DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

GÜLSUYU MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. BURÇAK SOK. NO:20/A 34848 MALTEPE - MALTEPE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 15.05.2019 14:02:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : DAIKIN TÜRKİYE
 • Kurucu Ortaklar : ZEKİ ÖZEN Temsile Yetkili, CENGIZ ÖNDER Temsile Yetkili, HASAN ÖNDER Temsile Yetkili, HITOSHI IMAIZUMI Temsile Yetkili, JUNJI UMAMOTO Temsile Yetkili, SHIGEKI MORITA Temsile Yetkili, WİM BART DE SCHACHT Temsile Yetkili, MASATSUGU MINAKA Temsile Yetkili
 • Yetkili : ZEKİ ÖZEN Temsile Yetkili, CENGIZ ÖNDER Temsile Yetkili, HASAN ÖNDER Temsile Yetkili, HITOSHI IMAIZUMI Temsile Yetkili, JUNJI UMAMOTO Temsile Yetkili, SHIGEKI MORITA Temsile Yetkili, WİM BART DE SCHACHT Temsile Yetkili, MASATSUGU MINAKA Temsile Yetkili
 • Kuruluş Tarihi : 29 Aralık 2011 Perşembe
 • Sermaye : 150.000.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ANADOLU KURUMLAR VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 5230187687
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 801969-0
 • NACE Kodu : 432201
 • Faaliyet Alanları : Klima, Aspiratör, Soğutma ve İklimlendirme, Radyan Isıtma Cihazı İmal, Satış Montaj ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0523018768700018
 • E-Tebligat Adresi : 25989-67421-32136
 • Çalışan Sayısı : 501-1000

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

Daikin | Doğru Hava Uzmanı
Dünyada en çok tercih edilen Klima. Türkiye’nin dört mevsim enerji tasarrufu sağlayan gerçek çevreci Kliması Daikin.

Klima, Daikin Klima, Klima Fiyatı, Klima Fiyatları, Hava Temizleme Cihazı, İyi Klima, Inverter Klima, Merkezi Klima, Vrv Klima, Altherma, Airfel Kombi, Radyatör, Heat Pump, Fancoil

Dünyada en çok tercih edilen Klima. Türkiye’nin dört mevsim enerji tasarrufu sağlayan gerçek çevreci Kliması Daikin.

KLİMA ve DİĞER ISITMA SOĞUTMA İKLİMLENDİRME ÜRÜNLERİ
Bireysel KlimalarN Serisi Klimalar, TEGORA Seasonal Klimalar, SHIRA PLUS Klimalar, SHIRA Seasonal Klimalar, SHIRA ECO Klimalar, G Serisi Klimalar, EMURA Serisi Klimalar, URURU SARARA Klimalar

Küçük Ticari Klimalar : Gizli Tavan Tipi Klima, SLIM Inverter İnce Gizli Tavan Tipi Klimalar (FDXS-F), Inverter Gizli Tavan Tipi Klimalar (FBQ-C/C8), Tavan Tipi Klimalar, Inverter Tavan Tipi Klimalar (FHQ-B/B8), Döşeme Tipi Klima, Döşeme Tipi Klimalar, NEXURA Yer Tipi Klimalar (FVXG-K), Inverter Döşeme Tipi Klimalar (FVXS-F), Yer Tavan Tipi Klima, Yer Tavan Tipi Klimalar, Inverter Yer Tavan Tipi Klimalar (FLXS-B), Kaset Tipi Klima, Kaset Tipi Klimalar, Inverter Kaset Tipi Klimalar (FCQG-F), Fully Flat Kaset Tipi Klimalar (FFQ-C)

Ticari Klimalar : Kaset Tipi Klima, Inverter Kaset Tipi Klimalar (FCQG-F), Siesta Serisi Inverter Kaset Tipi Klimalar , ACQ-C), Asılı Tavan Tipi Klima, Inverter Tavan Tipi Klimalar (FHQG-C), Siesta Serisi Inverter Yer Tavan Tipi Klimalar (AHQ-C), Inverter Dört Yöne Üflemeli Tavan Tipi Klimalar (FUQ-C), Gizli Tavan Tipi Klima, Inverter Gizli Tavan Tipi Klimalar (FBQ-C8), Siesta Serisi Inverter Gizli Tavan Tipi Klimalar (ABQ-A), Inverter Yüksek Statik Basınçlı Gizli Tavan Tipi Klimalar (FDQ-B), Duvar Tipi Klima, Inverter Duvar Tipi Klimalar (FAQ-C), Salon Tipi Klima, Inverter Salon Tipi Klimalar (FVQ-C), Siesta Serisi Inverter Salon Tipi Klimalar (AVQ-C)

Multi Split Klimalar : Duvar Tipi İç Üniteler, TEGORA Serisi İç Üniteler, EMURA Duvar Tipi İç Üniteler, SHIRA Serisi Duvar Tipi İç Üniteler, G Serisi Duvar Tipi İç Üniteler, Döşeme Tipi İç Üniteler, NEXURA Yer Tipi İç Üniteler (FVXG-K), Yer Tipi İç Üniteler (FVXS-F), Esnek Tip İç Üniteler, FLEXI Yer Tavan Tipi İç Üniteler (FLXS-B), Kaset Tipi İç Üniteler (FCQG-F), Kompakt Kaset Tipi İç Üniteler (FFQ-BV/B9V), Tavan Tipi İç Üniteler, Tavan Tipi İç Üniteler (FHQ-B/B8), İnce Gizli Tavan Tipi İç Üniteler (FDXS-F), Gizli Tavan Tipi İç Üniteler (FBQ-C/C8), Multi Split Inverter Klima Dış Üniteler

DAIKIN KOMBİ
Daikin Premix VZ Yoğuşmalı Kombi
Kaliteli ve Verimli kombiniz Daikin Premix VZ kolay kullanımı ile de tüketici dostudur.
Isıtma sektöründe Isı Pompası Pazar Lideri Daikin, kombi ürün gamında da iddialı bir ürün ile tüketicisine tasarruf ve kalite sunuyor.

Kaliteli ve güvenilir markanız Daikin’in, ErP yönetmeliklerine uygun Tam Yoğuşmalı Kombisi Pompası ve Fanı, Full Alev Modülasyonu ile tüketicinin cebini korurken, yüksek konfor vermektedir.

Daikin Premix VZ  Kombi; Paslanmaz Çelik Esanjörü ile uzun ömürlü saglam kombidir. Tam 1:6 Modülasyon ile verim ve tasarrufu bir arada sunar, düşük Emisyon Değerleri ile çevreye ve geleceğe saygılıdır.

Japon teknolojisinin farkını Daikin Kombi ile yaşayın.
Daikin için özel tasarlanmış Isı esanjörü ile performansınız kat ve kat artar.

Daikin Premix NDJ Kombi; Daikin teknolojisi ve AR-GE gücü ile dizayn edilmiş TAM Yoğuşmalı Isı Esanjörü

Doğru Hava Uzmanından %100 Yeni Condense Yoğuşmalı Kombi

ERP YÖNETMELİĞİNE UYGUN EN YENİ VE EN UYGUN FİYATLI YOĞUŞMALI KOMBİ

Daikin'in ErP yönetmeliklerine uygun yeni yoğuşmalı kombisi Daikin Condense frekans kontrollü pompası, full alev modülasyonu ile verim ve tasarruf sağlarken, Nox sınıfı 3 ile de çevreye, doğaya duyarlı ve saygılıdır.

Daikin Condense yoğuşmalı kombi kalite, güvenlik ve yakıt tasarrufundan ödün vermeden ekonomik çözümlere ulaşmak isteyenler için idealdir.

Hava Temizleyiciler
Altherma
VRV®
Endüstriyel Uygulamalar
Fancoil Üniteleri
Havalandırma

Klima Fiyatları

DAİKİN KLİMA HAKKINDA

1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye’de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncularından Airfel’in %100 hissesini satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir.

Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknolojiyle üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Daikin Türkiye’nin Hendek’te bulunan 100.000 m üzerine 42.000 m² kapalı alana kurulu üretim tesislerinde Airfel markasının yanı sıra, Daikin markalı ürünlerinin üretimine de başlanmıştır.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye altı bölge müdürlüğü (Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir, Trabzon), 170 bayi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir.

İklimlendirme sektörüne yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesi, son teknolojiyle üretim yapan tesisi, deneyimli ve uzman ekibiyle Daikin Türkiye, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketicilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve konforlu çözümleri sunmak üzere faaliyet göstermektedir. Daikin ile Türkiye Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlandırılacak ve bölgenin en önemli iklimlendirme pazarı haline gelecektir.

Split Klima Üretim Tesisi / Hendek Sakarya
Split Klima Üretim Tesisi / Hendek Sakarya Yıllık 400 bin set kapasiteli split klima fabrikasında üretilen klimalarımız entalpi, kalorimetrik, elektrik güvenlik ve ses ölçüm laboratuvarlarında % 100 elektrik güvenlik, fonksiyon ve yüksek basınç testlerinden geçmektedir. Bugün özellikle kritik noktalardaki bakır boru birleştirmeleri kaynak robotlarıyla el değmeden yapılmaktadır.

Klima Santrali Üretim Tesisi / Hendek Sakarya
Klima Santrali Üretim Tesisi / Hendek Sakarya Türkiye’nin en modern tesislerine sahip klima santral fabrikasında Ar-Ge çalışmalarına gösterilen önemle konfor ve hijyenik tip klima santralleri, hijyenik paket tip klima santrali, hücreli aspiratör, havuz nem alma santrali, mutfak aspiratörü, sığınak havalandırma cihazı ve ısı geri kazanım cihazı üretimi gerçekleşmektedir. Yurt içinde, yurt dışında çok sayıda prestijli otel, hastane, ilaç fabrikası, AVM, kongre merkezi ve ofis projesinde merkezi havalandırma sistemlerimiz tercih edilmektedir.

Fancoil Üretim Tesisi / Hendek Sakarya
Fancoil Üretim Tesisi / Hendek Sakarya 2009 yılında başlayan tasarım ve belgelendirme faaliyetleri sonunda, yıllık 50 bin üretim kapasitesine sahip fabrikada üretilen fancoil cihazlarımız, düşük ses seviyesi ve yüksek verimleriyle yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda otel ve iş merkezinde tercih edilmektedir.

Kombi Üretim Tesisi / Hendek Sakarya
Kombi Üretim Tesisi / Hendek Sakarya Ar-Ge çalışmalarına gösterilen önemle üretim yapan fabrikanın yıllık kombi üretim kapasitesi 300 bin adettir. Uzman ekip tarafından tasarlanmış kombilerimiz, sektörün en kaliteli bileşenleri kullanılarak üretilmekte, % 100 güvenlik, fonksiyon, sızdırmazlık ve basınç dayanımı testlerinden geçmektedir. CE belgelendirmeleri Avrupa’nın akredite laboratuvarları tarafından yapılmaktadır.

Panel Radyator Üretim Tesisi / Hendek Sakarya
Panel Radyator Üretim Tesisi / Hendek Sakarya Yeni yatırımlarla yılda 1 milyon 600 bin metretül üretim kapasitesine sahip Airfel radyatör fabrikası, üstün makine teknolojisi ve kataforez boya sistemiyle panel radyatör üretimi alanında dünyanın sayılı tesisleri arasında yer alıyor. Üretimin tamamı tam otomatik kaynak hatlarında yapılmakta olup, % 100 sızdırmazlık, basınç dayanımı testlerinden geçirilerek Airfel kalitesiyle sunulmaktadır. Panel radyatörlerimiz 12 yıl garantiyle tüketiciye ulaşmaktadır.

Daikin Adana Bölgesi Seyhan / Adana
Adres :Yenibaraj Mah. 68001 Sk. No:4 Gülek Plaza A Blok Asma Kat 001000
Telefon : 0322 225 32 25
Faks : 0322 225 32 23

Daikin Ankara Bölgesi Etimesgut / Ankara
Adres :Bahçekapı Mh. Otosan. Sit.2460.Sk.No:5
Telefon : 0312 472 75 70 pbx
Faks : 0312 472 79 85

Daikin Antalya Bölgesi Muratpaşa / Antalya
Adres : Demircikara Mah. Narenciye Cad. Nail Apt. No:10/A 07100
Telefon : 0242 312 34 61
Faks : 0242 321 29 83

Daikin İzmir Bölgesi Yenişehir / İzmir
Adres : Tesisat İş Merkezi 1443 Sok.B Blok No:2-T
Telefon : 0232 449 10 15
Faks : 0232 449 08 48

Daikin Gaziantep Bölgesi Şehitkamil / Gaziantep
Adres :İncilipınar Mah. Nişantaşı Sok. Cazibe İş Merkezi No:13 K:11 D:1103
Telefon : 0342 338 18 00
Faks : 0342 338 74 00

Daikin Trabzon Bölgesi Merkez / Trabzon
Adres :Cumhuriyet Mah. Yavuz Selim Bulvarı No:178/A Çelikler İş Merkezi
Telefon : 0462 321 28 34
Faks : 0462 321 58 34

Daikin Fabrika Hendek / Sakarya
Adres :Sakarya 2.Org. San. Bölgesi
Telefon : 0264 616 27 00 / 85 (Pbx)
Faks : 0264 654 58 46

Daikin Akademi Maltepe / İstanbul
Adres :Zümrütevler Mah. Nil Cad. A Blok No:6 Maltepe/İstanbul
Telefon : 0850 200 76 32HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL