DİLKENT TERCÜME HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

FATİH MAH. RIZA KÜÇÜKOĞLU PAŞA CAD. KONAK AP. NO:32/A BÜYÜKÇEKMECE - BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 22.08.2019 13:40:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : DİLKENT TERCÜME HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 8 Mayıs 2013 Çarşamba
  • Sermaye : 20000
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 2970617885
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 867439
  • NACE Kodu : 743012
  • Mersis No : 0297061788500014
  • E-Tebligat Adresi : 25939-20741-12830
Tercümenin yeni adresi DİLKENT TERCÜME

HİZMETLERİMİZ
Dilkent Tercüme tamamı ofiste bulunmak üzere Noter Yeminli ve İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından tescil edilmiş ilgili makamın tercüman listesine kayıtlı çevirmenleri ile kaliteli ve hızlı çeviri hizmeti sunmaktadır. Ayrıca tüm süreç yöneticilerimiz ve redaktörlerimiz size en hızlı ve kaliteli çeviri hizmeti vermek için çözümler sunmaktadır.

HAKKIMIZDA
2009 yılında kurulan Dilkent Tercüme çeviri hizmetleri konusunda gelişerek hizmet verme bilinciyle çalışan bir şirkettir. Şirketimiz farklı alanlarda yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri vermektedir. İşletmemiz tek merkezden yönetilmektedir ve herhangi başka bir şubesi bulunmamaktadır. Bilgi ve deneyim bakımından en ileri seviyedeki yeminli tercümanlar ve dil bilimciler ile her alanda sözlü ve yazılı tercümeler titizlikle çevrilmektedir. Firmamız sadece Türkçe’ye değil, çapraz tercüme mantığı kullanarak 66 dilde çeviri yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca hizmetimiz sonrası düzenlediğimiz anketler ile müşteri memnuniyetinin ölçülmesine ve tespit edilen eksiklerin giderilmesine önem verilmektedir. Sadece yurt içi değil, yurt dışındaki firmalara hizmet sağlamayı hedef bilen firmamızda tercüme iş akışımız tüm hakları bize ait olan Tercüme APP ismini verdiğimiz CRM programı ile yürütülmektedir. Çeviri alanında tüm dünyada kabul gören ve Avrupa Birliği tarafından tanınan EN 15038 ve ISO 9001 kalite sertifikasıyla belgelendirilmiş olmaktan dolayı ayrıca gurur duymaktayız. Tüm noter ve apostil işlemleriniz ücretsiz olarak takip edilip tarafınıza ücretsiz kargo edilmektedir.Firmamızda sizin için gerekli olan tüm dillerde kaliteli ve hızlı tercüme hizmetleri verilmektedir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
Her yabancı dilden Türkçe'ye Türkçe'den de diğer yabancı dillere yada çapraz dillere...özel ve resmi çeviri hizmetleri verebilir..

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
DİLKENT TERCÜME HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL