DENİZATI BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ATATÜRK MAH. GÜNER SOK. T.YAPI METROPARK (B1 BLK) NO:1 KAT:34-275 PK:34307 KÜÇÜKÇEKMECE - KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 13.11.2020 19:38:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : DENİZATI BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 1 Mart 2017 Çarşamba
 • Sermaye : 10.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - HALKALI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 2910847938
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 72663-5
 • Oda Sicil Numarası : 1062624
 • NACE Kodu : 479114
 • Mersis No : 0291084793800012
 • E-Tebligat Adresi : 25919-80716-02569
Vip Arkadaş - Siz de kendinizi seçkin vip hissediyorsanız, O zaman doğru yerdesiniz.
Tatil arkadaşı mı arıyorsun, ev arkadaşı mı arıyorsun, eş-dost-arkadaş hepsi burada!
Hayatınızın En Güzel Anlarını Yaşama Fırsatını Yakalayın
200 bini aşan seçkin üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiye'nin en kaliteli arkadaşlık sitesi seni bekliyor.

RESMİ FAALİYET KONUSU
PERAKENDE TİCARET - Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret
Firmanın iş Konusu:
1-İnternet ve benzeri her türlü bilgi iletişim hizmeti sunmak, aracılık etmek ve destek faaliyetlerini yürütmek.
2-Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri ,endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek.
İnternet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, web sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
3-Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler,depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel,kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri,mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak,satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek.
Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek.
4-Her türlü halkla ilişkilerle ilgili hizmetler vermek.
Yerli ve yabancı manken, film, tiyatro, ses, dans sanatçılarının ajanlığını yapmak.
5-Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
6-Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek.
Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma,rehberlik hizmetlerini yürütmek.
Şirket konusunu gerçekleştirebilmek amacıyla aşağıdaki işleri de yapabilir.
1. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir.
Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir.
Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.
2. Lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, finansal kiralama yapabilir, yahut kiraya verebilir, yurt içinde ve yurt dışından, teminatlı yahut teminatsız, her türlü borç alabilir.
Şirketin sahip olduğu her türlü menkul ve gayri menkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbaşları üzerinde gerek namına gerekse üçüncü şahıs ve tüzel kişiler namına teminat, kefalet, işletme rehni ve ipotek tesis edebilir, fek edebilir.
Alacaklarına karşılık, ipotek veya rehin alabilir, borçlarının teminatı olarak veya üçüncü şahıslar lehine, ipotek yahut rehin verebilir, bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, her türlü kefalet ve teminat verebilir.
3. Şirket gaye ve konusunun gerçekleştirilmesi için arsa, arazi, bina ve gayrimenkul hakları satın alabilir, inşa edebilir, iktisap edebilir, satabilir.
İktisap edilen gayri menkulleri devir ve ferağ, bunları kısmen veya tamamen üçüncü şahıslara kullandırabilir veya kiralayabilir.
4. Şirket gayelerinin oluşmasını teminen kısa, orta ve uzun vadeli istikrazlar akdedebilir, aval ve kefalet kredileri temin edebilir.
Şirketin kuracağı tesisleri için gerekli iç ve dış kredileri dahili ve harici finansman kurumlarıyla yerli ve yabancı kuruluş ve işletmelerden temin edebilir.
5. Şirket konusuyla ilgili olan şirket kurabilir, ortaklık yapabilir, mevcut ve ileride kurulacak işletme ve şirketlere iştirak edebilir. Şirket konularıyla iştigal eden firmaları ve ticari işletmeleri devren iktisap edebilir, aracılık yapmamak kaydıyla kurulmuş ve kurulacak şirketlerin, hisse senetlerini ve paylarını satın alabilir veya satabilir, devredebilir ve bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunabilir.
6. Şirket yukarıdaki tüm konularıyla ilgili olarak kanuni mevzuatlar yerine getirilerek ihracat ve ithalat işlemleri yapabilir.
7. Konusu ile ilgili fason işçilik yapabilir, yaptırabilir.
8. Konusu ile ilgili olmak üzere soğuk hava depoları kurabilir, işletebilir, kiralayabilir, kiraya verebilir.
9. Şirket maksat ve mevzuu ile ilgili olarak her türlü fuar, sergi ve panayırlara iştirak edebilir.
10. Şirket işleri için gerekli taşıt araçlarını iktisap edebilir. Bunları satabilir ayni ve şahsi tasarrufta bulunabilir.
Şirket işleriyle ilgili yurt içi ve yurt dışı taşımacılık işleri yapabilir. Yukarıda gösterilen konulardan başka ilerde şirket için faydalı ve lüzumlu görülecek başka işlere girişilmek istendiği takdirde genel kurul karar aldıktan sonra şirket bu işleri de yapabilecektir.
Ana sözleşme değişikliğinde olan işbu karar tescil ve ilan ettirilerek uygulanacaktır.
(Şirketin işletme konusunun esas noktaları belirtilmeli ve tanımlanmalıdır. Özel kanunlardaki hükümler saklı kalmak kaydıyla, Limited şirketler, kanunen yasaklanmamış her türlü ekonomik amaç ve konular için kurulabilir. TTK 576, 573/3)

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
DENİZATI BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL