gayrimenkulü alabilmektedir. Birevim yöntemleriyle alt, orta veya yüksek gelir grubunda bulunan kişilerin tamamı avantajlı bir şekilde gayrimenkul sahibi olurlar. Birevim’de ev almak isteyen kişinin ödeme durumuna göre seçenekler sunulur. İsteyen hiç peşinat vermeden ev sahibi olabilir. Ev almak isteyen kişiler aylık ödeyecekleri taksitleri kendileri belirleyebilirler. Birevim gayrimenkul sahibi olmak isteyenlere Türkiye’de ve Dünya’da bir ilk olarak çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bunların başında iki farklı yöntem gelmektedir; Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi. Bu yöntemleri etkin bir şekilde kullanan kişiler kolaylıkla gayrimenkul sahibi olabilirler. Birevim; gayrimenkul sahibi olmak isteyenlere ek maliyet getiren kira ödemesi gibi uygulamaları kaldırmıştır. Taksitli ev alma yöntemlerinde genellikle en fazla 120 ay taksit seçeneği sunulurken, gayrimenkul sahibi olmak isteyenler Birevim’de 20 kişilikten 480 kişiliğe kadar tasarruf programlarına dahil olabilir. Birevim’de diğer taksitli ev alma yollarına göre gayrimenkul sahibi olmak isteyen kişilerin borcu olması gerekenden daha erken biter.

YÖNTEM ve HEDEFLER
YÖNTEM

Bir ev sahibi olmak isteyip, mevcut şartlarda bunu başaramayan veya başarmakta zorlanan aileler başta olmak üzere her gelir grubundan müşterilerin hassasiyetlerini ve ihtiyaçlarını sürekli ön planda tutarak bu ihtiyaçlara kalıcı, yeni ve en uygun çözümler sunmak.

HEDEF
Ülkemizde milyonlarca ailenin isteği, bir ev sahibi olmak. Bu ihtiyacı zaman içerisinde en çok karşılayan kurum olmak. Birevim yöntemini dünya üzerinde pek çok ülkede uygulanır hale getirmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Ülkemizde ev sahibi olmak isteyen herkes için; faizsiz yöntemlerin uygulanmasında büyük tecrübelere sahip, genç, dinamik, heyecanlı ve yüksek gelişim gösteren kadrolarımızla, müşterilerimizin birbirinden farklı ihtiyaç ve hassasiyetlerini doğru tespit ederek akılcı, uygun, yenilikçi ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Müşterimiz bir de olsa bin de olsa onu tek müşterimiz gibi görür, önem veririz. Güçlü sermayemiz, sağlam altyapımızla hizmetlerimizin kesintiye uğramadan devam etmesi, müşterilerimizin de mutluluğunun sürekliliği anlamına gelir. Faaliyetlerimizi, Birevim ile ev sahibi olanların memnun olması, mutlu olması, kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri temeline dayandırırız.

EV ALMA YÖNTEMLERİ
SIRA TESPİTLİ TASARRUF YÖNTEMİ
SIRA TESPİTLİ TASARRUF YÖNTEMİ V2
SERBEST PLANLI TASARRUF YÖNTEMİ
KONUT DEĞER ENDEKSLİ TASARRUF YÖNTEMİ

AVANTAJLAR
1 FAİZ, ARA ÖDEME, KİRA YARDIMI YOK

Birevim'in kendine özgü ev alma yönteminde peşinat zorunluluğu yok! Yüksek taksitler yok! Faiz, vade farkı ya da ev almak isteyen kişiye ek maliyetler getiren kira yardımı uygulaması yok! Alacağınız evin değeri neyse onu ödersiniz.

2 TÜM TÜRKİYE’DE İSTEYEN HERKES
Birevim ile Türkiye'nin neresinde olursa olsun isteyen herkes ev sahibi olabilir. Üstelik istediği yerden beğendiği satılık herhangi bir evi alabilir.

3 EVİNİZİ UCUZA MAL EDERSİNİZ
Birevim ile ev sahibi olanlar evini, taksitli ev alma yöntemlerinin tamamından daha ucuza mal ederler.

4 TAKSİTLERİNİZİ KENDİNİZ BELİRLERSİNİZ
Birevim'de 60, 80, 120, 180, 240, 360 veya 480 kişilik tasarruf programlarına dahil olarak, aylık ödemek istediğiniz taksitleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

5 BORCUNUZU ERKEN BİTİRME FIRSATI
Sadece Birevim'de bulunan büyük avantajlardan biri de, aldığınız evin borcunu olması gerekenden daha kısa sürede bitirirsiniz.

6 KISA SÜREDE EV SAHİBİ OLURSUNUZ
Diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla Birevim'de çok daha kısa sürede ev sahibi olur, yeni evinize taşınırsınız.

7 BÜTÇENİZİ ZORLAMADAN EV SAHİBİ OLURSUNUZ
Düşük gelirli, orta gelirli ya da yüksek gelirli, isteyen herkes en uygun şekilde Birevim ile ev sahibi olabilir.

8 PEŞİNAT ÖDEMEDEN EV SAHİBİ OLURSUNUZ
Birevim peşinat zorunluluğunu ortadan kaldırıyor, isteyen hiç peşinat ödemeden de ev sahibi olabiliyor.

9 GÜVENLE EV SAHİBİ OLURSUNUZ
Birevim uyguladığı teminat yöntemleri sayesinde her müşterisinin hakkını korur. Güvenilirdir.

10 %100 MEMNUNİYET ESAS ALINIR
Birevim ile ev sahibi olanlar; memnun olur, mutlu olur, kendilerini ayrıcalıklı hissederler. Birevim, müşterisinin yüzde yüz memnuniyetini esas alır.

11 DEĞİŞİKLİK YAPABİLME HAKKI
Birevim, müşterilerinin isteklerine önem verir. İhtiyaç halinde müşteriler; ödeyecekleri taksitleri değiştirebilir, evin değerini yükseltebilir ya da düşürebilir, sıkıntıya düştüğünde taksitlerini cezasız atlatabilir. Daha sonra toplu ödeme yapmadan kaldığı yerden devam eder.

TÜRKİYE'DE İLK!
SIRA TESPİTLİ TASARRUF YÖNTEMİ İLE KOLAYLIKLA EV SAHİBİ OLURSUNUZ.

Birevim, kendine özgü bir yöntem ile ev sahibi olma imkanı sunuyor. Evin maliyetini artıran kira yardımı gibi uygulamaları kaldırıyor. Ayrıca evinizin borcu normalden daha kısa sürede bitiyor.

KONUT DEĞER ENDEKSLİ TASARRUF YÖNTEMİ İLE EVİNİZİN DEĞERİ ARTIYOR.
Birevim Türkiye’de ilk defa konut değerine endeksli yöntem ile ev sahibi olma fırsatını sunuyor. Bu yöntemle evinizi artan değer üzerinden alıyorsunuz.

EVİN MALİYETİNİ ARTIRAN KİRA YARDIMI UYGULAMASI BİREVİM’DE YOK
Birevim müșteriye ek maliyet getiren kira yardımı gibi uygulamaları kaldırıyor. Faiz ve vade farkı da Birevim’de yok. Evinizin değeri neyse onu ödersiniz. Birevim’de fazla ödeme yok.

BORCUNUZ OLMASI GEREKENDEN DAHA ERKEN BİTİYOR.
Birevim’in yaptığı yeniliklerden biri de; borcunuz girmiș olduğunuz vadeden daha kısa sürede bitiyor olmasıdır. Borcunuzu erken bitirme rahatlığı sadece Birevim’de var.

BİREVİM İLE ALMAK İSTEDİĞİNİZ EVİ UCUZA MAL EDERSİNİZ.
Türkiye’de ilk olarak evinizi taksitli alıp evin değeri dıșında fazladan ödeme yapmazsınız. Birevim ile evinizi diğer taksitli ev alma yollarının tamamından daha ucuza mal edersiniz.

BİREVİM’DE 10 YILDAN DAHA FAZLA TAKSİT YAPTIRABİLİRSİNİZ.
Birevim'de 60, 80, 120, 180, 240, 360 veya 480 kişilik tasarruf programlarına dahil olarak, aylık ödemek istediğiniz taksitleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

BİREVİM İLE KISA SÜREDE EV SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.
Birevim yöntemlerini etkin kullanarak size en uygun seçenekleri belirleyerek diğer taksitli ev alma yöntemlerinden daha kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.

EVİNİZİN TESLİM TARİHİ GELDİĞİNDE SİZİ BEKLETMİYORUZ.
Ev sahibi olmaya hak kazanmıș bir kișiyi peșinatının olup olmadığına bakmaksızın bekletmiyoruz evinizi teslim ediyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
1- Her türlü emlak,her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar,marketler,depolar,soğuk hava depoları,villa tatil köyleri,devre mülk,apart otel,motel,kamping gibi turistik tesisler ,organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri ,mesken,ev,apartman,işyeri ,arsa,arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak,kiralamak,kiraya vermek , gerek ihtiyaç gerek tasarruf sahiplerine her türlü emlak, her türlü gayrimenkul sahibi yapabilmek için edindirme organizasyonları yapmak suretiyle nihai tüketicilere hizmet vermek;bahçe,tarla,ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak,gerektiğinde projelendirmek.Gayrimenkuller üzerine irtifak,intifa,sükna,kat mülkiyeti,kat irtifakı,şufa hakları ve vefa hakları,gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek.Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. Şirketin amacı ile ilgili olarak marka ihtira beratı, ustalık (know-how) ve diğer sınai mülkiyet hakları iktisap etmek devir ve ferağ etmek bunlar üzerinde lisans anlaşmaları yapmak. Şirket faaliyet konularına giren işleri yapan hakiki ve hükmi şahıslarla ortak girişimlerde bulunabilir, mevcut ticari işletmelere iştirak edebilir ve onların hisselerini ve tahvillerini ve diğer menkul kıymetleri aracılık yapmamak kaydıyla alabilir satabilir.
2- Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otobüs, minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motorsiklet, bisiklet, trayler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, grayder, silindir v.b. ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında imalatını ve ticaretini yapmak, acente, bayilik ve mümessilliğini almak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. Her türlü nakil vasıtası edindirme organizasyonu yapmak suretiyle nihai tüketicilere hizmet vermek.
3- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü fuar düzenlemek fuarlara iştirak etmek ve faaliyetlerinin tanıtımı amacıyla yayıncılık reklamcılık ve organizasyon işleri yapmak. konusu ile ilgili olmak kaydıyla kongre, seminer, sempozyum ve benzeri faaliyetlerde bulunmaktır.
4- İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak.
5- Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, su kanalları, drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, taahhütlerde bulunmak.
6- Şirket ahşap, yarı ahşap ve betonarme toplu konut, özel konut, her türlü devlet inşaatları yapabilir. Kendi adına yapmış olduğu inşaatları pazarlayabilir.
7- Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapmak, sözleşmeler yapmak, bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak.
8- Yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat tesisat elektrik ve hafriyat konularında taahhütlerde bulunmak ve yerine getirmek,
9- Yurt içi ve yurt dışında her türlü yol stabilize çalışmaları, beton, yol, asfalt çalışmaları yapmak ve taahhütleri yerine getirmek.
10- Fabrika ve tesislerin komple inşaatının ve montaj işlerinin yapımı ve petrol boru hatları,diğer boru hatları ,yüksek ve alçak gerilim elektrik tesisatları,enerji nakil hatları,telefon,telgraf ve diğer havi nakil hatları yapım ve montaj işlerini,onarım değişim ve restorasyon işlerini yapmak,yaptırmak.
11- İlgili mercilerden izin almak kaydıyla Türkiyeye umumi telefon hatları, özel telefon hatları, yüksek ve düşük hızda data, faks, video konferans ve buna bağlı işlemleri içeren hizmetlerini sağlama,
12- Her çeşit telefon, cep ve mobil telefonları, telefon santralleri, telsiz haberleşme cihazları, nakil vasıtaları ve bunların yedek parça ve aksesuarlarını haberleşme hizmetlerini sağlamak için gereli olabilecek her türlü donanımın dağıtımı, kiralanması ve başka suretle teminini sağlamak,
13- Yukarıda sayılanlarda dahil olmak üzere, program sorumluluklarının yürütülmesini teminen teknik , pazarlama, işletme türlerini sözleşmeler ile temini konuları ile iştigal etmek,
14- Haberleşme, kitle haberleşmesi, her türlü iletişim konularında araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak, bu organizasyonları düzenlemek, bu konularda müşavirlik, mümessillik ve işletim hizmetleri yapmak,
15- Sanayide ileri gitmiş ülkelerden teknik bilgi transferini sağlamak, pazarlamak, keza teknik ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Eski Firma Ünvanı
BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM ORGANİZASYON PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BİREVİM TASARRUF GAYRİMENKUL OTOMOTİV ORGANİZASYON PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL