ERASHAN GAYRİMENKUL

PİRİ PAŞA MAH. ŞABAN DERESİ SOK. NO:67/C PK:34445 BEYOĞLU - BEYOĞLU / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 27.02.2019 15:10:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Hakan B.

Hakan B.

27 Şub 2019

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ERASHAN GAYRİMENKUL
 • Tabela Ünvanı : ERASHAN GAYRİMENKUL EMLAK OFİSİ
 • Kurucu Ortaklar : BÜŞRA ASLAN
 • Yetkili : BÜŞRA ASLAN, FATİH ASLAN
 • Kuruluş Tarihi : 6 Temmuz 2015 Pazartesi
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KASIMPAŞA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 35831142872
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 982313
 • NACE Kodu : 683101
 • Faaliyet Alanları : Emlak Komisyonculuğu ve Danışmanlığı
 • Mersis No : 3583114287200015
1) Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak.
2) Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayrimenkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek.
3) Her türlü arazi, arsa, daire, ev, dükkân, işyeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek.
4) Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler düzenlemek
5) Her nevi gayrimenkul malların işletme veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak.
6) Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, pazarlamasını yapmak.
7) Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa, tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek, bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek.
8) Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak, satmak ve kiraya vermek.
9) Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek, satmak ve kiraya vermek.
10) Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıları her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek.
11) Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak, kiraya vermek.
12) Her türlü havuz inşaatı ve arıtma işlemleri ile ilgili tesisleri yapmak, satmak, kiraya vermek, işletmek devir almak ve devretmek.
13) Her türlü dekorasyonla ilgili olarak: spor salonlarının saha çizimi, her tür bina ve iş yerlerinin boya, parke ve cam cila, duvar kâğıdı, her tür halı, asma tavan-kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı, çatı imalat ve tadilat işlerini yapmak.
14) İşyeri dışında mallarının ticaretini yapmak üzere nakil vasıtaları satın almak, satmak, servis ağları kurmak, işletmek, bu amaçla nakil vasıtası kiralamak ve kiraya vermek.
15) Yurt içinde ve dışında her türlü arsa arazi bina daire villa işyerleri ve tesis alım satımı kiralama ve kiraya verme emlak ve gayrimenkul alınıp satılması emlak alana ve satana aracılık etmek bunlar üzerinde kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis etmek ve ettirmek
16) Konusu ile ilgili gerek resmi kurumlara gerekse özel şahıslara açılmış ihalelere katılmak amacıyla teminat vermek verilmiş teminatları geri almak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ERASHAN GAYRİMENKUL
İPTAL