BORUSAN LOJİSTİK DAĞITIM DEPOLAMA TAŞIMACILIK VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ TRABZON ŞUBESİ

YEŞİLYALI MAH. ORGANİZE SANAYİ 5 NOLU CAD. NO:2/1/0 ARSİN - ARSİN / TRABZON / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 23.11.2021 16:17:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : BORUSAN LOJİSTİK DAĞITIM DEPOLAMA TAŞIMACILIK VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ TRABZON ŞUBESİ
  • Tabela Ünvanı : BORUSAN LOJİSTİK TRABZON ŞUBESİ
  • Kuruluş Tarihi : 8 Kasım 2016 Salı
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BÜYÜK MÜKELLEFLER VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
  • Vergi Numarası : 1800038254
  • Ticaret Odası : TRABZON TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • Sicil Numarası : ARSİN-523
  • NACE Kodu : 494102
  • Faaliyet Alanları : Deniz, Göl ve Nehir Taşımacılığı ve İşletmeciliği,Nakliyat Anbarları İşletmeciliği,Nakliyecilik ve Nakliyat Komisyonculuğu
  • Mersis No : 0180003825400258
Doğruyu yapar sözümüzü tutarız
Avrupa'nın en büyük 3. dijital lojistik platformu olan eTA'yı geliştiren Borusan Lojistik, sektöründe dünya çapında hizmet vermektedir.

3. Parti Lojistik Hizmetleri
3. Parti Lojistik hizmetleri çatısı altında gerçekleştirdiğimiz Proje Lojistiği hizmetleri kapsamında gemi organizasyonu, proje danışmanlığı, ağır taşımacılık ve gemi yükleme, tahliye, liman sahası operasyonları, depolama, kapıdan kapıya taşıma, saha indirme ve stoklama hizmetleri ile sahada kurulum ve gümrükleme hizmetleri veriyoruz.

3. Parti Lojistik hizmetleri çatısı altında gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri kapsamında ise Borusan Lojistik olarak uluslararası taşımacılık alanında karayolu taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, demiryolu ve multimodal taşımacılığı operasyonları gerçekleştiriyoruz.

Liman İşletmeciliği Hizmetleri
Geçmişten bugüne Borusan Lojistik olarak tedarik zincirine stratejik değer katma misyonu ile hareket ediyoruz. Bu kapsamda Gemlik’te, stratejik bir konuma sahip Borusan Yeşil/Eko Limanımızda yaptığımız yatırımlar ve konusunda uzman, deneyimli kadromuzla dünya standartlarında hizmet veriyoruz. Konteyner, genel kargo, proje kargo, RO-RO, PCC, liman ve terminal hizmetleri veren limanımız, bugün yıllık 5.000.000 ton genel kargo, 450.000 TEU konteyner ve 350.000 adet araç elleçleme kapasitesine sahibiz. Bunun yanı sıra 13.000 TEU kapasiteli dev konteyner gemilerine de hizmet verebilmekte olan limanımızda, 1750 m yanaşma yeri ve 465.000 m2 gümrüklü/gümrüksüz terminal sahamız bulunuyor. Mevcut 635 metrelik lineer rıhtım uzunluğu ve 14.5 m su derinliğiyle limanımızda 20 sıra konteyner taşıyabilen gemiler elleçlemekteyiz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ Meslek grubunda, ARSİN / TRABZON Bölgesinde Kara yolu ile şehirler arası yük taşımacılığı (gıda, sıvı, kuru yük, vb.) (gaz ve petrol ürünleri hariç) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BORUSAN LOJİSTİK DAĞITIM DEPOLAMA TAŞIMACILIK VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ TRABZON ŞUBESİ
İPTAL