ÇEVİK GROUP MİMARLIK DEKORASYON İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KÖKEZ MAH. 3000 SOK. NO:1/3 PK:07500 SERİK - SERİK / ANTALYA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 15.09.2020 23:54:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ÇEVİK GROUP MİMARLIK DEKORASYON İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 21 Kasım 2019 Perşembe
 • Sermaye : 400.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KAĞITHANE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 2490750911
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 219439-5
 • Oda Sicil Numarası : 1209230
 • NACE Kodu : 711101
 • Mersis No : 0249075091100001
 • E-Tebligat Adresi : 25929-05788-09471
MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK Meslek Grubunda İSTANBUL / ŞİŞLİ Bölgesinde Mimarlık faaliyetleri ve mimari danışmanlık faaliyetleri konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
İNŞAAT
-İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak.
-Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapmak, sözleşmeler yapmak, bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak.
-Yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat tesisat elektrik ve hafriyat konularında taahhütlerde bulunmak ve yerine getirmek,
İNŞAAT MALZEMELERİ
-İnşaat malzemeleri (demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, alçı, çimento, fayans, seramik, marley vb.) imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-İnşaat işlerinde kullanılan her türlü demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, kireç, doğrama, alçı, çimento, fırınlanmış kum, mermer, mozaik, fayans, seramik, vitrifiye, marley, parke, armatür, pvc boru ve birleştirme parçaları, temiz su ve birleştirme parçaları, izolasyon malzemeleri, duvar kağıdı, boya, banyo ve mutfak aksesuarları, hazır kapı, merdiven ve bütün elektrik malzemelerinin alım, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-İnşaat elektrik altyapı döşeme işleri.
MİMARLIK-DEKORASYON
-Şirket her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak. Bunları uygulamaya koymak, fenni mesullük almak proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskan ruhsat işlemleri yapmak. Çizmiş olduğu projeler üzerinde tadilat yapmak ve uygulamak. Üç boyutlu modelleme çizimi yapmak, peyzaj projesi ve uygulaması yapmak, dekorasyon yapmak, tadilat, röleve restorasyon ve onarım yapmak. Açılan yurt içi ve yurt dışı proje yarışmalarına katılmak. Yurt içinden ve yurt dışından almış olduğu plan projelerin çizimi ve uygulamasını yapmak veya başka bir firma ile birlikte yürütmek.
ISITMA-SOĞUTMA VE DOĞALGAZ SİSTEMLERİ
-Elektrik, katı yakıt, likit petrol gazı vesair yakıtlar ile işleyen konut ve işyerlerinde kullanılan ısıtma, soğutma ve havalandırma cihazları, kalorifer, kat kaloriferi, klima, kombi, hidrofor, merkezi ısıtma ve soğutma cihazlarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını, mümessillik ve komisyonculuğunu yapmak.
-Yurt içinde ve yurt dışında her türlü soğutma, ısıtma ve iklimlendirme sistemlerine ait makine, alet, yedek parça, yardımcı madde yarı mamul, mamül ve konusuyla ilgili tesisleri üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Her türlü klima, kombi, havalandırma, ısıtma, soğutma tesisleri, soğuk hava depoları, ısı pompaları montajlarını yapmak, bunlarla ilgili malzeme, ölçü kontrol cihazları ve elemanlarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Bina enerji performans verimliliği ve kimlik belgesi gereği gerekli proje ve uygulama yapmak.
MOBİLYA
-Masa, sandalye, dolap, kanepe, yatak odası, oturma odaları, yemek odaları, genç odası, koltuk, oturma grupları, vitrin gibi bilumum teknik ve gayri teknik ev, otel, mağaza, bilumum ticarethanelerin ekipman ve malzemeleri, parçaları, tüm bu konularla alakalı malzeme, parça, ekipmanların (ahşap, metal, pvc plastik) toptan ve perakende alım satımı, imalat ve montajı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Şirket amaç ve konusu ile ilgili olarak ev, işyeri ve bilumum ticarethanelerin dekorasyon ve tasarım hizmetlerini yapmak ve yaptırmak.
-İnşaat beyaz eşyası ve mobilya döşeme hizmetleri mobilya aksesuarlar ticareti yapmak
HALI
-Her türlü el ve makine halısı, kilim, seccade, pike, yastık, yolluk gibi malların imalatı, alım satımı ile ithalat, ihracat, tamirat ve pazarlamasını yapmak.
-Halı, kilim, seccade, pike, yastık, yolluk ile ilgili her türlü ham madde, yarı mamul ve mamul maddelerin alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Her türlü halı, kilim, seccade, pike, yastık ve yolluk gibi mamullerin dokunması için dokuma fabrikası ve tezgahları kurmak, bu fabrika ve tezgahlar için gerekli olan aksam ve yedek parçaları ile aksesuarlarının alım satımı, ithalat, ihracat ve pazarlamasını yapmak.
TEKEL ÜRÜNLERİ
-Hertürlü tekel ürünleri iç ve dış ticareti yapmak

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ÇEVİK GROUP MİMARLIK DEKORASYON İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL