CANALP TEKSTİL VE BASKI HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

SEYİTNİZAM MAH. G/11.SOK. NO:10/2 PK:34020 ZEYTİNBURNU - ZEYTİNBURNU / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 7.12.2020 17:52:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : CANALP TEKSTİL VE BASKI HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 3 Eylül 2020 Perşembe
 • Sermaye : 200.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - DAVUTPAŞA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1980820981
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 262731-5
 • Oda Sicil Numarası : 1252498
 • NACE Kodu : 133003
 • Mersis No : 0198082098100001
 • E-Tebligat Adresi : 25919-10881-09755
TEKSTİL TERBİYE Meslek grubunda, ZEYTİNBURNU / İSTANBUL Bölgesinde Kumaş ve tekstil ürünlerine baskı yapılması hizmetleri (giyim eşyası dahil) konularında hizmet vermektedir.
1-Kumaş ve tekstil ürünlerine baskı hizmetlerinin yapılması
2-Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
3-Her türlü ipek,pamuk, yün,sentetik tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak.
4-Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak.
5- Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak.
6- Her türlü yün, orlon ve sentetik ipliklerden örülmüş bay, bayan ve çocuk trikolarının imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
7- Her nevi bayan ve çocuk gelinliklerin, nişanlıkların dikimi; gelin başı, eldiven, jüpon ve benzeri malzemelerin alım satımı, işçilik, ithalat ve ihracatını yapmak.
8- Gelinlik ve nişanlıkla ilgili her türlü kumaş, güpür dantel, tül, saten ve sair malzemelerin imalatı, toptan ve perakende alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
9- Pamuklu ve sentetik kumaştan her türlü kadın, erkek, çocuk iç çamaşırları, gecelik, pijama imalatı, ihracatı ve ithalatını yapmak.
10- Her türlü erkek, kadın, çocuk çorabının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatı.
11- Her türlü dokuma ve dokuma ürünlerini imal etmek.
12- Her nevi dokuma etiket imalatı ve toptan satışı, baskı etiket imalatı alım satımı
13- Emniyet kemeri, paraşüt kolonu, tüfek kayışı, palaska ,bel kemerleri, çanta kolonları, kolon kurdele, ekstrefor, şerit,sargı bezi, bel lastiği, tuhafiye lastik çeşitleri, ayakkabı şerit ve biyeleri, erkek ve çocuk pantolon askıları ve her çeşit dar dokuma çeşitleri imalatı ,ihracatı ve ithalatını yapmak
14- Tekstil ürünlerine nakış işlemlerini yapmak, yaptırmak.
15- Her türlü tekstil ve konfeksiyon sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat, yedek parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin üretimini, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak 16-Faaliyet konuları ile ilgili çevrimiçi ağlarda(internet)satış yapmak, reklam vermek.
E-Ticaret yapmak.
17-Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
18-Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak
19-Kuyumculuk dükkanı işletmek, işlettirmek ve mağazalar zinciri oluşturmak
20-Her türlü altın, gümüş, bronz, platin, pırlanta, yakut, safir, elmas, inci, zümrüt ve diğer kıymetli madenlerden ve taşlardan mamul her türlü mücevherat, bilezik, kolye, yüzük gibi takı ve süs eşyalarının imalatını ithalat ve ihracatını yapmak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
CANALP TEKSTİL VE BASKI HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL