B ORGANİZASYON TURİZM REKLAM PRODÜKSİYON VE HALKLA İLİŞKİLER ANONİM ŞİRKETİ

SİNANPAŞA MAH. SÜLEYMAN SEBA CAD. NO:14/5 BEŞİKTAŞ - BEŞİKTAŞ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 13.05.2022 14:58:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : B ORGANİZASYON TURİZM REKLAM PRODÜKSİYON VE HALKLA İLİŞKİLER ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : B EVENT
 • Kuruluş Tarihi : 9 Haziran 2014 Pazartesi
 • Sermaye : 1.000.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEŞİKTAŞ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1270390149
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 926537-0
 • Oda Sicil Numarası : 924079
 • NACE Kodu : 823002
 • Mersis No : 0127039014900017
 • E-Tebligat Adresi : 25969-27805-89055
B’Event!
Yıl 2014…

“Event ajansları kreatif değildir” söylemine başkaldırı olarak doğduk.
Yaratıcı hayal kurma ve hayalleri hayata geçirme mottosu ile yola çıktık ve o zamandan beri uzun bir yol kat ettik.
Bu yolculuk sırasında harika insanlarla tanıştık, önde gelen markalarla çalışma şansı bulduk ve en sıra dışı kampanya ve etkinliklere imza attık.
Birçok yeni ve yenilikçi teknolojiyi benimsedik. Marcom dünyasının geliştiğini, kişiselleştiğini ve dijitalleştiğini gördük.
Online etkinlikler ve dijital deneyimleri de yanımıza aldık.
Yaratıcılığımızı ve ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmedik.
Varış noktamıza ulaşacağımız yolculuğumuz sırasında sizinle de tanışmayı umuyoruz!

RESMİ FAALİYET KONUSU
İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ - Gösteri, kongre, konferans, ticari fuar, vb.
etkinliklerin organizasyonu faaliyetleri
Firmanın iş Konusu
A-Reklam:

-Televizyon, radyo, basın, yayın, sinema, mecmua, dergi, afiş, elektrik ve elektronik her nevi teknik cihaz, internet üzerinden reklamcılık yapmak, bunun için gerekli olan stüdyolar, tasarım atölyeleri kurmak, film reji, yazılı, sesli, ışıklı ve görüntülü tanıtım ve ilan işlerini yapmak ve yaptırmak.
-İnternet üzerinden reklam hizmetleri, elektronik ticaret (e-ticaret) yapmak.
Telif ve patent hakları elde etmek.
Şirket reklam amacı ile internet tasarımı ve sayfalarının, reklam, elektronik posta kutularının hazırlanması, firma isim ve tescili ve internet üzerinde alan bulundurmak, yayın yapmak, internet sunucularının kurulması, kiralanması, internet üzerinde erişimin sağlanması.
-Şirket reklam amacı ile ışıklı veya ışıksız tabelalar ile eşantiyon hediyelik eşya ve plaket gibi malzemeler üzerinde şekil ve yazıların yapımı biçimindeki işlerin tamamını yapabilir.
Bu amacını gerçekleştirmek için gerekli logoları hazırlayabilir, ticari yatırımlar yapabilir.
Büyük ışıklı tabelalar kiralayabilir ve kiraya verebilir.
-Şirket ticari ve gayri ticari ilan ve reklamları alabilir.
Bu ilan ve reklamları araçlar üzerinde yayınlatabilir veya yayınlattırabilir.
İlan ve reklamlara ait dokümanları, filmleri, teyp, CD, video kaset, fotoğraf, slayt, kitap, dergi, gazete, broşür, katalog, harita, tabela, pano, afiş gibi ışıklı ışıksız her türlü ilan ve reklam işlerini almak, yapmak veya başkalarına yaptırmak.
-Bilumum reklam, tanıtım ve promosyon hizmetleri vermek.
Reklam ve tanıtım ajanslığı yapmak, yerli ve yabancı radyo, televizyon ve yazılı medya kuruluşları ile reklam anlaşmaları yapmak, radyo, televizyon ve sinema reklamları için ses ve film kayıtları, grafik ve animasyon tasarımları yapmak veya yaptırmak.
-Yayınlanacak reklamlar için yerli ve yabancı şahıs ve firmalardan reklam almak, yayınlamak, yayınlatmak, aracılık etmek, bu faaliyetlerle ilgili radyo, televizyon, yazılı basın ve sinemalarda yer ve süre satın almak, kiralamak ve bu yerleri pazarlamak.
-Yurt içi ve yurt dışında gösterime girecek sinema filmleri, yapılacak konser, tiyatro, sanat ve eğlence gösterileri, konserler, müzikal oyunlar, folklor gösterileri, bale oyunları, eğlence ve yarışma programları ve benzeri gösterilerin reklam, tanıtım ve organizasyonunu yapmak.
-Bu amacını gerçekleştirmek için kullanılan tüm hammadde, yarı mamul, mamul, alet, makine, cihaz ve teçhizatın alım satımı, ithalat ve ihracatını yapabilir.
B-Organizasyon-Halkla İlişkiler:
-Ulusal ve uluslar arası sanatsal organizasyonlar düzenlemek, bu alanlarda etkinliklerde bulunmak, resim, heykel, seramik, fotoğraf film, grafik, müzik ve el sanatları ile sanatsal ve bilimsel kapsamlı faaliyet ve organizasyonlar düzenlemek.
-Her türlü tanıtım hizmetleri, halkla ilişkiler faaliyetleri, turistik tesislerde şov programları, animasyon, organizasyonlar ve eğlence programları düzenlemek, programlar sunmak.
-Her türlü animasyon hizmeti vermek, organizasyonlar yapmak.
-Her nevi sağlık kuruluşu, mağaza, restoran veya ören yeri tesisleri gibi işletmelerin tanıtımını sağlayarak, komisyon anlaşmaları yapmak.
Yerli ve yabancı halka arzını sağlamak veya üçüncü şahıslarca tanıtımı ve pazarlamasını sağlamak.
-İlgili sözleşmelerde belirtilerek gerek tanıtım bedeli gerekse komisyon tespiti şeklinde sözleşmeler ile gelir sağlamak.
Konusu ile ilgili danışmanlık ve destek vermek.
-Bu faaliyetlerin yürütülmesi için gerekli araç ve gereçlerin ithalat ve ihracatını yapabilir.
-Çeşitli tiyatro, seminer, kongre, her türlü iş ve sektör gruplarının ticari eğitim, sempozyum, toplantı, sergi, açılış, kokteyl, davet, parti, kutlama, yarışma, düğün, konser, resital, açılış organize etmek ve tertiplemek, gerekli olan her türlü tanıtım ve reklam işlerini yapmak veya yaptırmak.
Konusuyla ilgili olarak, kokteyl, düğün, açılış animasyon ve eğlence organizasyonlarında şirket kendi dekorasyon işlerini yapabilir.
-Fuar standları, pano, basılı malzeme, tabela, afiş, pankart, katalog, hediyelik eşya ve promosyon ürünleri tasarımı, üretimi yapmak veya bunları fason olarak yaptırmak, nihayetinde kiralamak veya satmak, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Yerli veya yabancı gerçek şahıs, kamu ve özel hukuk tüzel kişilerine konusu ile ilgili sekreterya, halkla ve basınla ilişkiler, reklam, iç organizasyon, eğitim, yayın ve yeni projelerin ortaya çıkarılması alanlarında icra edecekleri faaliyetleri yürütmek veya bu konularda danışmanlık vermek.
-Her sektörden kurum ve kuruluşlara yönelik olarak kurumsal kimlik oluşturma ve yenileme, marka konumlandırma, marka yenileme, araştırma, marka ve rakip analizleri, medya ortamı analizi, entegre iletişim stratejisi ve planı oluşturmak.
-Ulusal ve uluslararası düzeyde, her sektörden kurum, kuruluş ve firmalara yönelik her türlü pazarlama ve reklam kampanyaları ile pazar araştırması ve sponsorluk faaliyetlerini tasarlamak, geliştirmek, uygulamak, anahtar teslimi yada bir bölümünü yapılacak sözleşmeler çerçevesinde gerçekleştirmek üzere projeler üstlenmek, dağıtmak, pazarlamak, satmak, kiralamak, kurulumunu yapmak, işletmek, yenilemek, ithal ve ihraç etmek.
C-Dahili Ticaret-İthalat ve İhracat:
-Her türlü ithalat, ihracat, dahili ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
B ORGANİZASYON TURİZM REKLAM PRODÜKSİYON VE HALKLA İLİŞKİLER ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL