DMS DOĞALGAZ MAKİNA SİSTEMLERİ ISI SANAYİ DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ÇAMLICA MAH. ANADOLU BULVARI TİMKO SOKAK İŞ MERKEZİ C BLOK APARTMANI NO:20 C/8 PK:06200 YENİMAHALLE - YENİMAHALLE / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 21.03.2019 04:24:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : DMS DOĞALGAZ MAKİNA SİSTEMLERİ ISI SANAYİ DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : DMS DIŞ TİCARET
 • Kuruluş Tarihi : 30 Mayıs 1991 Perşembe
 • Vergi Dairesi : ANKARA - YENİMAHALLE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3020006207
 • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 82656
 • NACE Kodu : 466990
 • Faaliyet Alanları : Doğal Gaz Tesisatçılığı,Doğal Gazlı Ev Aletleri İmal, Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0302000620700011
 • E-Tebligat Adresi : 25999-79629-73979
DMS, YENİLİKÇİ VE SON TEKNOLOJİYİ ÜRETEN MARKALARLA HİZMETİNİZDE
Doğal Gaz Tesisat Cihazları - Ekipmanları Satışı ve İthalatı

HAKKIMIZDA
1991 yılında doğalgazda uluslararası standartlara uygun, kaliteli hizmet vermek amacıyla bu sektörde faaliyet göstemeye başladık. Başladığımız günden bu yana hep uluslararası şirketlerle birlikte ortak çalışmalar yaptık. İlk başladığımız dönemde doğalgaz ile çalışır soba, kombi ve kazan ithalatı, satışı, montajı ve servisi hizmetlerini verdik. Proje çizim hizmetleri ve iç tesisat döşenmesi dahil bütün bu çalışmaları bir bütünlük içinde 1998 yılına kadar sürdürdük.

1995 yılında doğalgaz sektöründe makine, cihaz ve teçhizat gibi altyapı malzemelerinde eksiklikler belirledik ve yönümüzü daha çok ihtisas gerektiren yeni bir alana döndürdük.

İlk önce tesisatların daha doğru ve modern test edilmesi gerekliliğinden yola çıkarak dijital manometreleri bu sektöre kazandırdık. Daha sonra kaçak gaz dedektörlerinin gelişmişleri ile yenilikleri getirmeye devam ettik.

1998 yılında piyasanın da belirli bir doyuma ulaşması sonrasında tamamen malzeme temini, danışmanlık, proje, etüt, bakım onarım ve servis hizmetleri alanında faaliyet göstermeye karar vererek soba, kombi ve kazan satışlarını bayilerimize bıraktık. Ancak 1991-1998 yılları arasında satışını gerçekleştirdiğimiz cihazlara yedek parça ve servis hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

1995 yılında başlattığımız ve 1998 yılında Türkiye Doğalgaz Piyasasında önemli bir yere geldiğimiz malzeme temini, eğitimi ve hizmetleri hususunda çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz.

Şimdi polietilen kaynak makinelerinden yüzey temizleme makinelerine, gaz analiz cihazlarından mobil gaz kaçak tarama araçlarına, pratik tamir kitlerinden yer altı boru tespit dedektörlerine kadar onlarca firmayı temsil ediyor ve teknoloji harikası binlerce makine cihaz ve ekipmanı ülkemiz piyasasına sunuyoruz.

Gaz şebekesine sahip gaz kuruluşlarına, şirketimiz bir çok malzemeyi tedarik etmektedir. Ayrıca doğalgaz sektöründe kusursuz hizmet vermeleri, kontrollerini sağlıklı yapmaları, proje ve etütlerini doğru yapmaları konularında da eğitim seminerleri düzenlemektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

GAZ DEDEKTÖRLERİ
BORU TAMİR KİTLERİ
BORU BOĞMA APARATLARI
LAZER METAN GAZ DEDEKTÖRLERİ
YER ALTI KABLO VE BORU DEDEKTÖRLERİ
YER ÜSTÜ İŞARETLEYİCİLER
GAZ TIKAMA BALONLARI
YER ALTI DELGİ ALETLERİ
BORU BİRLEŞTİRME FİTİNGLERİ

RESMİ FAALİYET KONUSU
TEKNİK HIRDAVAT Meslek grubunda, ANKARA ili Bölgesinde Genel ve özel amaçlı diğer makine, cihaz ve aletlerin toptan ticareti (metal döküm için kalıplar, demir veya çelikten tanklar, variller, fıçılar, kutular ile tıpalar, şişe kapakları, vb. dahil) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
DMS DOĞALGAZ MAKİNA SİSTEMLERİ ISI SANAYİ DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL