D FAST DAĞITIM HİZMETLERİ VE LOJİSTİK ANONİM ŞİRKETİ ANKARA ŞUBESİ

YEŞİLEVLER MAH. SELÇUKLU CAD. NO:42/A YENİMAHALLE - YENİMAHALLE / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 17.10.2019 13:02:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : D FAST DAĞITIM HİZMETLERİ VE LOJİSTİK ANONİM ŞİRKETİ ANKARA ŞUBESİ
 • Tabela Ünvanı : HEPSİ EXPRESS ANKARA ŞUBESİ
 • Firma Türü : MERKEZİ TÜRKİYE’ DE BULUNAN ŞUBE
 • Kuruluş Tarihi : 7 Aralık 2017 Perşembe
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KAĞITHANE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 2650701090
 • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 415361
 • NACE Kodu : 521090, 531001, 532010
 • Faaliyet Alanları : Kargo ve Kurye Hizmetleri
 • Mersis No : 0265070109000039
 • E-Tebligat Adresi : 25929-43790-98906
HEPSİ EXPRESS ANKARA ŞUBESİ
Kargo sektörünün yenilikçi yüzü: Hepsiexpress
Taşıma konusunda çözüm ortaklarının memnuniyetini yukarılara taşıyan marka: Hepsiexpress

HEPSİEXPRESS NEDİR?
Taşımacılıkta, müşteri memnuniyeti odaklı, teknolojiye ciddi yatırımlar yapan, inovatif çalışmaları ile şaşırtan ve sloganı gibi yani “hızlı, pratik, dakik” teslimat modelleri sunan bir markayız!

2016 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş olan hepsiexpress, yenilikçi bir hizmet anlayışıyla Türkiye’deki e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüz itibariyle, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli illerinde hizmet sağlayan hepsiexpress, 250’ye yakın taşımacısı, 50’den fazla filo aracı, birbirinden farklı hizmet modelleri ve 100’ü aşkın ofis çalışanıyla her geçen gün büyüyen bir marka haline gelmiştir.

E-ticaret sektörünün öncü firmaları ile lojistik tarafında çözüm ortaklıkları geliştiren hepsiexpress, bu alanda 6 büyük markanın çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Kargo sektörünün genel sorunlarını bilen ve bunlar üzerine çözümleme çalışmaları yapan bir personel kitlesine sahip olan hepsiexpress, müşteri memnuniyetini özümsemiş bir markadır. Teknoloji ekiplerinin her geçen gün geliştirdiği ve gerçekleştirilen Ar-Ge çalışmalarıyla sektörüne örnek olacak çalışmaları gün yüzüne çıkarmaktadır.

100% Müşteri Memnuniyeti
Ayrıcalıklı Hizmetler
Kesintisiz Takip
Özenli ve Uzman Saha Kadrosu
Kolay Sistem Entegrasyonu
Ekonomik Çözüm

- Hepsiexpress, taşımacılıkta uzmanlığı, dikkati, teknolojiyi ve kaliteyi birleştirerek müşterilerine en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen, e-ticaret odaklı, hızlı, dakik ve pratik bir taşımacılık sistemidir.
- Sunduğumuz hizmetlerle e-ticaret şirketlerinin işlerini büyütmesine destek oluyoruz. Çözüm ortağı olarak tercih eden şirketlerin cirosu, katma değeri yüksek taşıma hizmetleri sayesinde günden güne artıyor.
- Taşımacılıkta hizmet ve kalite standartlarını yeniden yanımlayarak yetkinliklerini Hepsiburada platformunda geliştiren Hepsiexpress, e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren tüm markaların dağıtım ve teslimat süreçlerinde hizmet vermeyi hedefliyor.
- İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir ve Bursa'da dağıtım ağını tamamlayan Hepsiexpress yakın dönem içerisinde tüm büyük illeri de kapsayacak şekilde dağıtım ağını genişletmeyi hedeflemektedir
- Eğitimli ve donanımlı kadrosuyla sektördeki en nitelikli insan kaynağına sahip olan markamız sahada da müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını en öncelikli hale getirmek için sizlere en değerli hizmeti sunmak için çaba göstermektedir.
- Hepsiexpress ailesi olarak, altyapı yatırımlarında sürdürülebilir bir yaşam için doğa ve çevre dostu seçenekler sunuyor ve araç filomuzu elektrikli araçlarla donatıyoruz.

Teslimat Tiplerimiz

Bugün Randevulu
Ertesi Gün Randevulu
Standart Plus

RESMİ FAALİYET KONUSU
KARGO, POSTA VE DEPOLAMA Meslek grubunda, YENİMAHALLE / ANKARA Bölgesinde Evrensel hizmet yükümlülüğü altında postacılık faaliyetleri (kargo ve kurye şirketlerinin faaliyetleri hariç) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
D FAST DAĞITIM HİZMETLERİ VE LOJİSTİK ANONİM ŞİRKETİ ANKARA ŞUBESİ
İPTAL