CVC GRUP TEKNOLOJİ VE DANIŞMANLIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

GÜLBAHAR MAH. 5.YIL SOK. PROFILO PLAZA BLOK NO:6/3 ŞİŞLİ - ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 25.08.2021 03:28:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Mehmet U.

Mehmet U.

24 Ağu 2021

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : CVC GRUP TEKNOLOJİ VE DANIŞMANLIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 25 Kasım 2016 Cuma
 • Sermaye : 100.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEŞİKTAŞ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 2150272584
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 57517-5
 • Oda Sicil Numarası : 1047539
 • NACE Kodu : 479114
 • Mersis No : 0215027258400017
 • E-Tebligat Adresi : 25979-48751-47291
CVC GRUP
Kozmetik ve danışmanlık alanlarında hizmet gösteren firmamız 2016 yılında kurulmuştur.

Dünyanın önde gelen markaları ile partner anlaşmaları bulunan firmamız parfüm, makyaj, cilt ve vücut bakım ürünlerini online e-ticaret ile www.kisiselguzellik.com üzerinden tüketicilerle buluşturmaktadır.

İnsan sağlığını göz önünde bulundurarak güzellik ve bakım ürünlerini önce keşfediyor araştırıyor ardından sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda arzu ettiğiniz eğitim, sağlık, yaşam planlarınıza en kolay şekilde ulaşabilmeniz için danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.
Süreçleri en kısa zaman ve en uygun şartlarda yönetmeyi hedefliyoruz.

Firmamız sağlık sektörünün ağırlıklı Laboratuar olmak üzere, tıbbi cihaz ve sarf malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Güzellik salonlarından polikliniklere, doktor muayenehanelerine, tıbbi merkezlerden, üniversite eğitim hastanelerine kadar medikal ve estetik alanda hizmet verilen her yere uzanan yaygın bir hizmet ağına sahibiz.
Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri alanında üretici ve ihracatçı marka kimliğimizi korumaya devam ederek, konusunda uzman kadromuz, geniş tedarik ağımız, hızlı, kaliteli, güvenli hizmet anlayışımız ile mutlu müşteri sayımızı günden güne arttırmaktayız.

RESMİ FAALİYET KONUSU
PERAKENDE TİCARET - Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret
Firmanın iş Konusu
1- İnternet ve online sistemler içinde ve telekomünikasyon yolu ile her türlü bilginin dağıtım, ticaret, pazarlama ve iletişimini yapmak iletişim sistemlerini kurmak.
Her türlü mal ve hizmetin internet, görsel ve yazılı basın araçlarını, kullanarak bu ürünlerin ticaretinde aracılık yapmak, gerekli organizasyonlarda bulunmak, ürünlerin tanırım ve pazarlamasında özellikle interneti kullanarak müşteri ve satıcıyı buluşturan hizmetleri gerçekleştirmek.
İnternet ve televizyon üzerinden her türlü ürünün doğrudan pazarlamasını ve elektronik ticaret yolu ile alımı, satımı, ithalatı, ihracatı, toptan veya perakende ticareti, dağıtımı ve pazarlamasını yapmak. Kampanyalarla bağlantılı ve grupsal fiyat avantajına sahip ürün ve hizmetler için kupon ve makbuzların pazarlaması amacıyla dijital hizmetlerin kurulması, işletilmesi ve geliştirilmesi.
Her türlü mal ve hizmet alımı, satımı, ithalatı ve ihracatının yapılması. Yerli veya yabancı gerçek ve tüzel kişilerle iştigal konusuyla bağlantılı olarak teknik işbirliği ve yardım anlaşmaları ile diğer her türlü anlaşmaların akdedilmesi.
Konusuyla ilgili olarak her türlü tanırım ve reklam işleriyle ilgili sözleşmeler akdedilmesi ve bu hususlardaki danışmanlık hizmetlerinin sunulması, işlemlerin yürütülmesi ortaklar, acenteler, distribütörler, müşteriler ve diğer üçüncü gerçek ve tüzel kişilerle doğrudan satış, teklif, promosyon, komisyon, acente, franchise sözleşmeleri akdedilmesi.
İnternet üzerinden tüketicilere indirim sağlayan hizmetlerin satışı ve satışına aracılık etmek.
Satışı yapılan hizmet konularında internet üzerinde tanıtıcı ve açıklayıcı yayın yapmak İnternet sitesinde reklam yayınlamak, yayınlanan reklamlar için reklam alanı kiralamak.
Şirketin başlıca amaç ve konusu ile ilgili mevzuat çerçevesinde karmak kalmak kaydıyla internet, elektronik ortamlar, katalog ve benzeri araçlar ile her türlü ürünün pazarlama ve satış dağıtımını, ithalatını ve ihracatını gerçekleştirmektir. Online sistemler içinde, bilgisayar ile telekomünikasyon yoluyla her türlü bilginin ve verinin dağıtım ve iletişimini yapmak ve iletişim sistemleri kurmak, her türlü ürünün alımını ve satımını yapmak.
Telefon ve internet üzerinden her türlü malın satış ve pazarlamasını yapabilir.
Konusu ile ilgili her türlü web sitesi ve alan adı kurabilir, satın alabilir. Elektronik ticarete konu her türlü ürünleri ve malzemeleri satın alma, taşıma, dağıtma, satma ve satışına aracılık etme, gerekli yerlere ulaştırma ve bayilik işlerinin yapılması.
Yurt içinde ve dışında amaç ve kapsamındaki her türlü bilgi, veri, eserlerin ürünlerin alınması, dağıtılması, nakledilmesi, bu amaçla dağıtıcılık işleri ile iştigal edilmesi. Her türlü ulaştırma araçları ile yurt içinde ve yurt dışında dağıtım yapılması.
Perakende sektöründeki her türlü ürünün internet üzerinden telefonla veya doğrudan alımını, satımını, ithalatını, ihracatını, toptan, perakende ticaretini, dağıtımı ve pazarlamasını yapmak. Konuları ile ilgili müşteriye yönelik her türlü sesli yanıt sistemi ile ilgili hizmetler, tele marketing hizmetleri verebilir ve bu hizmetlerle ilgili gerekli altyapıları hazırlayabilir veya başkalarına yaptırabilir.
Besin takviyeleri , teknolojik ürünler, internet hizmetleri, elektronik ürünler, tekstil ürünleri kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinin perakende ve toptan alım satım ithalat, ihracat satış ve pazarlamasını yapmak. Besin takviyeleri, kozmetik ürünler ve teknolojik ürünler gibi kişisel bakım ve teknoloji ile ilgili tüm ürünlerin e-ticaretini yapmak ve bilişim yazılım sistemleri danışmanlık, geliştirme satış ve pazarlamasını yapmak.
2-Otel, motel, kamping, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, pastane, lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, nargile salonları gibi konaklama, dinlenme, gezme, eğlenme, yiyecek ve içecek yerleri, komple turistik tesisler, yüzme havuzu, hamam, sauna, turistik alanlar, otoparklar, su sporları, kış sporları, doğa sporları, dağ turizmi, kaplıca turizmi, açık ve kapalı spor salonları, gece kulübü dağ, deniz ve diğer su spor ve eğlenceleri rafting, su kayağı, yüzme ve bu alandaki diğer dağ ve su sporlarına yönelik faaliyetler ve bu faaliyetler için gerekli tesis ve işletmeleri kiralayabilir, kiraya verebilir, devir alabilir, devir edebilir, inşaa edebilir veya satın alabilir, satabilir, işletebilir.
1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu uyarınca acentelik belgesi almak, yurt içinde ve yurt dışında turizm acenteliği kurmak, yerli ve yabancı turistleri konaklatmak, tur düzenlemek.
Şirket yurt içinde ve yurt dışında turizm hizmetleri sağlamak amacıyla seyahat acenteleri kurabilir, işletebilir, devir edebilir ve devir alabilir, daha önce kurulmuş bulunan acenteliklerin şubelerini kurabilir, işletebilir, iç ve dış turizm organizasyonlarını yapabilir, gezi turları düzenleyebilir, başka seyahat acenteleri tarafından düzenlenen bur tür turların biletlerini satabilir, bunlara ilişkin rezervasyonları yapabilir ve yaptırabilir, yolcu taşımacılığı, tur ve rehberlik hizmetleri, ulaşım, konaklama ve konusu ile ilgili danışmanlık hizmetleri yapabilir, kara, deniz ve hava ulaştırma araçları biletlerini rezervasyonunu yapabilir, ...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
CVC GRUP TEKNOLOJİ VE DANIŞMANLIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL