CAN ZİNCİR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

TURANKÖY MAH. TURAN CAD. NO:13/2 KESTEL - NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.09.2019 13:37:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : CAN ZİNCİR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 8 Mart 2017 Çarşamba
  • Vergi Dairesi : BURSA - NİLÜFER VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 1980447679
  • Ticaret Odası : BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • Sicil Numarası : 94466
  • NACE Kodu : 259301
  • Mersis No : 0198044767900016
  • E-Tebligat Adresi : 25959-10802-32583
HAKKIMIZDA
Firmamız CAN ZİNCİR SAN ve TİC A.Ş. olarak 01.03.2017 tarihinde CAN ZİNCİR markamız ile 5 mm ile 55 mm arasında her türlü çelik baklalı zincir imalatı yapmaya başlamış bulunmaktayız.Daha önceki 18 yıllık iş tecrübesi ve birikimini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Firmamız üretimleri zincirlerin kullanıldığı alanlar içerisinde marinalar, şeker fabrikaları, çimento fabrikaları, Termik Santraller, Kömür İşletmeleri, yük asansörleri, caraskal imalatçıları, konveyör imalatçıları, tekne ve yat imalatçıları, tarım ve hayvancılık ile alakalı alanlarda ve genel maksatla işlerde kullanılmaktadır.

Geçmiş yıllar içerisinde maddi ve manevi katkılarından dolayı öncelikle siz değerli müşterilerimize ve ailemiz bireylerine gösterdikleri iyi niyet için teşekkürlerimizi sunarız.
Bizlerde CAN ZİNCİR ailesi olarak kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürekli yenilenen teknolojisiyle üretimini en kısa sürede ve düşük maliyetle üreterek siz değerli müşterilerimize ulaştırılmasını sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

CAN ZİNCİR markamız ile,
Müşteri memnuniyeti
Kalite odaklılık
Sürekli iyileştirme ve geliştirme
Teknoloji ve yenilik
Yaratıcılık
Dürüstlük ve açıklık
Güvenilirlik
Çevreye ve topluma duyarlılık

MİSYONUMUZ

CAN ZİNCİR markamız ile müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

VİZYONUMUZ

CAN ZİNCİR markamız ile imalatını yapmış olduğumuz tüm zincir ve aksesuarlarının her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olarak en son teknolojik makine ve ekipman ile makine parkurunu desteklemek sürekli gelişen müşteri beklentilerini karşılayan müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan topluma ve ülkesine faydalı bir şirket olmak,

ÜRÜN KAPSAMI
Ürünlerimiz şu kapsam ,başlık veya sektörlerde kullanılır.Zincir,çelik baklalı zincir,Çelik Zincir,gemi zinciri,lokmalı zincir,GTİP 731589,GTİP 731520,Çapa zinciri,mapa,zincir kilidi,lama,gübre sıyırıcı zincir,katı gübre sıyırıcı zincir,maden zinciri,kömür maden zinciri,tersane zinciri,çeki zinciri,çimento fabrikaları zincir,şeker fabrikaları zincir,elektrik santrali zinciri,nalbur zinciri,tel çekme,logar kapak zinciri,besi zinciri,marina zinciri,ırgat zinciri.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
CAN ZİNCİR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL