BRITISH CENTRE YABANCI DİL OKULLARI LİMİTED ŞİRKETİ

CEVİZLİK MAH. HAMAM SOK. NO:2/1 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 21.05.2018 16:21:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : BRITISH CENTRE YABANCI DİL OKULLARI LİMİTED ŞİRKETİ
  • Tabela Ünvanı : BRITISH CENTRE
  • Sermaye : 100.000,00 TL
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BAKIRKÖY VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 1871096146
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 134509/5
  • NACE Kodu : 855909
  • Mersis No : 0187109614600001

HAYATINIZIN HER ALANINDA İNGİLİZCE
BRITISH CENTRE Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
British Centre öğrencilerine sınıf ortamında verdiği eğitimi sınıf dışı aktiviteler ile desteklemektedir.

Genel İngilizce, TOEFL Hazırlık,IELTS Hazırlık, Mesleki İngilizce, Kurumsal Eğitimler, Özel Ders

Ücretsiz Seviye Tespit
Seviye tespite katılan herkese %10 İndirim kazanma şansı!

Sizi Arıyalım
İletişim bilgilerinizi bırakın profesyonel eğitim danışmanları size eğitim sistemimizi anlatsın!

Online Kayıt Formu
Esnek programlarımızdan dilediğnizi seçerek hemen öğrencimiz olabilirsiniz.

British Centre Online
İstediğin yerde, istediğin zaman ingilizce öğren.

Eğitim Sistemimiz ve Aktivitelerimiz
İngilizce kursumuz öğrenci odaklı ve sosyal anlamda da kişisel gelişimi destekleyen bir eğitim modeli uygulamaktadır.
Birlikte dünya ile konuşalım
Speaking club
Business club
Vocabulary club
Cinema club
Grammar club
Reading club
Özel ders

Eğitimler
Eğitim kadromuzun tamamı konularında uzman, deneyimli, pedagojik formasyona sahip Türk ve ana dili İngilizce olan yabancı öğretim görevlilerinden meydana gelmektedir. Eğitim kadromuzda bulunan tüm yabancı öğretmenler ikinci bir dil olarak İngilizce öğretme konusunda eğitim almış seçkin ve değerli bireylerden oluşmuştur. Sadece uluslar arası alanda kabul görmüş CELTA, DELTA, TESOL, TEFL ve bu sertifikalara eş değer belgelere sahip olan yabancı öğretmenler ve İngilizce öğretmenlik mezunu Türk hocalarımız uzun bir oryantasyon sürecinden sonra eğitim kadromuza katılabilirler.Bu süreçte öğrencilerimizin olumlu geri bildirimleri de kadro oluşumda bizim için önemli kriterlerlerden birini oluşturmaktadır. BRITISH CENTRE’ın bu stratejisi eğitim alanındaki kaliteye gösterdiği özeni pekiştirmektedir.

Eğitim sistemimiz
BRITISH CENTRE uluslararası alanda kabul görmüş Oxford ve Cambridge üniversitelerinin dil eğitim sistemini benimsemiştir. Eğitim sistemimizin en önemli özelliklerinden biri öğrenci odaklı olması ve bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda özel programlar oluşturabilmesidir. Buna ek olarak eğitim sistemimiz sadece öğrencilerimize bilgi yüklemeye yönelik değil, sürekli geri bildirimler alarak verilen bilgilerin hayata geçirilmesini esas alarak dizayn edilmiştir.

Bu eğitim sistemine göre İngilizce : Elementary, Pre Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate ve Advancedolarak 5 ana seviyeye ayrılmıştır. BRITISH CENTRE uzman eğitim kadrosunun da rehberliğiyle her bir seviye için ideal eğitim süresini 100 saat olarak belirlemiştir. BRITISH CENTRE başlangıç seviyesinde uzman Türk öğretmenler, orta seviyelerde uzman Türk ve yabancı öğretmenler, ileri seviyelerinde ise tamamen yabancı öğretmenler ile eğitim verir.

BRITISH CENTRE ta her sınıf en fazla 14-16 kişiden oluşmaktadır. Öğrencilerimizin gelişimini dinamik bir biçimde uzman eğitim kadromuz takip eder. Ücretsiz özel dersler, telafi çalışmaları ve rehberlik hizmetlerimizle tüm öğrencilerimizin motivasyonunu yüksek tutmak ve başarıya doğru atılan her adımda onların en büyük desteği olmak eğitim sistemimizin önceliğidir.

Meteryaller
Genel ingilizce eğitim programlarımızda Oxford yayınlarının New Headway serisi kitapları kullanmaktayız. Ayrıca Eğitim Geliştirme Departmanımız tarafından hazırlanmış her seviyeye uygun ve her sınıfın ihtiyacına yönelik worksheet ve handout havuzumuz bulunmaktadır.

İngilizce kursumuz size gerekli olan tüm kaynakları sunar. Böylelikle farklı kaynaklardan daha doğru , kaliteli ve gerektiğinde karşılaştırma fırsatına sahip olarak çok yönlü bir eğitim almış olursunuz.

Tüm bu yazılı dökümanlara ek olarak her sınıfımızda var olan “AKILLI TAHTA “ sistemleri ile gerek sizin için hazırladığımız çalışmaları interaktif olarak görebilir gerekse de öğretmenlerimiz rehberliğinde belirlediğimiz internet sitelerindeki ingilizce eğitimi ile ilgili çalışmalardan faydalanabilirsiniz.

Seviyeler
Elementary: Daha önce ingilizce eğitim almamış öğrencilerimizin . ingilizcedeki temel yapılar ,zamanlar,cümle ögeleri(sıfat,zarf,edat vb.) gibi bilgilerin öğretildiği ve aynı zamanda bunların 5 temel beceri olan gramer,okuma,yazma,dinleme ve konuşma becerilerinin sağlandığı temel seviyedir.Toplam 100 ders saatidr.Sadece Türk öğretmenlerle eğitim verilir.

Öğrencilerimiz bu seviyeyi bitirdiklerinde;
İşleriyle ilgili temel sorulara, fiyatlar, tarihler ve miktarlar dahil olmak üzere cevap verebilirler;
Basit cümleler kurabilir, basit ifadeleri belli ölçüde anlayabilirler;
Bir telefon görüşmesi söz konusu olduğunda ise görüştükleri kişinin adını, basit mesajını ve telefon numarasını alabilirler.
Cadde ve sokaklarda bulunan tabela ve uyarıların çoğunu anlayıp basit bir biçimde asres tarifinde bulunabilir.

Pre-Intermediate: Öğrencilerin kelime bilgilerinin genişletildiği,dil bilgisinde basit yapılarla birlikte daha kompleks yapıların ( bileşik cümleler,şart cümleleri,isim tamlamaları vb.) öğretildiği ve yine 5 temel beceride kullanabilmelerinin sağlandığı seviyedir. Öğrenciler artık kendilerini İngilizce olarak daha doğru ifade edebilmektedirler.Toplam ders saati 100 olup , dersler %50 anadili İngilizce olan öğretmenlerle %50 Türk öğretmenlerle eğitim verilir.

Öğrencilerimiz bu seviyeyi bitirdiklerinde;
Karmaşık olmayan konuşmaları kavrayabilir;
Akıcı bir biçimde olmasa da İngilizce konuşarak iletişim kurmaya başlayabilir;
Aile, iş arkadaşları, seyahat gibi temel konularla ilgili diyalog kurabilir;
Basit bir dille yazılmış rehberlik kitaplarını, gazete ve dergi haberlerini, kişisel mektupları anlayacak düzeye ulaşırlar.

Intermediate: Öğrencilerin daha entellektüel şekilde kendilerini ifade edebilecek kelime ve gramer yapılarının (edilgen çatılar,ettirgen çatılar ,geçmiş ve gelecek zaman ait bütün yapıların öğretildiği) okuma,anlama,konuşma ve yazma seviyelerinin pratiğine en çok önem verildiği , resmi ortamlarda kendilerini ifade edebilicek seviyeye eriştikleri seviyedir.Toplam ders saati 100 dir ve dersler bir önceki seviyedeki gibi yabancı ve Türk öğretmenlerle eğitim eşit olarak verilir.

Öğrencilerimiz bu seviyeyi bitirdiklerinde;
İngilizcenin temel kalıplarını kendilerinden emin bir şekilde kullanmaya başlayabilir;
Basit diyalogların ötesinde günlük konuşmada kullanılan İngilizcenin neredeyse tamamına hakim olabilir;
Daha geniş kelime haznelerinin yardımıyla entelektüel ve duygusal konularda fikirlerini açıklayabilir;
Çok ağır olmayan İngilizce metinler yazabilir;

Upper-Intermediate: Daha çok 5 temel becerinin ilerletilmesi için hazırlanmış seviyede , gramer olarak en ileri karmaşık yapıların öğretildiği ,öğrencilerin gerek iş ortamında gerek sosyal ortamda yazışma ve konuşma becerilerinin arttırılması hedeflenir.Toplam ders saati 100 dir.Bu seviyedeki bütün dersler ana dili İngilizce olan bir öğretmen ile yapılır.

Öğrencilerimiz bu seviyeyi bitirdiklerinde;
Dili iş hayatlarında tamamen aktif bir biçimde kullanmaya başlayabilir;
Fikirlerini savunup tartışabilir;
Anında ve doğru bir biçimde herkesle iletişim kurmaya başlayabilirler.

Advanced: Öğrencinin daha spesifik konularda (sanat,politika,bilim vb) 5 temel beceriyi en doğru şekilde kullanımını sağlamak ve hata düzeltebilme yeteneklerinin geliştirildiği akademik metin yazma ve konuşma yapabilme becerisinin geliştirildiği en ileri seviyedir.Toplam ders saati diğer kurlarda olduğu gibi 100 dir ve derslerin tamamı ana dili İngilizce olan bir öğretmenle tamamlanır.

Öğrencilerimiz bu seviyeyi bitirdiklerinde;
Akıcı bir biçimde İngilizce konuşabilir;
Konuşmalar yapabilir;
Gazete dergi yazılarını okurken çok az sorunla karşılaşabilir;
Geniş kelime dağarcıklarıyla ayrıntılı metinler, raporlar yazabilirler.

Hakkımızda
İngilizce eğitimi sektöründeki öncü kuruluşlardan biri olan BRITISH CENTRE , çağdaş standartlara uygun, yenilikçi , ilkeli ve eğitimde kaliteye öncelik veren duruşuyla öğretim hayatına devam etmektedir.

BRITISH CENTRE olarak eğitim kalitesinden taviz vermeme prensibimiz ve oluşturduğumuz profesyonel kadromuz hem kurum olarak bizi hem de bizde eğitim alan tüm öğrencilerimizi başarıya götüren en önemli unsurdur.

BRITISH CENTRE daima gelişimin öncüsü olmayı hedefler bu amaca ulaşabilmek için kendi bünyesinde projeler, yenilikler üreten eğitim geliştirme departmanını kurmuştur. Bu departmanımızın görevi eğitim alanındaki her türlü yeniliği gözlemlemek, analiz ve çalışmalar yaparak uygulanabilir projeler geliştirmektir. Böylece standartların üstüne çıkarak eğitimde en iyiye ulaşmayı hedefleriz.

Misyon

Kendini ingilizce eğitimi alanında geliştirmek isteyen tüm bireylere destek olarak profesyonel ve sosyal hayatlarında ki tüm gereksinimlerini karşılayacak bir eğitim vermek, sınırların yok olduğu günümüzde öğrencilerimizin uluslararası platformlarda kendilerini özgün bir biçimde ifade edebilmelerini sağlamak varoluş amacımızı oluşturmaktadır.

Vizyon
İngilizce eğitimi konusundaki dünyadaki en son standartları ve teknolojileri izleyerek öğrencilerimize dünya standatlarında eğitim vermek, alanımızda öncü olarak Türkiye’deki ingilizce eğitim sektörüne yön vermek daimi hedefimizdir.

İletişim Bilgileri
Kadıköy Şube
Adres : Osmanağa Mah. Serasker Cad. No:110 Kadıköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 336 34 21

Bakırköy Şube
Adres : Cevizlik Mahallesi Hamam Sokak No:2 Bakırköy / İstanbul
Telefon : 0212 561 34 21

Konya Şube
Adres : Mimar Muzaffer Cad. No:40 Meram / KONYA
Telefon : 0332 350 33 50RESMİ FAALİYET KONUSU
EĞİTİM Meslek Grubunda İSTANBUL / BAKIRKÖY Bölgesinde Dil ve konuşma becerileri eğitimi veren kursların faaliyetleri (temel, orta ve yükseköğretim düzeyinde verilen eğitim hariç) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
Ülkemizin eğitim bakımından daha üst bir düzeye erişmesini temin amacı ile ve yine bu konuda uğraş veren resmi teşekküllere yardımcı olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı?ndan gerekli izin alınmak kayıt ve şartı ile her türlü eğitim kademesine cevap verebilecek özel okullar, özel dershaneler açmak, işletmek ,HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BRITISH CENTRE YABANCI DİL OKULLARI LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL