BMES AYAKKABI DERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKÇABURGAZ MAH. 3136. SOK. A BLOK APT. NO:16/1 PK:34522 ESENYURT - ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 16.07.2020 11:48:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Nur D.

Nur D.

16 Tem 2020

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : BMES AYAKKABI DERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 5 Aralık 2018 Çarşamba
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ESENYURT VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1781273517
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 167725-5
 • Oda Sicil Numarası : 1157555
 • NACE Kodu : 152015
 • Faaliyet Alanları : Ayakkabı İmal ve Satıcılığı,Lastik ve Naylon Terlik ve Ayakkabı İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0178127351700001
 • E-Tebligat Adresi : 25878-12828-46285
BMES AYAKKABI; DERİ AYAKKABILAR, SÜET AYAKKABILAR, SANDALET AYAKKABI, BOT AYAKKABILAR, YARIM BOT, ÇELİK BURUNLU YARIM BOT, POLİÜRETAN AYAKKABI, ELEKTROSTATİK PU TABANLI İŞ AYAKKABISI, TENEFFÜS EDEBİLEN SÜET AYAKKABI

HAKKIMIZDA
Firmamız ilk olarak 1975 yılında Sn. Burhan Yüksel ‘in kurmuş olduğu BURHAN SERİGRAFİ firmasında serigrafi , etiket ve transfer baskı işlemleriyle sektöre adım atmıştır. 2015 yılı ortalarına kadar serigrafi , etiket ve baskı işlerine devam etmiştir. Bu esnada ortopedik sandalet ve ayakkabı üretimi yapmıştır. 2015 yılının son çeyreğinde iş güvenliğine verilen önemle ve taleplerin artması dolayısıyla iş güvenlik ayakkabısı üretmeye karar vermiştir. Kısa zamanda geliştirilen model çeşitliliğiyle birlikte aktif toptan pazarda hızlı ve önemli gelişmeler kaydetmiştir.

İstanbul Esenyurt bölgesinde KAPALI 2000 m2 alanda firmamız faaliyetini göstermektedir. Özellikle son yıllarda iş güvenliğine verilen önemle birlikte güvenli ortamlarda rahat ve hayati risklere meyil vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. İş güvenliği ayakkabı pazarında aktif rol almakta ve müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

Piyasanın talepleri doğrultusunda daha hızlı kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri sağlamak adına çalışmalarını gerçekleştirmektedir. BMES AYAKKABI müşterilerini n ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede tutarak güvenilir ve aranan bir firma olmayı başarmıştır. Bu başarının vermiş olduğu haklı gurur ile pazar payını sürekli arttırmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin talep ve isteklerini karşılamak müşteri memnuniyetini sağlamak kaliteden ödün vermemek ürün yelpazesini sürekli AR-GE model çalışmalarıyla gerçekleştirmektedir.

Yapmış olduğumuz araştırma ve etütlerde Türkiye pazarında üretilen ve uzak doğudan ithal edilen iş güvenlik ayakkabılarında çok özentisiz ve düşük kalitede olduğunu fark ettik. Gördük ki sektörde ciddi bir açık söz konusu. Biz BMES AYAKKABI olarak bu açığı kapatmak için profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile özverili bir şekilde ayakkabı üretimine başladık. Ve ürünler üzerinde yaptığımız araştırmalar sonucunda Türkiye de daha esnek ve yumuşak taban üretmeyi başardık. 571 model ve yazlık modelimiz olan 1453 modellerimiz ile siz değerli iş ortaklarımızın beğenisine sunulmuştur.

İLKELERİMİZ
Verimli disiplinli ve planlı olarak çalışmak
İlkeli dürüst ve şeffaf olmak
İnsan merkezli paylaşımcı olmak
Dürüstlük ve güvenilirliği öncelik edinmek
Araştırma ve geliştirme yatırım yapmak çevre bilincine sahip olmak
Müşteri memnuniyeti merkezli hizmet anlayışına sahip kurumsallaşmanın önemini anlamış ve öğrenmiş bir organizasyonel yapıya sahip olmak

RESMİ FAALİYET KONUSU
AYAKKABI VE AYAKKABI YAN SANAYİ Meslek Grubunda İSTANBUL / ESENYURT Bölgesinde Deriden ayakkabı, mes, bot, çizme, postal, terlik, vb. imalatı (tamamıyla tekstilden olanlar ile ortopedik ayakkabı ve kayak ayakkabısı hariç) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
1-) Her türlü bay, bayan, çocuk deri, suni deri, kumaş, plastik, lastik ayakkabılar, iş güvenliği ayakkabıları, spor ayakkabılar, botlar, çizmeler ve terliklerin imalatını yapmak, imalatını yaptırmak, toptan ve perakende alım satımını yapmak, ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü deri, suni deri, kumaş, plastik, lastik çanta, bavul, kemer, cüzdan imalatını yapmak, toptan ve perakende alım satımını yapmak, ithalat ve ihracatını yapmak. İnternet üzerinden alımsatımını yapmak. İmalat için gerekli olan hammadde, yarı mamul, mamul ve malzemelerin toptan ve perakende alım satımını yapmak, ihracatını ve ithalatını yapmak. Bayilikler almak ve bayilikler vermek.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BMES AYAKKABI DERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL