CLEAN PACK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İKİTELLİ OSB SARAÇLAR 11.BLOK SARAÇLAR SAN. SİT. NO.18/1 PK:34490 BAŞAKŞEHİR - BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 22.02.2021 02:15:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Clean P.

Clean P.

20 Şub 2021

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : CLEAN PACK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 26 Ağustos 2020 Çarşamba
 • Sermaye : 200.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - İKİTELLİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 2111267114
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 261350-5
 • Oda Sicil Numarası : 1251120
 • NACE Kodu : 172203
 • Faaliyet Alanları : Her Çeşit Sabun, Temizlik Tozu ve Temizlik Malzemeleri İmal ve Satıcılığı,Kağıt Ambalaj Malzemesi İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0211126711400001
 • E-Tebligat Adresi : 25878-88758-82327
Cleanpack & Cleancup
İstanbul, İkitelli Organize Sanayi sitesindeki üretim tesisinde faaliyet gösteren şirketimiz; temizlik, endüstriyel, tıbbi ve medikal sarf malzemeleri ve ürünlerinin yanı sıra Cleancup® markası ile sıcak veya soğuk içecekler için karton bardak üretimi yapmaktadır. Karton bardak üretiminde high bulk ( yüksek mukavemetli) kağıt kullanmaktadır.

RESMİ FAALİYET KONUSU
KAĞIT VE KIRTASİYE Meslek grubunda, BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL Bölgesinde Kağıt veya mukavvadan yapılmış tepsi, tabak, kase, bardak ve benzerlerinin imalatı konularında hizmet vermektedir.
1. Her türlü plastik ambalaj ürünlerinin ham, mamul, yarı mamul maddelerinin imali, satışı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak.
2. Her türlü ambalaj malzemelerini üretecek tesisler kurmak işletmek
3. Her türlü çuval, karton, plastik torba, naylon, balonlu naylon ve buna benzer her türlü naylon çeşitlerini üretecek tesisler kurmak üretmek pazarlamak toptan ve perakende, alım, satımını, ithalat ve ihracatını yapmak,
4. Plastik, kağıt, karton vs. maddelerden baskılı ve baskısız ambalaj malzemeleri imali, alım, satımı ve pazarlamasını yapmak,
5. Her türlü kağıttan mamul mukavva, oluklu mukavva, ambalaj kutusu, malzemesi, mukavva kutu imalatı ve bunların hurdalarının alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak
6- Her türlü ambalaj malzemelerinin ve konusu ile ilgili her türlü malzemelerin pazarlaması, toptan ve perakende ticaretini yapmak,
7. Lastik, kauçuk ve plastik profil ve profille ilgili her türlü mamul ve malzemenin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
8. Her türlü ambalaj hammadde yarı mamul, mamul, boya ve kimyevi maddelerin ile diğer yabancı maddelerin alım satımı ithalatı ihracatı yapmak,
9. Plastik kalıpların ve makinelerin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
10. Toz, granül veya levha plastikten mamul tabak, çatal, kaşık, bardak, ayran ve yoğurt kapları, su kapları, gıda maddesi ve meşrubat kapları, şişe, kapak ve benzeri plastik kapların, leğen, kova, bidon gibi her türlü plastik mutfak eşyalarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
11. İnşaat sanayi ve konutlarla ilgili her türlü plastikten mamul boru, doğrama, kapı, pencere, sineklik, dekorasyon ve süs eşyası, masa ve sandalye gibi malzemelerin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
12. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
13. Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak.
14. Çeşitli mesleki alanlarda beceri kazandırmak maksadıyla sanat ve mesleğe yönelik (bilgisayar, daktilo, muhasebe) eğitim ve öğretim vermek, özel dershane ve kurs açıp işletmek.
15. Futbol, basketbol, voleybol, yüzme, kros, buz pateni, atletizm, santranç gibi alanlarda eğitim vermek amacıyla kurslar açmak ve işletmek.
16. Şirket yurt içinde sürücü belgesi vermek amacıyla sürücü kursları açabilir, işletebilir.
17. Eğitim ve öğretim amaçlı her türlü laboratuvar kurmak, araç ve gereç, doküman ve laboratuar malzemelerinin alımı, satımı, ithal ve ihracını yapmak.
18. Şirket konusu ile ilgili reklam faaliyetlerinde bulunmak, yabancı eserlerin yazılarını, çevirilerini ve piyasa araştırması yapmak, danışmanlık hizmeti vermek,
19. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek.
20. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak.
21. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak.
22. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir.
23. Öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak.
24. Bilumum kimyasal maddeler ve her türlü yardımcı kimyevi maddeler ve bunların üretiminde kullanılan mamul, yarı mamul, ham maddelerin imalatı ve ticareti.
25. Suni gübre imali, alımı, satımı, toptan ve perakende pazarlama, dağıtımını yapmak.
26. Her türlü temizlik malzemeleri, sıvı, toz ve katı deterjan çeşitleri, petro-kimya ürünlerin, evsel ve sınai gazların imalini, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alımı, satımı, ithalini, ihracını, komisyonunu, dağıtım ve pazarlamasını yapmak.
27. Tarımsal alanda gıda alanında ve diğer alanlarda kullanılan her türlü kimyevi madde alımı satımı, ithali, ihracı ve dahili ticaretini yapmak.
28. Her türlü temizlik maddeleri ve malzemelerinin, sıvı, toz ve katı deterjan çeşitleri, konsantre deterjan, sıvı sabun, sabun, yumuşatıcı ve benzeri, petro-kimya ürünlerin, evsel ve sınai gazların üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
29. Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak.
30. İnternet üzerinden reklam hizmetleri, elektronik ticaret (e-ticaret) yapmak.
Telif ve patent hakları elde etmek.
Şirket reklam amacı ile internet tasarımı ve sayfalarının, reklam mail kutularının hazırlanması, firma isim ve tescili ve internet üzerinde alan bulundurmak, yayın yapmak, internet sunucularının kurulması, kiralanması, internet üzerinde erişimin sağlanması.
31. Her türlü kağıt ve kağıttan mamul, yarı mamul maddenin alım satımı, ithalat ve ihracatı.
32. Her türlü ipek, pamuk, yün, sentetik tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak.
33. Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
CLEAN PACK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL