CEMER GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ADALET MAH. ANADOLU CAD. NO:41/201 PK:35530 BAYRAKLI - BAYRAKLI / İZMİR / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 28.05.2021 19:49:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : CEMER GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : PİDEBYPİDE
 • Kuruluş Tarihi : 29 Haziran 2018 Cuma
 • Vergi Dairesi : İZMİR - KARŞIYAKA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 2050911278
 • Ticaret Odası : İZMİR TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 205102
 • Oda Sicil Numarası : 1912061
 • NACE Kodu : 561006
 • Faaliyet Alanları : Fırıncılık,Pide, Lahmacun v.b. İmal ve satıcılığı
 • Mersis No : 0205091127800001
 • E-Tebligat Adresi : 25909-49712-78856
2007 yılında İzmir’de kurulan Apaz Group, faaliyetlerine ilk olarak Baydöner markası ile başladı. Geçtiğimiz 12 yılda çalışmalarına ara vermeden devam eden Apaz Group, Baydöner ile Türkiye’nin dört bir yanında büyürken, yeme içme sektörüne 2 yeni marka kazandırdı:

• 2018 yılında PidebyPide,
• 2019 yılında ise Bursa İshakbey markaları Apaz Group çatısı altında misafirlerini ağırlamaya başladı.
Apaz Group bünyesinde yer alan Baydöner, PidebyPide ve Bursa İshakbey markaları, Türk mutfağının yöresel lezzetlerini kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

Türkiye’de ve dünyada İskenderin markası olmak ve nesilden nesle aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2007 yılında kurulan Baydöner, Türkiye’de toplam 120’nin üzerinde şubeyle hizmet veriyor. Baydöner için müşterileri özeldir, değerlidir. Misafirlerine restaurant deneyimini mutlu şekilde yaşatır. Ayrıca Baydöner’in özel formüllü tereyağı da misafirleri tarafından çok beğenilmektedir ki, misafirlerimizin Baydöner’i tercih etmelerindeki sebeplerin başında özel tereyağı gelmektedir.

PidebyPide, Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunuyor. İlk günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen PidebyPide, taze taze hazırlanan bol malzemeli ürünleriyle misafirlerini ağırlıyor. Türkiye genelinde 40’ın üzerinde şube ile hizmet veren PidebyPide, 2020 yılında özellikle de Franchise ile büyümeye devam edecektir.

Hızlı servisi ve doyurucu porsiyonlarıyla self servis hizmet veren Bursa İshakbey, İskender’de uzmandır ve güvenilirdir. Bursa İshakbey’in döneri ve İskenderi tazedir, müşterilerinin gözü önünde hazırlanır ve taze taze beğenilerine sunulur. Bursa İshakbey, Türkiye genelinde 19 şube ile hizmet verirken, 2020 yılında şube sayısını ikiye katlamayı hedeflemektedir.

Vizyon
Değişen tüketici eğilimlerini takip ederek sektöründe trendleri belirleyen lider markalar yaratmak.

Misyon
Inovatif yaklaşımla, toplumsal değerlere ve çevreye duyarlı çalışarak paydaşlarımıza değer katarız.

Değerlerimiz
Fırsat eşitliği ve adalet
Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklılık
Yenilikçilik Karşılıklı güven İnsana Saygı

Vizyon
5 yıl içerisinde lider pide restoran zinciri olmak

Misyon
Lezzetli, sıcak, doyurucu ve uygun fiyatlı pideyi en kolay ve hızlı şekilde herkese, her yerde ulaştırmak

PidebyPide olarak, konuklarımıza, Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini, enfes bir lezzetle sunuyoruz. Deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan günlük taze hamurdan özel olarak üretilen bol malzemeli ürünlerimizi, çıtır çıtır, lezzetine lezzet katarak servis ediyor, kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Elazığ, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Konya, Mersin, Nevşehir, Ordu, Şanlıurfa, Trabzon illerinde 40'ın üzerinde şube ile devam ettiğimiz lezzet yolculuğumuza, önümüzdeki dönemde Türkiye’deki diğer illeri de kapsayarak hızla büyümeyi hedefliyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ Meslek grubunda, BAYRAKLI / İZMİR Bölgesinde Döner, lahmacun ve pidecilik faaliyeti (garson servisi sunanlar ile self servis sunanlar dahil, imalatçıların ve al götür tesislerin faaliyetleri ile seyyar olanlar hariç) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
CEMER GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL